Osoba do kontaktu z potencjalnymi partnerami firmy

(1953292)

Polska

Zleceniodawca:
Jakub ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 12 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Cześć!

Szukam osoby wytrwałej, zmobilizowanej, która nie przejmie się tym jeśli usłyszy NIE od kilkunastu osób z rzędu. Osoby, która ze swoim uporem i determinacją potrafi pokazać na co ją stać I osiągnąć swój cel.

Jeśli jesteś taką osobom, to mam dla Ciebie idealną propozycję współpracy - będziesz kontaktował się z naszymi potencjalnymi partnerami i nawiązywał z nimi współpracę. Kontakt głównie telefoniczny (+ email).

W skrócie zajmujemy się efektywną nauką - czyli pokazujemy dzieciom, rodzicom dzieci, pracownikom jak się lepiej i skuteczniej uczyć, tak aby mogli zaoszczędzić swój czas i realizować swoje marzenia, hobby etc. To jest nasz cel i nasza misja.

Jesteś zainteresowany?

Napisz kilka słów o sobie, podaj maila i telefon do kontaktu.

Serdecznie pozdrawiam,
******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Grzegorz Kamiński

Grzegorz Kamiński

2019.03.07: grzegorzknsk@gmail.com

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kesja Hajnold

Kesja Hajnold

2019.03.07: Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy zdalnej, chętnie poznam szczegóły współpracy, jestem osobą sumienną i zorganizowaną email steckesja@wp.pl pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SPACE4BASE

SPACE4BASE

2019.03.06: Szanowny Panie Jakubie, reprezentuję firmę SPACE4BASE specjalizującą się w telemarketingu. Chętnie podejmiemy się współpracy przy Pana zleceniu. Nasi pracownicy to osoby z 5-letnim doświadczeniem w telefonicznej obsłudze klienta, dlatego zlecenia, których się podejmujemy są wykonywane z najwyższą starannością. Jeżeli ma Pan jakieś pytania to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Koźmin Sandra tel. 724 123 107 s.kozmin@space4base.com.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo