Zlecę naprawę kolumn głośnikowych Microlab Solo 9C

(1951620)

Sosnowiec

Zleceniodawca:
Seba... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 34 dni
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę naprawę kolumn głośnikowych Microlab Solo 9C.

Prawa kolumna (ta z elektorniką) zaczęła pulacyjnie buczeć, dźwięk w tym czasie był odtwarzany. Po wyłączeniu i włączeniu kolumn bucznie ustawało i przez kilka godzin mogło się nie pojawiać, po czym znów zaczynało buczeć (pulsacyjnie, nie było to buczenie ciągłe). W tym samym czasie pojawił się problem z włączaniem kolumn. Po włączeniu dostawały zasilanie dopiero po ok. 10 sekundach i dopiero wtedy zaczynały działać (kontrolka zasilania włączała się dopiero po ok. 10 sekundach). Wcześniej, gdy były sprawne, działały od razu po włączeniu. Po około miesiącu od wystąpienia obydwu problemów kolumny nie włączają się już w ogóle.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Andrzej Grzanka

Andrzej Grzanka

2019.03.04: Witam, z przyjemnością zajmę się usunięciem awarii. Wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń audio. W Sosnowcu sprzęt odbieram i oddaję po naprawie osobiście. Nie trzeba nigdzie zawozić ani wysyłać. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SEL-MAR

SEL-MAR

2019.03.02: Na 99% do zrobienia w wyznaczonej kwocie przy odrobinie szczęścia powinno być taniej. Wycena 0zł. Zapraszam sel-mar@o2.pl lub tel 660944254.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Capacitex SERWIS

Capacitex SERWIS

2019.03.01: Koszt naprawy nie powinien przekroczyć 200 zł. Dokładna wycena możliwa po diagnozie. Jestem z Krakowa - głośnik trzeba będzie wysłać. Kontakt : 790389767 Capacitex(mapła)interia.pl Proszę spojrzeć w moje komentarze przed wyborem wykonawcy.

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo