Zalany, martwy smartfon - odzyskanie danych

(1951330)

Kraków

Zleceniodawca:
Miasto ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 38 dni
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Smartfon zalany wodą. Ponowne uruchomienie niemożliwe. Za pierwszym razem zareagował zapętlonym sygnałem diody powiadomień. Za drugim nie zareagował w ogóle.

 Zlecenie dotyczy stworzenia backupa pamięci wewnętrznej lub przelutowanie jej do innego - sprawnego modelu. Chodzi o całą zawartość; kalendarz, notatnik itp;, nie tylko przechowywane na nim multimedia.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Magic Phone Sebastian Sokół

Magic Phone Sebastian Sokół

2019.03.04: Ja Krystian po ściągnięciu danych wynagrodziłbym Cie 20 zł - jest to moje własne uznanie :) / Zwłaszcza że kilka telefonów już uratowałeś :) Nie wiemy jaki to telefon , w jakiej wodzie był zalany, ile leżał w szufladzie. Może jest bagno Nie wiecie czy macie części do niego ..ale szanse są. :)

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.03.02: W ramach promocji pobieram jedynie symboliczna zaliczke 15zl za rozpoczecie wspolpracy. Brak zadowolenia -zwracam pieniadze. Co do reszty pieniedzy klient sam wynagrodzi mnie wg wlasnego uznania. Z powodzeniem udalo mi sie przywrocic czesciowo do zycia kilka telefonow z systemem android po zalaniu lub peknieciu ekranu. Pracuje na zlecenie w serwisie GSM. Mieszkam Rabka-zdroj 60km od Krakowa . Programowanie, grafika, teksty, strony www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 W przypadku zainteresowaniaw wiecej w kontakcie email: krbroniszewski@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Capacitex SERWIS

Capacitex SERWIS

2019.03.01 (zmieniono 2019.03.01 o 09:05): Im szybciej telefon do mnie trafi tym większa szansa na odzysk danych. Jestem z Krakowa, odpada więc czas na przesyłki. Kontakt : 790 389 767 Rafal_GSM_Krk(mapła)interia.pl Proszę spojrzeć w moje komentarze przed wyborem wykonawcy zlecenia

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo