Budowa domu z podpiwniczeniem 300m2 w Krakowie

(1946754)

Kraków

Zleceniodawca:
Anna ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 30 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4

Zlecę budowe domu jednorodzinnego projektu firmy Archon: dom w Kannach 4 wraz z podpiwniczeniem na terenie Krakowa. Mozliwosc rozpoczecia budowy od Maja 2019. Sknay projektu do wyceny budowy przesle po informacji checi wspolpracy. Bardzo prosze o kontakt na maila: ******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kamil Fryc

Kamil Fryc

2019.02.25: Witam, proponuję wykonanie suchych tynków (płyty na kleju). Kwota to 50zł/m² z materiałem, czyli praktycznie tyle ile tynk plus gładź. Ściany równe, gładkie, niepękające, wypionowane. Tynki bardzo lubią pękać na różnym podłożu, płyty gwarantują brak pęknięć i co najważniejsze minimum wilgoci co poprawia komfort mieszkania oraz wpływa na jakość prac w następnych etapach. Dodatkowo mogę wykonać zabudowę poddasza i sufit podwieszany. Tel 576365139 lub frycgips@onet.pl pozdrawiam, Kamil

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Mateusz Nosal

Mateusz Nosal

2019.02.21: Witam. Proszę o przesłanie projektu na adres tejkmor@gmail.com celem wyceny. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Ewa Dostal

Ewa Dostal

2019.02.20: Jesteśmy zainteresowani Państwa zleceniem. Projektujemy i budujemy domy prefabrykowane w ciężkim szkielecie niemieckim, energooszczędne z doskonałą akustyką. Pokryte min. dachówką ceramiczną lub betonową, ze stropem z wylewką betonową.15 letnie doświadczenie na rynku budowlanym sprawdzony i odpowiedzialny zespół specjalistów oraz współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami to nasza recepta na sukces, która pozwala nam realizować każdy projekt z zachowaniem najwyższej, jakości i korzystnej ceny. Idąc z duchem czasu wdrażamy nowe technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające skutecznie minimalizować koszty eksploatacji wybudowanego domu. 1500 zł rocznie za gaz - dom 120m2. To właśnie nasza, jakość, rzetelności, troska o klientów, etyka, a także wiarygodność w prowadzeniu działalności gospodarczej, zostały docenione w ogólnopolskim plebiscycie WIKTORIA - Znak jakości Przedsiębiorców. Budujemy w całej Polsce.Proszę o kontakt ewa.dostal@domikon.pl (tel. +48 609-720-800)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Szymon Wojtas

Szymon Wojtas

2019.02.18: Witam. Proszę o skany projektu szymon_wojtas@poczta.fm

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo