Zlecę pozyskiwanie klientów - ogrzewanie, PV, automatyka budynków

(1944308)

Wrocław

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Z powodu tworzenia nowej marki w naszej firmie poszukujemy handlowców, którzy będą pozyskiwać dla nas klientów na terenie:

Dolny Śląsk

Opolskie

Śląskie

Łódzkie

Wielkopolskie

Lubuskie

 

Produktem, który chcemy oferować naszym klientom są folie grzewcze RED SNAKE, jest to ogrzewanie, elektryczne. Jeżeli połączymy to ogrzewanie z instalacją fotowoltaiczną, to jesteśmy w stanie tak zaprojektować instalację, aby nasze rachunki za ogrzewanie wynosiły 0 zł. W przeciągu kilku miesięcy, wprowadzimy jeszcze do naszej oferty instalacje fotowoltaiczne oraz automatykę budynków FIBARO.

 

Szukamy handlowców, którzy chcą działać niezależnie na zasadzie wynagrodzenia prowizyjnego (wysokie prowizje w granicach 2 - 3 tys. za domek). Nie wymagamy wyłączności ani dyspozycyjności.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.02.13: W ramach promocji pobieram jedynie symboliczna zaliczke 15zl reszta po zakonczeniu zlecenia wg uznania zleceniodawcy. Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Programowanie na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 W przypadku zainteresowaniaw prosze o informacje email: krbroniszewski@gmail.com Oferuje przygotowanie bazy danych klientow ktorzy byliby zainteresowani Pana zleceniem

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo