ułożenie stopni granitowych na klatce schodowej i remont klatki

(1943570)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Spółdzielnia Mieszkaniowa  ( Warszawa) zleci remont schodów w przedwojennej kamienicy. Remont polega na wymianie 72 stopni i podstopni  schodowych z piaskowca na granitowe oraz wymianie 45 m2 mozaiki  ceramicznej na gres na spocznikach schodowych.

Pod uwagę będą brani tylko oferenci posiadający doświadczenie w zakresie okreslonym wyżej i mogący wylegiitymować się pozytywnymi, sprawdzalnymi referencjami.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:******* dlaczego ukryte?

 

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Sherlook Nadzór i Budownictwo

Sherlook Nadzór i Budownictwo

2019.02.15: Sherlook Nadzór i Budownictwo to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w usługach remontowo-budowlanych. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz mieszkań, domów oraz lokali komercyjnych. Wykonujemy również prace remontowe w zakresie elewacji i docieplania budynków. Realizujemy zlecenia małych i dużych firm, a także osób prywatnych. Kwalifikacje zawodowe pracowników, wieloletnia praktyka, dokładność i solidność sprawiają, że usługi oferowane przez nas wyróżniają się jakością. GENERALNE WYKONASTWO | NADZORY BUDOWLANE | ZARZĄDZANIE INWESTYCJĄ | WYKOŃCZENIA WNĘTRZ | DORADZTWO PRAWNE | RED BUTTON | Zapraszamy do kontaktu: +48 22 350 75 48, e-mail: kontakt@sherlook.waw.pl | www.sherlook.waw.pl
+48 22 350 75 48

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo