Poszukuję porady i wskazówek odnośnie działalności niezarejestrowanej

(1943180)

Włocławek

Zleceniodawca:
Łukasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 49 dni
Budżet zlecenia: 100 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3
Średni koszt realizacji: 50 zł/całość  

Witam serdecznie, poszukuję kompetentnych osób, z którymi mógł bym porozmawiać o formach prawnych odnośnie funkcjonowania działalności niezarejestrowanej, którą w polsce umożliwiono do 1050 zł zarobku miesięcznie.

Chciał bym w ten sposób przetestować swój pomysł na swoją działalność i wypracować sobie przy tym narzędzia pozwalające utrzymać mi się na rynku, tuż przed założeniem własnej działalności gospodarczej, dlatego poszukuję osób kompetentnych do współpracy.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
TAX GROUP Sp. z o.o.

TAX GROUP Sp. z o.o.

2019.02.12: Witam, Biuro Rachunkowe KRAKTAX chętnie podejmie się wykonania zlecenia. Swoją pracę wykonujemy zdalnie, zdalnie też możemy udzielić konsultacji. Cena to 69,00 zł netto. Posiadamy OC. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów: biuro@kraktax.pl, tel.: 12 38 33 999, www.kraktax.pl

84,87 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
REMARK

REMARK

2019.02.11: Witam Jesteśmy zainteresowani zleceniem. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące działalności nierejestrowanej. Do dyspozycji są takie kanały jak email, Skype lub Whatsup. Pozdrawiam.

30 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Dawid Nowak

Dawid Nowak

2019.02.11: Panie Łukaszu, Postaramy się odpowiedzieć Panu na wszystkie pytania dotyczące działalności niezarejestrowanej, prosimy o podesłanie listy pytań na nasz adres Email. Kontakt: WindCraftContact@gmail.com

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo