Teksty dla katalogu firm

(1939864)

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla copywriterów

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5

Witam,

Swoje zlecenie chcę kierować do osoby piszące chwytliwe i motywujące do działania teksty.

W związku z otworzeniem strony "katalog firm"  potrzebuję wykonanie tekstów do mojej strony.

Rejon działania katalogu firm jest Skandynawia (Szwecja,Dania, Norwegia) ważne aby umiec uwzględniać problematykę z znalezieniem firm.

Chciałbym aby copywriter przygotował teks "O nas", krótką i dłuższą wersja zapraszającą do podjęcia współpracy, 

Niezbędę informacje dotyczące przygotowania tekstu przekażę wybranej osobie oczywiście.

Kontaktuję się tylko z ludźmi poprzez oferie którzy potrafią osobiście odpowiedzieć na treść zlecenia, osoby wysyłające "gotowe teksty' lądują do spamu. 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2019.02.02: Dzień dobry Panie Pawle. Mogę się przydać! KONTAKT E-MAIL: ✉ lukasz@polskie-znaki.pl, TEL.: ☏ (+48) 792 213 177. ★★★ A teraz regułka… Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI. Na co dzień tworzymy: teksty sprzedażowe, interesujące artykuły wysokiej jakości i prowadzimy blogi o różnej tematyce. Innymi słowy, staramy się, aby oferty reklamowe, artykuły, strony WWW i fanpag'e były ciekawe, zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i czytelników. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: polskie-znaki.pl. Jesteśmy też na FACEBOOK'U: www.facebook.com/polskieznakipl/. Zapraszam! ★★★ Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jesteśmy FIRMĄ i wystawiamy FAKTURY.

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
DeVision Mateusz Krzemiński

DeVision Mateusz Krzemiński

2019.02.02: Czym zajmuje się nasza firma, programujemy obiektowo, tworzymy aplikacje ASP .NET, aplikacje mobilne na systemy iOS oraz Android. Tworzymy przeróżne koncepcje marketingowe, zarządzamy social media partnerów biznesowych. Projektujemy grafikę rastrową oraz wektorową, modelujemy 3D, tworzymy też projekty w AutoCAD. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta oraz podmiotu zlecenia. Ukończymy cały projekt w 7 dni roboczych. Zapraszamy do współpracy i kontaktu pod adresem mailowym: biuro@de-vision.pl # Kontakt telefoniczny: (48) 63 528 94 65 # Nasze portfolio znajdą Państwo pod adresem: https://de-vision.pl/

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Teraz Studio

Teraz Studio

2019.02.02: Chętnie poznam szczegóły zlecenia, zapraszam do kontaktu. Wystawiam FVAT - kontakt@terazstudio.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Gajowska

Magdalena Gajowska

2019.02.02: Dzień dobry. Gwarantuję teksty na stronę internetową z umiejętnie wplecionymi słowami kluczowymi, które przyciągną uwagę każdego klienta. Pomogę znaleźć unikalną cechę Pana marki i zbudować wokół niej trafny przekaz. Wystawiam FV. Proponuję 150 zł netto/całość. Zapraszam do kontaktu, w celu omówienia szczegółów: magdalena.gajowska@gmail.com

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Monika Karpińska

Monika Karpińska

2019.02.02: Dzień dobry, chętnie dowiem się więcej na temat tego zlecenia. Dołożę wszelkich starań, by katalog firm został opisany w sposób chwytliwy i jak najbardziej profesjonalny zarazem :). Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: santine94@gmail.com. Copywritingiem zajmuję się od kilku lat, mam doświadczenie, wykształcenie kierunkowe i entuzjazm do pracy. Pozdrawiam :).

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo