Zbudowanie struktury treeview w C# i devexpress

(1939710)

Wrocław

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla programistów C/C++, C#

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 100 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę napisanie struktury paru klas która będzie podpięta do TreeList DevExpressa. W tym aktualizacja struktury przy dodawaniu elementów, kasacja X gałęzi to i tym samym elementów w środku. Elementy drzewa jak i struktura, będą tworzone na podstawie nazwy podzielonej znakiem '_' (podłogi/podkreślenia) np mamy Name = "Main_ok_dobre11_nie" to struktura wyglądałaby tak:

Main
------ok
---------dobre11
--------------------nie

 

drugi element "Main_ok_nieDobre_wiem" i struktura wyglądałaby już tak:

Main
------ok
---------dobre11
--------------------nie
---------nieDobre
--------------------wiem

czyli widać główny Main, potem 'ok', później w 'ok' mamy dwa elementy, gdzie każdy ma po jednym. Gałęzie mają mieć ikonę folderu, a dzieci czyli ostatnie elementy gałęzi będą miały swoje własne ikony.  Na screenie pokazałem przykład dwóch klas podpiętych do datagrida i na ich podstawie miałaby być zbudowana trzecia klasa podpięta do TreeListy. Jeśli zaktualizuję wartość w jednym z datagridów to musiałoby aktualizować drzewo (może też być opcja aktualizacji pod przyciskiem). Podobnie w drugą stronę, jeśli zaktualizuję element w drzewie to miałoby aktualizować wartości w datagridach. 

Jak zbudować system trzewa można znaleźć w googlu po wpisaniu 'creating a treeview recursively' więc tylko trzeba by ją rozbudować odpowiednio i podpiąć do kontrolek itd. Dla osoby znającej devexpressa i treelist to zadanie góra na 1-2h stąd taka stawka nie większa. Opcje do negocjacji czy kwoty większe nie będą rozpatrywane i będą traktowane jako spam, więc boty niech darują zgłaszanie chęci wykonania. Czas realizacji w sumie najlepiej do poniedziałku. Płatność po zakończeniu zlecenia, przed wysyłką można nagrać jakiś 20s filmik pokazujący jak to działa w praktyce, czyli odpalenie apki, załadowanie datagridow i stworzenie drzewa, aktualizacja wartości i już. 

Budowa klasy Itema coś w stylu:

public class ItemA

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Easy Solution

Easy Solution

2019.02.04: Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Państwa opisane zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.easy-solution.pl. Proszę o szczegóły zlecenia na email: kontakt@easy-solution.pl, możliwy jest również kontakt z nami poprzez Facebook Messenger na naszej stronie, to najszybsza forma kontaktu z nami. Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
DeVision Mateusz Krzemiński

DeVision Mateusz Krzemiński

2019.02.02: Szanowni Państwo, jesteśmy chętni do podjęcia się realizacji tego zlecenia. Posiadamy w naszym zespole programistów, który sumiennie przykładają się do pracy. Zajmujemy się programowaniem obiektowym, tworzymy aplikacje ASP .NET, aplikacje mobilne na systemy iOS oraz Android. Jako ekipa tworzymy również przeróżne koncepcje marketingowe, zarządzamy social media partnerów biznesowych. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta oraz podmiotu zlecenia. Ukończymy cały projekt w 7 dni roboczych. Zapraszamy do współpracy i kontaktu pod adresem mailowym: biuro@de-vision.pl # Kontakt telefoniczny: (48) 63 528 94 65 # Nasze portfolio znajdą Państwo pod adresem: https://de-vision.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
WEB-ERROR Rafał Wójcik

WEB-ERROR Rafał Wójcik

2019.02.02: Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. A chcąc dokonać dla Pana precyzyjnej wyceny proszę o istotne szczegóły dotyczące zlecenia i kontakt: rwojcik@web-error.pl Łączę pozdrowienia Rafał Wójcik Tel.: 600 323 822 www.WEB-ERROR.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo