Doradztwo i pomoc w sprawach formalnych, księgowych - praca w Belgii

(1925952)

Warszawa

Zleceniodawca:
Bart... ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 35 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 1

Potrzebujemy Doradztwa i pomocy w zakresie spraw formalnych, księgowych, prawnych odnośnie zatrudniania (np. umowy o pracę/zlecenia/inne) albo działalności (np. A1) Pracowników budowlanych z Polski i ze Krajów Wschodnich (m. in. Ukraina, Białoruś, Rosja) do pracy w zachodniej Europie (Niemcy, Belgia, Francja, itp.) na zlecenia firm zachodnio-europejskich.

Chodzi również o sprawy prawne, podatkowe, rozliczeniowego z instytucjami zagranicznymi, wymagne dokumenty, optymalne formy współpracy pomiędzy firmami polskimi i Pracownikami oraz firmami polskimi i zachodnio-europejskimi, itp.

Do rozważenia i pomocy przy założeniu firm / oddziałów w krajach zachodniej Europy do łatwiejszego funkcjonowania w tych krajach.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kolibry Sp. z o.o.

Kolibry Sp. z o.o.

2019.01.03: Witam Serdecznie, w 2017 roku przygotowywałem model biznesowy dla firmy, która organizuje pracę polskich małych firm budowlanych w Belgii. Projekt miał mniejszy zakres tj. dotyczył tylko pracowników budowlanych z Unii Europejskiej, którzy pracują w Belgii. Niestety przepisy w Unii nie są do końca zunifikowane dlatego wycenę będę w stanie przedstawić po dokładniejszym sprecyzowaniu zakresu prac.

5 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo