Teksty na stronę - copywriter poszukiwany

(1918338)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na teksty specjalistyczne

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 8
Średni koszt realizacji: 15 zł/1000 znaków  

Zlecę przygotowanie tekstów na stronę firmy IT dotyczącą opisu działalności:

- systemy IT

- strony i sklepy internetowe

- aplikacje mobilne

Potrzebna jest osoba z polotem, oryginalna, która wie co to PHP, framework, platforma, silnik sklepu itd itp, czyli osoba, która ma doświadczenie w tematach technologii IT.

Do przygotowania teksty na kilka podstron, dłuższe jak i krótsze opisy, wstawki, zajawki i inne formy potrzebne na stronie.

Preferowane osoby z Warszawy lub Krakowa

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Katarzyna Aleksandrzak

Katarzyna Aleksandrzak

2018.12.05: Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia chociaż jestem z Łodzi. W ramach usługi zapewniam unikalne, ciekawe teksty przyjazne użytkownikom i wyszukiwarce. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT z przekazaniem praw autorskich. Wstępnie oferuję cenę 15 zł netto za 1000zzs, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
WOP

WOP

2018.12.04: CZYM CECHUJE SIĘ DOBRY COPYWRITER? Z pewnością winien on pisać nie tylko atrakcyjnie, ale również nieszablonowo. Rzeczą oczywistą jest bowiem, że niemal wszystkie teksty mają za zadanie przykuć uwagę odbiorcy, a zarazem zachęcić do podjęcia konkretnego działania. W dobie wszechobecnej reklamy „przypadkowe zlepki słów” stworzone bez znajomości sztuki perswazji i marketingu nie są w stanie podołać temu zadaniu. W Internecie swoje usługi oferuje wielu copywriterów, jednakże czy ich jakość odpowiada cenom, jakie narzucają? Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by dopasować się nie tylko do preferencji, ale również obranej strategii Zleceniodawcy. Nasze doświadczenie w połączeniu z kreatywnym podejściem do sprawy, pozwala nam tworzyć profesjonalne i skuteczne treści. Naszą specjalnością są skuteczne opisy produktów. Referencje, oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na www.piszemytexty.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2018.12.03: Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ALL4SEO

ALL4SEO

2018.12.03: Szanowni Państwo, chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Jesteśmy doświadczoną firmą contentmarketingową, dbającą o terminowe wykonywanie zadań i zadowolenie naszych klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość. Krótko o nas: https://www.youtube.com/watch?v=yKqUEo5PUXI. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy TXT4SEO.pl zamowienia@txt4seo.pl || 516-423-653
516 423 653

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Ada Chruścińska

Ada Chruścińska

2018.12.03: Dzień dobry Panie Filipie, chętnie nawiążę współpracę. Jako copywriter freelancer z wieloletnim doświadczeniem mogę pochwalić się bogatym portfolio. Na co dzień specjalizuję się w tworzeniu wartościowych tekstów na strony internetowe, również dla branży IT. Znam zasady tworzenia tekstów pod SEO - służę również wsparciem w tym zakresie. Mogę napisać tekst próbny lub wyslać portfolio. Cena jest zależna od wolumenu. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu: ada.oferia@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Conture

Conture

2018.12.03: Dzień dobry Panie Filipie, z miłą chęcią podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Na co dzień współpracujemy z wieloma firmami z branży e-commerce, tworząc dla nich wartościowy i unikalny content. Tworzymy opisy produktów i kategorii, specjalizujemy się również w prowadzeniu blogów sklepów internetowych. Z chęcią zaprezentujemy nasze portfolio lub napiszemy tekst próbny. Wystawiamy FV. Końcowa wartość zależy od skali zlecenia oraz wytycznych, które otrzymamy. Zachęcamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Rafał Miszkurka

Rafał Miszkurka

2018.12.03: Witam! Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad siedmioletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne (licencjat oraz magister filologii angielskiej) i uzyskane certyfikaty (FCE, CAE). Doświadczenie zdobyłem współpracując z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym (angielskim, rosyjskim i indyjskim). Współpracując ze mną mogą więc Państwo być pewni wysokiej jakości przełożonych materiałów i wykonanych korekt. Na prośbę klienta przesyłam próbki potwierdzające moje doświadczenie. Wystawiam faktury nievatowskie. Moja cena za zlecenie to: 8 złotych za 1000 znaków. Kontakt: POLGLISH.KONTAKT@GMAIL.COM lub WWW.POLGLISH.PL

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Szymon Owedyk

Szymon Owedyk

2018.12.11: Zapraszam do kontaktu, chętnie zajmę się przygotowaniem artykułów. Moja oferta i portfolio o tutaj https://copywriterexpert.pl Pozdrawiam :)

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo