Dostosowanie strony na WordPressie

(1899544)

Świętochłowice

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące prostych stron WWW

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 31
Średni koszt realizacji: 475 zł/całość  

Mam responsywną stronę typu one-page, postawioną na WordPressie, zrobioną w edytorze graficznym elementor.

 

Jest to dokładna kopia strony którą zrobiłem dla innej firmy z tej same branży. Zmiany mają być nanoszone tylko z użyciem elementora (dla niewtajemniczonych film instruktażowy mówiący wszystko o tym genialnym edytorze WYSIWYG znajduje się w youtubie na pierwszym miejscu po wpisaniu w wyszukiwarce Youtuba tej frazy:

 

"How To Make A Wordpress Website 2018  Darrel Wilson Get 60%" ). Wiem ze masz większą wiedzę ale prosze ogranicz tym razem swoje działania do wyklikania w elementorze odpowiednich zmian. Muszę móc to potem swobodnie sobie edytwać.

 

Co jest do zrobienia?

 

- trzeba przeredagować treść strony na potrzeby mojego obecnego klienta opierając się na tekstach z jego starej strony (dostarczę Ci je). Coś trzeba tam będzie pozmieniać w stosunku do treści starej strony. Może to być hybryda tego co zastaniesz na modyfikowanej stronie z treścią starej strony mojego nowego klienta. Chodzi generalnie o to by google nie uznała tej nowej strony za kopię.

 

- zmienić dane firmowe (tel., mail, adres, nazwa, logo, domena, imię właściciela itp.) we wszystkich miejscach na stronie (frontend i zaplecze) - najlepiej chyba wesprzeć się funkcją "znajdź" "ctrl + f"przelecieć wszystkie zakładki zaplecza po kolei czy jakieś dane z poprzedniej firmy tam się nie ostały. Na stronie widocznej dla internautów (frontend) będzie tylko strona główna typu onepage bez typowych podstron (tylko odniesienia w ramach onepage).

 

- być może trzeba będzie dostosować kolorystykę strony do logotypu nowej firmy (mogę podać jaki to ma być kolor lub kolory)

 

- podmienić kilka zdjęć (max 10 ale raczej 3 - 4) stockowych na te które dostarczę

 

- być może trzeba będzie dostosować menu dodając lub odejmując jakiś punkt menu strony (odnośniki w ramach onepage typu „#”)

 

- zmienić nieco opis strony dla google aby się nie dublowała i zmienić słowa kluczowe na podane przeze mnie

 

- nanieść kilka uwag mojego klienta które prawie na pewno się pojawią po pierwszej konsultacji

 

- podać właściwy adres w pluginie map google aby mapa wskazywała siedzibę


 

Ja prowadzę całą korespondencję z klientem. Proszę byś się z nim nie kontaktował.

 

Nie powinny być raczej potrzebne żadne inne wtyczki WordPressowe niż te które już zastaniesz zainstalowane ale jeśli by były to chciałbym abyś to ze mną skonsultował. Chodzi o to, że w późniejszym czasie muszę być w stanie osobiście administrować stroną.

 

Domenę podepnę sam.

 

Chciałbym otrzymać listownie oświadczenie o przekazaniu praw autorskich majątkowych. Wiem, że to utwór zależny względem mojego projektu ale nie zaszkodzi mieć taki papier (dostarczę wzór).

 

Jeśli będziemy się dobrze dogadywać będę zlecać dostosowanie w ten sposób kilku stron miesięcznie. Dla firm (w późniejszym czasie) może nawet kilkanaście.

 

Jeśli przeczytałeś uważnie treść tego ogłoszenia, to na końcu swojej wypowiedzi napisz czy reprezentujesz firmę będącą VAT owcem, czy nieVATowcem czy jesteś osobą fizyczną nieprowadzącą działalność gospodarczą.

 

Jeśli przeczytałeś to ogłoszenie, to podaj też konkretną cenę lub napisz jakich danych Ci potrzeba do jej określenia.

 

Osoby które wykupiły premium, proszę o ograniczenie kontaktu do formy pisemnej (sms odpada).

 

Proszę o info ile dni jest REALNIE potrzebne na wykonanie tego zlecenia. Chodzi mi tylko o to że jakoś muszę zaplanować w czasie działania i nie jest konieczne by było to krótki okres ale bym mógł być pewien, że zostanie dotrzymany. Weź więc sobie odpowiedni zapas czasu "w razie czego".

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2018.11.14: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 99 zł | 700 tys - 289 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2018.10.19: Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Proszę o podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny. Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl
791 213 285

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Pressonline

Pressonline

2018.10.19: Tworzenie stron internetowych to jedne z kluczowych kwestii, jakimi się zajmujemy – projektujemy witryny od podstaw, kodujemy je, zajmujemy się wdrożeniami oraz obsługą. Modyfikujemy istniejące serwisy, optymalizujemy je, wzbogacamy o nowe funkcjonalności. ►Strony tworzymy od podstaw w taki sposób, aby były funkcjonalne, w pełni dostosowane do wyszukiwarek oraz urządzeń mobilnych. ►Nasz zespół tworzą profesjonalni programiści, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. ►12 lat doświadczenia ►Kilkaset zrealizowanych projektów ►biuro tel: +48/32 768 96 54 GSM: +48/693 798 644 www.MinisterstwoReklamy.pl biuro@MinisterstwoReklamy.pl
Skype +48 693 798 644

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Kulczycki

Tomasz Kulczycki

2018.10.19: Witam! Chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia. KulczyckiDesign działa na rynku informatycznym od 2004 roku projektując strony internetowe, sklepy, serwisy, platformy. Posiadamy wielu zaufanych klientów, mamy bardzo bogate portfolio które można obejrzeć na www.kulczyckidesign.pl. Zachęcamy także do przeczytania referencji od naszych klientów. Od czerwca 2008 roku wystawiamy FAKTURY VAT. Czas realizacji do 14 dni roboczych. Kontakt email: biuro@kulczyckidesign.pl Zapraszamy!

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Piotr Pszsystem

Piotr Pszsystem

2018.10.19: Witam, Proszę o kontakt i przesłanie szczegółów na e-mail: pszsystem@gmail.com - wykonam dokładnie wg wytycznych. Zapewniam szybki kontakt, pomoc i wsparcie również po wykonaniu zlecenia, rozliczenie - Faktura (rachunek), zapraszam do kontaktu.

750 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
EDIOS Sp. z.o.o

EDIOS Sp. z.o.o

2018.10.18: ⚡⚡Mobilna i funkcjonalna strona internetowa z CMS, spełniająca Pana oczekiwania to koszt około 999zł netto. ⚡⚡ Czas realizacji 7 dni. Strona przygotowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, smartfonach i na zwykłych komputerach. Pełna integracja z facebook i google+, galerie zdjęć/portfolio, formularz kontaktowy z zaznaczoną siedzibą na mapie google. Zarządzanie stroną poprzez intuicyjny panel administratora, idealny do zmian treści we własnym zakresie. || Możliwość wykonania logotypu oraz druku wizytówek i ulotek w bardzo atrakcyjnych cenach. || Wystawiamy FVAT23%, bezpłatna instalacja, pomoc techniczna w prowadzaniu strony. || Przykładowe wykonane przez nas strony internetowe, które utwierdzą Pana w przekonaniu skorzystania z naszych usług to: marketingrelacji.pl, nmdo.pl, www.car4all.com.pl, www.miriada-rowy.pl, www.autokarex.pl, www.holidaybox.pl , www.hydromal.slupsk.pl | Dane kontaktowe: e-mail : kontakt@edios.pl | Tel: ☎ 697-293-173. ☎ Więcej informacji na www.edios.pl

999 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Easy Solution

Easy Solution

2018.10.18: Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Państwa opisane zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.easy-solution.pl. Proszę o szczegóły zlecenia na email: kontakt@easy-solution.pl, tel: +48 509656589, możliwy jest również kontakt z nami poprzez Facebook Messenger na naszej stronie, to najszybsza forma kontaktu z nami. Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
3CK Studio

3CK Studio

2018.10.17: Jako specjaliści w branży z chęcią podejmiemy się wykonania tego zlecenia . Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. W cenie gwarantujemy szybki, profesjonalny oraz miły kontakt. Rzetelnie wykonaną pracę, możliwość naniesienia poprawek oraz długotrwałą opiekę po wykonaniu zlecenia. tel: 503 409 406 @: zlecenia@3ck.pl www: https://3ck.pl/ f: https://www.facebook.com/3CKSTUDIO/ pozdrawiam Michał 3CK Studio

123 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Paweł KRYSPIN KORALTREE

Paweł KRYSPIN KORALTREE

2018.10.17: Witam! Chętnie podejmę się Państwa zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w programowaniu WEB czy aplikacji mobilnych. Jestem osobą wywiązującą się z powierzonych mi terminów gwarantując najwyższą jakość strony. Zapraszam do współpracy. Wystawiam fakturę(bez vat). Portoflio: rqldeveloper.pl email: koraltreepl@gmail.com

450 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Marzena Świerska

Marzena Świerska

2018.10.16: Witam Pana Chętnie podejmę się Pana zlecenia. Mam kilkuletnie doświadczenie. Głównie w tworzeniu stron wizytówek i blogów. Ale chętnie podejmę też inne wyzwanie. Wstępnie mogę wycenić na około 200 zł, ale po uzgodnieniu szczegółów powiem dokładniej. Dołożę wszelkich starań, aby był Pan zadowolony z mojej pracy. Zapraszam do kontaktu kontakt@rosedesign.pl

20 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
N-S-I

N-S-I

2018.10.16: Witam z chęcią podejmę się tego zadania od zaraz szybka realizacja Wystawiam faktury proszę o kontakt: tel: 696-067-037 e-mail: kontakt@n-s-i.pro Portfolio wysyłam po kontakcie. Pozdrawiam.

250 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Warsaw Interactive Sp. z o.o.

Warsaw Interactive Sp. z o.o.

2018.10.16: ⭕Dzień Dobry, proszę o telefon to porozmawiamy i wyślę konkretne linki do wykonanych realizacji - 791380012. posiadamy 10-letnie doświadczenie, zatem fachowo i profesjonalnie wykonamy powyższe zlecenie. Nasze portfolio dostępne pod www.pearbrand.pl/realizacje. Projekt graficzny do Państwa pełnej akceptacji bez limitu. Mają Państwo wgląd do prac online oraz pełne wsparcie osoby odpowiedzialnej za projekt i dostępnej codziennie w godzinach pracy. | www.pearbrand.pl | biuro@pearbrand.pl | +48 791 380 012 skype: pearlbrand www.pearbrand.pl Posiadamy setki zadowolonych Klientów: Facebook.com/pearbrand ⭕

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CZENZO

CZENZO

2018.10.16: Chętnie zajmiemy się tym zleceniem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy doświadczenie i ponad 80 pozytywnych opinii na Oferii. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów: biuro@czenzo.pl ★ 796 998 544 ★ www.czenzo.pl
796 998 544

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
FUTURE SOLUTION

FUTURE SOLUTION

2018.10.16: Dzień dobry, chętnie podejmiemy się tego tematu. Tworzymy strony www, profesjonalne sklepy internetowe, portale i aplikacje web. Autorski projekt graficzny zgodny z najnowszymi trendami, najnowsze technologie HTML5, CSS3 i JQuery, panel administracyjny i system CMS. Tworzymy strony responsywne, także na Bootstrapie. Strona na życzenie posiada galerie zdjęć, slidery, płatności online, formularze kontaktowe, mapki Google itp. Hosting i rejestracja domeny GRATIS. Zapraszamy do współpracy. Future Solution tel. 501-806-407 e-mail: oferia@futuresolution.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2018.10.16: Czas ~3 dni. Czekam na Państwa kontakt. Portfolio: tomlot.eu/portfolio ★ kontakt@tomlot.eu, Fb i Skype: Tomasz Root ★12 lat w IT!

444 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Jastrowicz

Tomasz Jastrowicz

2018.10.16: Zapraszam do zapoznania z portfolio: www.jastrowicz.pl - projektowanie i wdrażanie stron i sklepów internetowych. Umowa o dzieło lub faktura vat. Kontakt: tomasz@jastrowicz.pl tel: 516-244-996

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2018.10.15: Witam, z przyjemnością pomogę- specjalizuję się w technologiach webowych, jako programista/freelancer wykonuję: responsywne i mobilne strony www, CMS-y(D7/8, WordPress, Jooml), sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do popularnych CMS-ów, gry JavaScript, aplikacje mobilne. Efektywnie używam frameworki JS (React,Vue) i PHP. Słucham potrzeb Klientów, potrafię sprostać trudnym wyzwaniom. WYCENIAM PROJEKTY PO KONTAKCIE Z KLIENTEM! Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa i f-ra VAT. Szczegóły: biuro@gddm.com.pl GSM 794553153. O mnie: gddm.com.pl. Jestem twórcą m.in. responsywnych, mobilnych portali wraz z: grami, grafiką, poradnikami, prezentacjami multimedialnymi: poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, poswojsku.pl. PROMOCJA- doradztwo RODO- GRATIS! Tworzę rozwiązania responsywne i mobilne: JavaScript/ jQuery + HTML5 + CSS3. pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Michał Tokarski

Michał Tokarski

2018.10.15: Zapraszamy do nawiązania kontaktu w w celu ustalenia szczegółów. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę. Udzielamy gwarancji na każdą realizację, płatność wykonaniu realizacji. W celu ustalenia dalszej współpracy zapraszamy do kontaktu - email: office@alungo.pl website: alungo.pl

900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
MARLO Piotr Dusiński

MARLO Piotr Dusiński

2018.12.04: Mam elementor pro. Prowadze firme dam fakture vat. Mam czas i chęci do pracy, właśnie skończyłem strone dla przychodni. Pozdrawia Piotr

99 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Marketingowi

Marketingowi

2018.10.18: Witam, Panie Jakubie, po zapoznaniu się z treścią zlecenia, jesteśmy zainteresowani rozpoczęciem współpracy od zaraz! Termin realizacji: 10 dni roboczych. Podana cena to cena netto. Wystawiamy fakturkę vat. Bardzo proszę o kontakt e-mailowy: kontakt@marketingowi.eu, tel: 724 251 135 Zapraszam na stronę: http://marketingowi.eu/ Pozdrawiam Firma z Vatem.

450 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
VisionART (Grupa Vision Sp. z o. o.)

VisionART (Grupa Vision Sp. z o. o.)

2018.10.17: Chętnie podejmiemy się wykonania Państwa zlecenia. Gwarantujemy natychmiastowe podejście do realizacji. Wystawiamy FVAT. Podana cena jest orientacyjną kwotą brutto. Zachęcam do kontaktu. tel: 508625416 email: biuro@visionart-ph.pl czat online: www.visionart-ph.pl gdzie także znajduje się nasze portfolio.

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Kupczyk

Mateusz Kupczyk

2018.10.17: Dzień dobry, z przyjemnością wykonam Pana zlecenie. Od 4 lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych, serwisem oraz ich późniejszą obsługą. Przygotowuje projekt zawsze indywidualnie pod wymogi klienta. Czekam na kontakt w celu ustalenia szczegółów: telefon: 519 104 575 lub email: biuro@wmdesign.pl

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Patryk Adach

Patryk Adach

2018.10.16: Chętnie zajmę się wystylizowaniem oraz generalną zmiana strony przez Elementor. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ Cena: 800zł + VAT. ★ Czas pracy: 7 - 10 dni ★ Kontakt: patrykadachofficial@gmail.com ★ Ze względu na sporą liczbę klientów proszę uwzględnić link do tego zlecenia we wiadomości email.

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Dawid Szostak

Dawid Szostak

2018.10.16: 300 zł za całość zlecenie od ręki portfolio na projint.pl bjombesz@gmail.com tel 504713430

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

2018.10.16: Dzień dobry, nazywam się Paweł Włodarski i reprezentuje jedną z NAJLEPSZYCH agencji interaktywnych w Polsce. Początki naszej pracy w branży sięgają 2007 roku, gdzie z pierwszymi sukcesami wdrożyliśmy znane do dziś projekty w Polsce. Nasza firma szczyci się PROFESJONALNYM i INDYWIDUALNYM podejściem do każdego projektu. Klienci, którzy nam zaufały ZWIĘKSZYLI OBROTY i ZYSKI w swoich firmach. Posiadamy WŁASNY zespół doświadczonych programistów, grafików i marketingowców, którzy sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Po wykonaniu projektu zapewniamy stałą OPIEKĘ techniczną i marketingową. Masz już dość “specjalistów”, którzy wykonują strony na gotowych często kradzionych szablonach? Chcesz pozycjonować się przez uczciwe techniki WHITE SEO, które mimo zmiany algorytmu Google pozostawią Twój biznes na szczycie wyszukiwarki? Jeżeli na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że właśnie NAS SZUKASZ! Zapraszam do współpracy z NAJLEPSZYMI; biuro@coolbrand.pl +48 509 782 674

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
LIKEWEB

LIKEWEB

2018.10.16: Czas realizacji to maksymalnie 5 dni. Jesteśmy pełnym zespołem tworzącym rozwiązania IT - Strony/sklepy internetowe, duże aplikacje internetowe, aplikacje mobilne/desktopowe oraz SEO. Zapraszamy do kontaktu: WWW: likeweb.pl | Email: biuro@likeweb.pl

850 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Daniel Cholewski

Daniel Cholewski

2018.10.16: Witam Chętnie podejmę się tego projektu, a może potem i współpracy: realizowałem już stronę na Elementorze, więc zdążyłem zapoznać się z tym page builderem. Wprowadzenie wszystkich opisanych zmian jak i dostarczenie oświadczenia o przekazaniu praw nie stanowi dla mnie problemu. Jestem osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej. A jeśli chodzi o cenę - muszę zobaczyć szczegółową listę zmian wraz z treściami, wtedy będę mógł dokładnie wycenić edycję strony. Maksymalny czas na realizację to 14 dni (z zapasem), jednak myślę, że może być gotowa do tygodnia. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio: www.webdoge.pl Pozdrawiam, Daniel :)

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
mundumo.com

mundumo.com

2018.10.16 (zmieniono 2018.10.16 o 12:43): Witam, profesjonalnie, szybko i pewnie. Ponad 250 ukończonych projektów. Umowa, faktura vat, gwarancja. Proszę o kontakt office@mundumo.com lub +48 22 300 50 57. Portfolio dostępne na naszej stronie https://www.mundumo.com/portfolio/. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

25 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
LIFE CREATIVE STUDIO

LIFE CREATIVE STUDIO

2018.10.16: Budujemy w pełni indywidualne i nowoczesne strony i sklepy Internetowe / LIFE CREATIVE STUDIO / www.lifecreative.pl / +48 500 655 818 / Pracujemy m.in. dla BMW / Zapraszam

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
INOV.PL Agency

INOV.PL Agency

2018.10.16: Dzień dobry jesteśmy zainteresowani zleceniem. Konkretną wycenę i termin możemy podać po obejrzeniu podglądów nowej i starej strony. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu: email - kontakt@inov.pl tel - 795 998 395. PORTFOLIO http://inov.pl/project/

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krzysztof Grudziński

Krzysztof Grudziński

2018.10.15: Dzień dobry Panie Jakubie. Chętnie podejmę się realizacji. Proszę o link do strony bym mógł przedstawić dokładną ofertę. Niestety nie wystawię listu z przeniesieniem praw autorskich, ponieważ musiałbym najpierw otrzymać taki od Pana, że faktycznie wykonał Pan taką stronę w 100% sam, a nie jest to pobrany szablon. Tak jak napisałem dokładną wycenę podam po zapoznaniu się ze szczegółami. Moja roboczogodzina wynosi ok 25zł brutto. Jestem VATowcem, prowadzę DG. Realny czas to ok 5 dni roboczych. Zapraszam do kontaktu.

25 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo