Stworzenie internetowej giełdy wymiany zleceń

(1882842)

Gliwice

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na serwisy i portale WWW

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 48
Średni koszt realizacji: 24 300 zł/całość  

Zlecę stworzenie serwisu internetowego, którego celem będzie wymiana zleceń (dalej zw. Giełda).

Serwis ten początkowo będzie skierowany do szeroko rozumianej branży filmowej - w późniejszej fazie będzie rozbodowywany. Kluczowe jest aby serwis spełniał niżej wymienione funkcjonalności: 

 

Funkcjonalność giełdy sprzedażowej

1.       Podstawowy opis

Giełda sprzedażowa to platforma wymiany usług pomiędzy kontrahentami. Będzie składała się z kilku różnych funkcjonalności uzależnionych od typu usługodawcy/zamawiającego. Na samym początku chcemy skupić się na branżach związanych z produkcją filmową/medialną. W tym celu muszą zostać utworzone konta użytkowników dostosowane do profilu świadczonej usługi.

2.       Funkcjonalność ogólna

Podstawowym założeniem giełdy sprzedażowej jest możliwość prostej rozbudowy w przyszłości o kolejne branże. Szeroko rozumiana branża filmowa która rozpocznie działanie całej giełdy to początkowa faza rozwoju.

3.       Pierwsze typy usługodawców

a)      Montażyści filmów wideo

- montażyści będą musieli w swojej zakładce/profilu podać podstawowe informacje o sobie takie jak przede wszystkim: Imię i nazwisku/Nick, płeć, wiek, telefon, email, kraj, miejscowość, staż montażu, specjalizacje, obsługiwane języki produkcji, opis swojej osoby, dane rozliczeniowe, portfolio (widoczne w profilu) i inne

b)      Twórcy filmów wideo (RÓWNIEŻ GRAFIKĘ ORAZ FILMY ANIMOWANE)

- twórcy wideo będą musieli w swojej zakładce/profilu podać podstawowe informacje o sobie takie jak przede wszystkim: Imię i nazwisku/Nick, płeć, wiek, telefon, email, kraj, miejscowość, staż montażu, specjalizacje, obsługiwane języki produkcji, opis swojej osoby, dane rozliczeniowe, portfolio (widoczne w profilu) i inne

- będą musieli wskazać, jakim sprzętem dysponują, czy wykonują ujęcia stacjonarne, czy zdjęcia z drona czy stacjonarne. Czy wykonują ujęcia hyperlapse, timelapse lub inne techniki Będą musieli wskazać parametry sprzętu, którym filmują. Będą również usieli wskazać parametry materiału, który mogą stworzyć (rozdzielczość, bitrate, FPS itp.)

- będą musieli na mapie zaznaczyć obszar, na którym pracują znacznikiem + promień np. w km. Chodzi o to, że zamawiający dany materiał będzie definiował jego parametry łącznie z obszarem a system zdefiniuje odbiorców, do których ma trafić zapytanie)

c)       Twórcy – fotografowie – tożsama wizytówka co w przypadku twórców wideo z uwzględnieniem różnic w parametrach materiału (Raw, JPEG itp.)

d)      Twórcy muzyki – tutaj również tożsamo co w przypadku twórców wideo z uwzględnieniem różnic w parametrach materiału

 

4.       Opcje Zamawiającego

a)      Przy zamówieniu montażu:

 -Określenie typu materiału (np. teledysk, film promocyjny, relacja, reportaż itp.)

-Materiały będą musiały zostać przekazane za pośrednictwem platformy lub FTP w zależności od możliwości technicznych

- Zamawiający określi odpowiednie, interesujące go parametry a system wyśle zapytanie od wykonawców, którzy spełnią określone kryteria (system automatycznie dokona filtrowania)

- Zamawiający określi swój budżet (opcjonalnie) – nie będą do niego spływały oferty, które przewyższają budżet np. o ponad 50%

- Wykonawcy otrzymają zapytanie mailowo oraz pojawi się ono w ich panelu

- Wykonawcy będą składali swoją ofertę poprzez Panel – oferty spłyną do Zamawiającego w formie mailowej jak również pojawią się w jego Panelu, wraz z ofertą będzie można przedstawić np. swoje referencje w formie dokumentacji jak również wyprodukowanych materiałów

- Zamawiający wykona dokładny opis zamówienia zawierający interesujące go cechy (np. charakterystyka, termin itp.)

- Kontakt na linii Wykonawca/Zamawiający odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem platformy. Nie będą mogli wymieniać się telefonami, czy mailami. Te opcje będą musiały zostać zblokowane w polu kontaktowym.

- Zamawiający będzie miał możliwość zgłaszania poprawek do materiału.

- Akceptacja materiału będzie dokonana po wciśnięciu „akceptuję projekt” – wtedy zostanie przekierowany do systemu płatności. Po płatności będzie mógł pobrać projekt

- Każdy projekt będzie opatrzony znakiem wodnym

b)      Przy zamówieniu wideo

- określenie typu wideo (wideo z drona, wideo stacjonarne)

- określenie lokalizacji, przedmiotu zlecenia

- określenie typu ujęcia

- dokładny opis ujęcia (np. czas, typ np. najazd, objazd itp.)

- określenie techniki (np. timelapse, hyperlapse itp.)

- określenie budżetu (opcjonalne)

- określenie wymaganych parametrów wideo

- zapytanie o określonych parametrach zostanie wysłane drogą mailową do wykonawców, którzy spełniają wymogi np. lokalizacji (wykonawcy określają lokalizację w której mogą pracować, plus promień w km)

- zamawiający otrzyma wideo do akceptacji opatrzone znakiem wodnym. Po zaakceptowaniu przekierowuje się go do systemu płatności. Po dokonaniu płatności materiał będzie mógł zostać pobrany w pełnej jakości.

- wideo dodawane przez Wykonawców będzie deponowane w zbiorze platformy do przyszłych zastosowań

c)       Przy zamówienia zdjęć

- określenie typu zdjęcia (drona, stacjonarne)

- określenie lokalizacji, przedmiotu zlecenia

- określenie typu zdjęcia

- dokładny opis zdjęcia

- określenie wymaganych parametrów zdjęcia

- zapytanie o określonych parametrach zostanie wysłane drogą mailową do wykonawców, którzy spełniają wymogi np. lokalizacji (wykonawcy określają lokalizację w której mogą pracować, plus promień w km)

- zamawiający otrzyma materiał do akceptacji opatrzone znakiem wodnym. Po zaakceptowaniu przekierowuje się go do systemu płatności. Po dokonaniu płatności materiał będzie mógł zostać pobrany w pełnej jakości.

- zdjęcia dodawane przez Wykonawców będzie deponowane w zbiorze platformy do przyszłych zastosowań

d)      Przy zamówieniu muzyki

- określenie typu nagrania

- możliwość dodania nagrania/scen wideo, do których muzyka ma zostać wykorzystana

- zapytanie o określonych parametrach zostanie wysłane drogą mailową do wykonawców, którzy spełniają wymogi np. lokalizacji (wykonawcy określają lokalizację w której mogą pracować, plus promień w km)

- zamawiający otrzyma materiał do akceptacji opatrzone znakiem wodnym. Po zaakceptowaniu przekierowuje się go do systemu płatności. Po dokonaniu płatności materiał będzie mógł zostać pobrany w pełnej jakości.

- zdjęcia dodawane przez Wykonawców będzie deponowane w zbiorze platformy do przyszłych zastosowań

 

e)Tworzenie grafiki/filmów animowanych

- określenie parametrów nagrania

- dokładny opis pożądanego nagrania

- możliwość dodania materiałów

- (opis adekwatny do montażysty)

 

Informacje ogólne

 

- Klienci poszukujący Wykonawcy wrzucają ogłoszenie o zleceniu na giełdę.

- Użytkownicy zarejestrowani jako Wykonawcy otrzymają mailowe powiadomienie o nowym zleceniu ( tylko Ci, którzy spełniają wymogi ogłoszenia)

- Zlecenia będą opatrzone budżetem (niewidoczne dla Wykonawców – oferty przekraczające budżet o 50% nie będą dostarczane do Zamawiającego)

- Wykonawcy po przystąpieniu do zapytanie będą mieli je widoczne w swoim profilu

- Zlecenia będą widoczne również na ogólnej tablicy w poszczególnych działach

- Wykonawcy będą składali oferty, które mailowo będą trafiały do Zamawiającego, jak również będą widoczne w jego panelu

- Zlecenia będą dostępne do podglądu, opatrzone znakiem wodnym

- Po zaakceptowaniu zlecenia, zamawiający będzie przekierowany do strony płatności. BO zapłacie, zostanie przekierowany do swojego Panelu, w którym będzie dostępny materiał pozbawiony znaków wodnych

- płatność będzie możliwa za pośrednictwem karty lub innych form ( ma być to usługa na rynek globalny, stąd trzeba opracować uniwersalne rozwiązanie)

- Zamawiający nie będą mieli możliwości bezpośredniej rozmowy – całość będzie realizowana na platformie poprzez komunikator/czas etc. Będą tam zablokowane słowa kluczowe takie jak email, telefon i inne.

- Zamawiający będzie miał możliwość wyboru pasującej mu oferty (czynnik ceny, jakości i inne)

- Każdy z wykonawców w swojej wizytówce będzie miał możliwość przedstawienia portfolio

- Materiały przesyłane przez użytkowników będą udostępniane na poziomie platformy

- System będzie filtrował wykonawców w zależności od ustawionych parametrów zlecenia.

-  Wykonawcy zakwalifikowani przez system, jako spełniający wymogi zlecenia otrzymają wiadomość mailową z informacją o postępowaniu. Jeśli zdecydują się przystąpić do postępowania pojawi się ono w ich panelu i tam będą prowadzone dalsze czynności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Paweł Sudewicz

Paweł Sudewicz

2018.09.13: Witam! oferta- tworzenie stron internetowych & sklepów & serwisów | portali. joomla | drupal | wordpress | magento | opencart | Prestashop | Aktualizacja (upgrade) Joomla 1.5 , 1.6 , 1.7 lub 2.5 do Joomla 3 || Przeniesienie strony ( treści i zdjęć z ) Joomla 1.5, 1.6 , 1.7, 2. 5 do Wordpress! Posiadam doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu stron, portali e-sklepów. . http://stron-g.pl/ Kontakt: E-mail: Telefon 691 079 691 ||| Pozdrawiam, Paweł Sudewicz, Grafik Studio.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Webmayster

Webmayster

2018.09.12: Polecam swoje usługi…gwarantuję uczciwą i zachęcającą wycenę do pracy na najwyższym poziomie- posiadam bardzo duże doświadczenie, zaplecze specjalistów w wielu dziedzinach programowania i e-marketingu, setki realizacji i kreatywne wyczucie pod indywidualne potrzeby zleceniodawców. Zapewniam szybki termin realizacji, szkolenie z obsługi bardzo przyjaznego panelu admina i pomoc techniczną w ciągu roku. Zachęcam do kontaktu na bartek@webmayster.pl lub tel. 536 558 651

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kreatywni Programiści

Kreatywni Programiści

2018.09.12: Chętnie podejmę się Pańskiego zlecenia. Bardzo proszę o kontakt kontakt@mpprofit.pl. Oferujemy profesjonalną obsługę i krótki czas realizacji. Przykładowe projekty można obejrzeć na naszej stronie http://mpprofit.pl/ i profilu na facebooku https://www.facebook.com/mpprofit/. Zapraszam

25 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
FutureCode Pl

FutureCode Pl

2018.09.12 (zmieniono 2018.09.12 o 11:25): Witam, budujemy dedykowane serwisy na autorskich rozwiązaniach, dopasowane do wymogów klienta i specyfiki branży. Działamy na rynku od 10 lat, oferując kompleksowe usługi w tym zakresie obejmujące m.in. : projekt graficzny, kodowanie RWD, integrację z płatnościami on-line, panel CMS do zarządzania bazą produktów. Koszt dedykowanego narzędzia to około 20.000 zł Zapraszam do współpracy, kontaktu na kontakt@futurecode.pl oraz do zapoznania się z portfolio prac na FutureCode.pl.

20 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Sebastian Niesporek

Sebastian Niesporek

2018.09.11: WWW.MORPHOSA.PL - zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Stawiamy przede wszystkim na jakość. GWARANCJA SATYSFAKCJI! Nasze ostatnie realizacje: www.disco-polo.info / www.hostessy.com.pl kontakt: biuro@morphosa.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
GP Kancelaria Radców Prawnych Poniatowska-Maj Strzelec-Gwóźdź Spółka Partnerska

GP Kancelaria Radców Prawnych Poniatowska-Maj Strzelec-Gwóźdź Spółka Partnerska

2018.09.11: Dzień dobry, tworząc serwis internetowy proszę pamiętać o kwestiach prawnych. Każdy serwis czy portal internetowy musi posiadać regulamin oraz wszystkie pozostałe niezbędne dokumenty. Ważne są również kwestie z zakresu RODO. Jeśli nie posiadacie Państwo jeszcze takiej dokumentacji, to zapraszam do odwiedzenia naszego serwisu internetowego www.SolidnyRegulamin.pl oraz do kontaktu: Adrian Kostępski, Prawnik, tel.: +48 537 786 187, e-mail: adrian.kostepski@gpkancelaria.pl
+48 12 200 25 25

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
HONETi

HONETi

2018.09.11: Zapraszam do współpracy. Największe wątpliwości budzi automatyczne umieszczanie znaków wodnych - temat do doprecyzowania. Podaję wycenę orientacyjną. Jeśli mieści się w Państwa budżecie - proszę o kontakt - przedstawimy dokładną wycenę poszczególnych elementów. Nasze atuty: ♦ 18 lat doświadczenia na rynku ♦ Realizacje dla największych polskich i światowych marek ♦ Unikalny zespół programistów, grafików i specjalistów od UX ♦ Wysoko wykwalifikowana kadra ♦ 12 miesięczna gwarancja + gwarancje niezawodności serwisu ♦ Indywidualna Asysta Techniczna ♦ Otwarte technologie - nie uzależniające od jednej firmy ♦ Sprawdzony i skuteczny proces projektowy ♦ Kontakt: http://www.honeti.com/#kontakt ♦ office@honeti.com ♦ tel. 664 427 254 ♦ Portfolio: http://www.honeti.com/work/ ♦ Wycena wstępna - ostateczną przedstawimy po uzgodnieniu dokładnej specyfikacji wymagań
664 427 254

35 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
INCRED Software & Technology House

INCRED Software & Technology House

2018.09.11: Mamy inspirację, ponieważ wierzymy w to, co robimy i dokąd zmierzamy, dzięki pasji dążymy do wyznaczonego celu - zadowolenia Klienta. Nasi programiści i graficy wykazują się w swojej pracy wielkim zaangażowaniem i efektywnością • Oferujemy usługi: - strony internetowe - grafiki - programowania aplikacji mobilnych ( iOS, Android ) - webowych - social media - chatbot - szkolenia • Świadczymy bezpłatne doradztwo podczas realizacji zlecenia. • http://www.incred.pl • kontakt@incred.pl • tel. +48.531766848 • Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!
Skype +48 531 766 848

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
180 Creative

180 Creative

2018.09.11: Zapraszam do współpracy. Tel. 506014291 mail. hello@180creative.pl
+48-506-014-291

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Projektowanie Stron Internetowych - Tworzenie Sklepów Internetowych - Pozycjonowanie Stron

Projektowanie Stron Internetowych - Tworzenie Sklepów Internetowych - Pozycjonowanie Stron

2018.09.11: Witam. Chętnie podejmę się realizacji Państwa zlecenia. Posiadam bogate ponad dziesięcioletnie doświadczenie przy realizacji stron, sklepów i pozycjonowaniu. Posiadam również certyfikat Google ⚡⚡⚡Moje portfolio zobaczycie Państwo pod adresem https://wieczorekweb.pl / Mój tel. 510-533-229 ⚡⚡⚡ Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

45 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
JMLnet

JMLnet

2018.09.10: DEMO http://zlecenia.jmlnet.pl Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rozwiązań dla serwisów internetowych - możliwość szybkiej realizacji projektu na podstawie szablonu, dostosowania wyglądu i funkcjonalności do Państwa oczekiwań lub zrealizowania zamówienia od podstaw, tzw. "uszycia na miarę". Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.JMLnet.pl oraz do kontaktu email info@jmlnet.pl tel. 697 99 44 98 GG 1394485

8 900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Agencja interaktywna Media Project Group

Agencja interaktywna Media Project Group

2018.09.10: Witam serdecznie. Jako przedstawiciel naszej Agencji interaktywnej Media Project Group pragnę zaproponować naszą wstępną ofertę wykonania zlecenia. Proponuję rozmowę telefoniczną lub spotkanie. Czekamy na kontakt w celach doprecyzowania kosztorysu oraz szczegółów realizacji. Z poważaniem, Damian Smal | +48 48 685 60 77 | biuro@mediaprojectgroup.com | www.MediaProjectGroup.com
+48 48 685 60 77

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Vertes Group Sp. z o.o.

Vertes Group Sp. z o.o.

2018.09.10: Chętnie podejmiemy się wykonania zlecenia. Jesteśmy profesjonalistami - zaufali nam m. in.: Centrum Zdrowia Dziecka, Pekao FS, Kukiz'15, Plus, Wheeler, Państwowa Agencja Atomistyki, Union Investment. Działamy od 10 lat, zrealizowaliśmy ponad 700 projektów. Zachęcam do zapoznania się z naszym portfolio i referencjami | www.vertesdesign.pl | Tel. 22 872 92 65 | biuro@vertesdesign.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Wizjo Bartłomiej Trybuła

Wizjo Bartłomiej Trybuła

2018.09.10: Wykonywaliśmy już projekty tego typu. Dlaczego warto nawiązać współpracę z nami? Ponieważ tworzymy wyjątkowe projekty, które porwą serca Twoich klientów. Zobacz wideo z kilkoma przykładami realizacji: https://www.youtube.com/watch?v=uG6R0T425rE ★ Ponadto wiemy jak tworzyć strony realizujące założony cel. Jesteśmy firmą z 7-letnim doświadczeniem, wykonaliśmy ponad 1000 projektów, a klienci kochają współpracować z nami, nawet jeśli dzieli nas ponad 18.000km. Poczytaj zresztą sam - http://studiowizjo.pl/referencje ★ Poza tym specjalizujemy się w tworzeniu projektow, które są: dziecinnie proste w obsłudze, responsywne i świetnie wyglądają. Zobacz nasze portfolio - http://studiowizjo.pl/realizacje, a jeśli chcesz to poczytaj więcej- http://studiowizjo.pl/programowanie-aplikacji ★ Podana cena jest kwotą netto ★ Wystawiamy faktury VAT. Kontakt: ★ E-mail: bartek@studiowizjo.pl ★ Telefon: 609 120 192 ★ Sprawdź nas!

30 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
WEB-ERROR Rafał Wójcik

WEB-ERROR Rafał Wójcik

2018.09.10: Witam Państwa, Chętnie podejmiemy się realizacji powyższego zlecenia. A chcąc dokonać dla Państwa precyzyjnej wyceny proszę o istotne szczegóły, najlepiej specyfikację zlecenia i kontakt: rwojcik@web-error.pl Łączę pozdrowienia Rafał Wójcik Tel.: 600 323 822 www.WEB-ERROR.pl

45 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
SP-Media Przemysław Szliep

SP-Media Przemysław Szliep

2018.09.10: Dzień dobry Państwu! Nazywam się Kamila i pracuję w firmie SP-Media. Z chęcią wykonamy dla Państwa powyżej opisaną stronę WWW. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów KONTAKT: 794 008 858 | kamila@spmedia.pl PORTFOLIO: https://spmedia.pl/portfolio/kamila.pdf

40 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Pressonline

Pressonline

2018.09.10: Dzień dobry, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, od prostych witryn, po rozbudowane serwisy. Tworzone przez nas strony są budowane od początku z myślą o wyszukiwarkach i urządzeniach mobilnych. Stawiamy na funkcjonalność, estetykę i wysoką jakość. Nasi Programiści wykonują swoją pracę sprawnie i na najwyższym poziomie. Po stworzeniu strony obsłużymy Państwa Firmę w zakresie: programistycznym, graficznym czy promocyjnym. ►INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY REALIZUJEMY DO MOMENTU FINALNEGO ZADOWOLENIA KLIENTA. Realizacja: ok. 14 dni. Pełna gwarancja po wdrożeniu. W usłudze otrzymają Państwo system monitorujący poprawność działania Państwa strony, consulting/stałe wsparcie techniczne, raporty analityczne 4 razy w miesiącu. Zbudowaliśmy silną pozycję wielu biznesów, NASZE PORTFOLIO: www.ministerstworeklamy.pl/portfolio.html ►12 lat doświadczenia ►Kilkaset zrealizowanych projektów ►biuro tel:+48/32 768 96 54 GSM:+48/693 798 644 www.MinisterstwoReklamy.pl biuro@MinisterstwoReklamy.pl
Skype +48 693 798 644

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2018.09.10: Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Proszę o podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny. Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl
791 213 285

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
FUTURE SOLUTION

FUTURE SOLUTION

2018.09.10: Dzień dobry, chętnie podejmiemy się tego tematu. Tworzymy strony www, profesjonalne sklepy internetowe, portale i aplikacje web. Autorski projekt graficzny zgodny z najnowszymi trendami, najnowsze technologie HTML5, CSS3 i JQuery, panel administracyjny i system CMS. Tworzymy strony responsywne, także na Bootstrapie. Strona na życzenie posiada galerie zdjęć, slidery, płatności online, formularze kontaktowe, mapki Google itp. Hosting i rejestracja domeny GRATIS. Zapraszamy do współpracy. Future Solution tel. 501-806-407 e-mail: oferia@futuresolution.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2018.09.10 (zmieniono 2018.09.10 o 10:16): Czekam na Państwa kontakt. Portfolio: tomlot.eu/portfolio ★ kontakt@tomlot.eu, Fb i Skype: Tomasz Root ★12 lat w IT!

22 222 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Zajdel Interactive Studios

Zajdel Interactive Studios

2018.09.10: Wykonamy zlecenie sprawnie, profesjonalnie, indywidualnie w rozsądnej cenie. Zapraszamy do kontaktu. Innowacyjny CMS, Sklepy internetowe przynoszące zyski (ponad 200 hurtowni), zdjęcia PRODUKTOWE 3D. Jesteśmy Polską firmą - wystawiamy FV. www.studiozajdel.pl

61 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Daniel Świerżewski

Daniel Świerżewski

2018.09.10 (zmieniono 2018.09.10 o 09:47): Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 20.000 zł. Czas realizacji 60 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

19 999 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Codefia sp. z o.o.

Codefia sp. z o.o.

2018.09.10: Witam serdecznie. Jesteśmy zespołem profesjonalnych web developerów oraz grafików, którzy zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz ich wdrażaniem. Posiadamy doświadczenie zarówno w tworzeniu stron www jak i sklepów internetowych. Nasze ostatnie realizacje: www.tiktak-shopping.com, www.organictan.pl, www.greenpropanesolution.com, www.cleangreen.pl, www.luxon.pl. W zależności od potrzeb strona może być statyczna lub dynamiczna zarządzana przez panel admina. Zapraszam do kontaktu w sprawie wykonania poprawnej wyceny na kontakt@codefia.pl, http://www.codefia.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
N-S-I

N-S-I

2018.09.09: Witam z chęcią podejmę się tego zadania od zaraz szybka realizacja Wystawiam faktury proszę o kontakt: tel: 696-067-037 e-mail: kontakt@n-s-i.pro Portfolio wysyłam po kontakcie. Pozdrawiam.

5 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
SocWare Krzysztof Kula

SocWare Krzysztof Kula

2018.09.09: Dzień dobry, Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych serwisów i aplikacji - projektowanych tak, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. W trakcie prac udostępniamy całość do wglądu i bieżącej oceny. Udzielamy również gwarancji. Zapraszam do kontaktu email: kontakt@socware.pl lub tel: 799 952 980. Zajmujemy się również późniejszym utrzymaniem i rozbudową. Czas realizacji ok. 4 miesięcy Pozdrawiam

60 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Programista

Mateusz Programista

2018.09.09: Witam! W cenie oferuje hosting na rok. Strona responsywna z nowoczesną szatą graficzną, zgodną z najnowszymi standardami w technologii ASP.NET MVC. Prace wykonujemy jak najszybciej. Płatne co etap. Portfolio : strony-internetowe.radom.pl/portfolio.html oraz scandle-soft.eu a także strony.internetowe.radom.pl Mail : allegro6@gazeta.pl W przypadku kontaktu, proszę o link do tej oferty, bym mógł się merytorycznie do niej odnieść. Pozdrawiam

50 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Samatix | Profesjonalne STRONY INTERNETOWE Dla Biznesu

Samatix | Profesjonalne STRONY INTERNETOWE Dla Biznesu

2018.09.09: Portale internetowe to nasza prawdziwa wizytówka a w naszym portfolio mamy mnóstwo realizacji tego typu. Gliwice to idealne miejsce na spotkanie. Co ważne, nie jesteśmy studentami ani freelancerami, wykonującymi zlecenia „na kolanie”, między pracą, szkołą a snem - nasza firma to gwarancja profesjonalnej obsługi każdego projektu oraz pewność otrzymania go w założonym terminie. O naszej rzetelności świadczą przyznane nam certyfikaty: „Rzetelna Firma”, Firma Godna Zaufania” oraz „Pewny Kontrahent”. Każdy projekt to całkowicie ind. szata graficzna, panel zarządzania stroną(CMS), gwarancja 48 msc., przekazania praw autorskich oraz cert. własności. Poprawki wliczone w cenę - aż do pełnej akceptacji. Zachęcamy do kontaktu. Z naszą ofertą i naszymi realizacjami można zapoznać się pod adresem: http://kompleksowa-reklama.pl/portal-internetowy • biuro@samatix.pl • kom: +48 608 400 382 • YouTube: https://youtu.be/tvX5Zl7wk6c • Wystawiamy FV23% / Podana cena jest kwotą brutto

24 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
DWG Design

DWG Design

2018.09.09: Www.dwgdesign.pl // kontakt@dwgdesign.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ClickMaster Polska

ClickMaster Polska

2018.09.09: Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Umowa z przeniesieniem majątkowych praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych, tworzymy autorskie projekty graficzne. Nasze realizacje dostępne są na www.clickmaster.pl/realizacje Proszę o przesłanie szczegółów projektu. Zapraszam do kontaktu: Robert - r.pawlowski@clickmaster.pl // +48 730 95 88 22
+48 730 95 88 22

24 600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
TeamWant - Mateusz

TeamWant - Mateusz

2018.09.09: Dzień dobry. Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, dedykowanych aplikacji dla firm oraz dedykowanych systemach e-commerce. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt na kontakt@teamwant.pl W celu ustalenia szczegółów Państwa zlecenia.

12 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
3DESIGN4U.NET | WebDeveloper

3DESIGN4U.NET | WebDeveloper

2018.09.08: Dzień dobry, Prace graficzne 80zł/1rh netto; prace programistyczne 180zł/1rh netto. Proponuję wcześniej zorganizować warsztaty, aby omówić wstępnie zagadnienia. Koszt warsztatów 800zł netto. ●●● Profesjonalne projekty i wdrożenia stron i sklepów na Wordpress/WooCommerce od kilkunastu lat. ●●● Portfolio: http://3design4u.net/ ●●● Pozdrawiam, Artur Grzywacz, info@3design4u.net
603-374-056

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2018.09.08: Doradzam, programuję: strony www, sklepy on-lie, aplikacje mobilne, gry JavaScript, portale CMS i e-learning. Specjalizuję się w technologiach internetowych, motywach i pluginach do WP, tworzę rozwiązania responsywne i mobilne w oparciu o najnowsze technologie i trendy: JavaScript/ jQuery/jQuery Mobile/Electron, HTML5, CSS3, PHP7. Jako programista/freelancer wykorzystuję: CMS-y(WP 4.x, D7/8), sklepy on-line (PS1.7x, WP-WooCo.), LMS-y (M3.x). Słucham potrzeb Klientów, a posiadając wieloletnie doświadczenie biznesowe- pomagam w wybraniu rozwiązań efektywnych i skutecznych. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Szczegóły: biuro@gddm.com.pl GSM 794553153, gddm.com.pl. Stworzyłem m.in. responsywne, mobilne portale wraz z: grami, grafiką, poradnikami- treściami, prezentacjami: poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, poswojsku.pl, poswojsku.com.pl, poswojsku.org, poswojsku.com. PROMOCJA- doradztwo RODO- GRATIS! pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Aspino Sp. z o.o.

Aspino Sp. z o.o.

2018.09.08: Witam, oferujemy kompleksowe wykonanie serwisu, zapraszam do kontaktu mail info@aspino.pl lub tel 532 181 733

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
MEBLAU - Profesjonalne strony www ★★★★★

MEBLAU - Profesjonalne strony www ★★★★★

2018.09.08: Nasza firma jako specjaliści w branży chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Zapewniamy umowę z przeniesieniem praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy ponad 9 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych które piszemy obiektowo w oparciu o wzorzec MVC, tworzymy autorskie projekty graficzne. Zapraszam do kontaktu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
99 CODE

99 CODE

2018.09.08: Dzień dobry! Chętnie podejmę się tego zlecenia. Sugerowana cena jest jedynie ceną orientacyjną. W celu omówienia szczegółów zapraszam do kontaktu - contact@99co.de. Miłego dnia!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Agnieszka Walczak

Agnieszka Walczak

2018.09.20: Witam serdecznie, jestem od dwóch lat testerką. Z chęcią zajmę się przetestowaniem wszelkich aplikacji pod kontem funkcjonalnych jak i wydajnościowym. Z chęcią nawiążę współpracę. W razie wszelkich pytań zapraszam do napisania: agnieszka_walczak.92@o2.pl. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
EMMAR Sp. z o.o.

EMMAR Sp. z o.o.

2018.09.15: Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem stron, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. W naszych realizacjach używamy rozwiązań Open-Source np.: TYPO3, WordPress, Magento lub jeżeli zajdzie taka potrzeba piszemy własne rozwiązania dedykowane we framework'ach: Phalcon, Yii, Django. Zapraszamy do współpracy i kontaktu! www.emmar.pl / biuro@emmar.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Góralik

Mateusz Góralik

2018.09.11: Witam, chętnie wykonamy dla Państwa to zlecenie. Szybko tanio i profesjonalnie. Koszt realizacji: 10000zł, Czas Realizacji: do 30 dni. Oczywiście wystawiamy F-VAT. E-Mail: info@fajnagrafa.pl Tel: 666 617 059

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
VisionART (Grupa Vision Sp. z o. o.)

VisionART (Grupa Vision Sp. z o. o.)

2018.09.11: Chętnie podejmiemy się wykonania Państwa zlecenia. Gwarantujemy natychmiastowe podejście do realizacji. Wystawiamy FVAT. Podana cena jest orientacyjną kwotą brutto. Zachęcam do kontaktu. tel: 508625416 email: biuro@visionart-ph.pl czat online: www.visionart-ph.pl gdzie także znajduje się nasze portfolio.

40 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Artur Borewski

Artur Borewski

2018.09.11: NET.Inforo.pl || Polecamy usługi naszej firmy. Realizacja nowoczesnych stron i portali internetowych. Komunikacja elektroniczna i reklama e-commerce. Kompleksowa obsługa. Realizacja 20-31 dni. Faktura VAT. Zaliczka 35%. || www.net.inforo.pl biuro@net.inforo.pl tel. 665-981-182

2 600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Jastrowicz

Tomasz Jastrowicz

2018.09.10: Zapraszam do zapoznania z portfolio: www.jastrowicz.pl - projektowanie i wdrażanie stron i sklepów internetowych. Umowa o dzieło lub faktura vat. Kontakt: tomasz@jastrowicz.pl tel: 516-244-996

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2018.09.10: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 99 zł | 700 tys - 289 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Webhome - Michał Wrzesiński

Webhome - Michał Wrzesiński

2018.09.10: Oferujemy podjęcie współpracy przy realizacji zlecenia. Cena wstępna. Wystawiamy faktury VAT, zapewniamy roczną gwarancję. Kontakt: kontakt@webhome.pl | Portfolio i referencje: https://webhome.pl | Telefon: 887-667-447

12 300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Admin Creative Agency

Admin Creative Agency

2018.09.09: Witam. Jesteśmy zainteresowani realizacją zlecenia. Szybka realizacja, niska cena i profesjonalne podejście do każdego projektu. Zapraszam do współpracy i kontaktu. | Admin Creative Agency | adminca.pl | Kontakt: biuro@adminca.pl | tel. kom. 799-899-510 Pozdrawiam Marcin Ciesliński

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

2018.09.09: Dzień dobry, nazywam się Paweł Włodarski i reprezentuje jedną z NAJLEPSZYCH agencji interaktywnych w Polsce. Początki naszej pracy w branży sięgają 2007 roku, gdzie z pierwszymi sukcesami wdrożyliśmy znane do dziś projekty w Polsce. Nasza firma szczyci się PROFESJONALNYM i INDYWIDUALNYM podejściem do każdego projektu. Klienci, którzy nam zaufały ZWIĘKSZYLI OBROTY i ZYSKI w swoich firmach. Posiadamy WŁASNY zespół doświadczonych programistów, grafików i marketingowców, którzy sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Po wykonaniu projektu zapewniamy stałą OPIEKĘ techniczną i marketingową. Masz już dość “specjalistów”, którzy wykonują strony na gotowych często kradzionych szablonach? Chcesz pozycjonować się przez uczciwe techniki WHITE SEO, które mimo zmiany algorytmu Google pozostawią Twój biznes na szczycie wyszukiwarki? Jeżeli na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że właśnie NAS SZUKASZ! Zapraszam do współpracy z NAJLEPSZYMI; biuro@coolbrand.pl +48 509 782 674

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Adrian Frączak

Adrian Frączak

2018.09.09: Zapraszam do współpracy biuro@strefaportali.pl 575308511

140 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Free Lancer

Free Lancer

2018.09.08: Koszt 7500 netto. Czas wykonania 25 - 50 dni. Telefon: 731 785 900. Email: freelancer.zlecenia.01@gmail.com

7 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kozackie Strony

Kozackie Strony

2018.09.08: ⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕Zgłaszamy wstępną chęć realizacji tego zadania. Podeślij więcej informacji na: oferia@kozackiestrony.pl⚡⚡⚡★ WYPEŁNIJ BRIEF ★ ❗ http://kozackiestrony.pl/kalkulator-strony-internetowej/ ❗⚡⚡⚡| Sklepy internetowe | Strony internetowe w tym: landing page, one page, wizytówki firmowe | Szablony aukcyjne | Logotypy | Wizytówki |Jesteśmy legalnie działającą firmą, w związku z tym wystawiamy fakturę VAT 23%.⬛⭕► www.kozackiestrony.pl ◄⭕⬛

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo