Cyklinowanie parkietu 30m2 + uzupełnienie 5 m2

(1836664)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na cyklinowanie parkietu i podłóg

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 3 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę cyklinowanie parkietu oraz uzupełnienie ok 5 m2 parkietu w miejscu po kominku oraz wymianę wszystkich listew i lakierowanie. 

Miejsce pracy dom jednorodzinny, parter. 

 

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE "REMONTIS" SOLIDNA-EKIPA.PL

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE "REMONTIS" SOLIDNA-EKIPA.PL

2018.06.15: Z wielką przyjemnością zrealizujemy Państwa zlecenie. Specjalizujemy się w Kompleksowych Remontach ,wykończeniach wnętrz na wysokim poziomie.Jesteśmy fachowcami z odpowiednimi kwalifikacjami dzięki temu jesteśmy w stanie Udzielić Państwu nawet 5 letnią pisemną GWARANCJĘ NA NASZE USŁUGI !!! GWARANTUJEMY BEZKONKURENCYJNE CENY , PRZY ZACHOWANIU WYSOKICH STANDARDÓW WYKONANIA!!! Posiadamy DUŻE RABATY na materiały które to przekazujemy naszym klientom. U nas ZUPEŁNIE ZA DARMO otrzymają Państwo: -FACHOWE DORADZTWO -RZETELNY KOSZTORYS (bez ukrytych kosztów) GWARANCJA NAJLEPSZYCH CEN NA MATERIAŁY I ZA ROBOCIZNĘ!! Zatrudniamy tylko rodzimych fachowców.Posiadamy polisę NW .Wystawiamy paragony , faktury VAT!!! Serdecznie zapraszam do kontaktu celem omówienia szczegółów. Marcin 505-799-466 www.remontis.com www.solidna-ekipa.pl Sprawdź nas!!! Przejrzysty kosztorys jeszcze tego samego dnia !!!
+48505799466

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Sebastian Zaklika

Sebastian Zaklika

2018.06.16: Zajmujemy się renowacją podłóg drewnianych. Posiadamy profesjonalne bezpyłowe maszyny oraz bogate doświadczenie w pracy z parkietami. Koszt kompleksowej usługi cyklinowania oraz lakierowania podłogi wynosi 55zł/m2 z naszym materiałem. Uzupełnienie parkietu cena do ustalenia. W przypadku zainteresowania oferta proszę o kontakt telefoniczny pod numer 512-226-646 lub 502-993-768 Pozdrawiam Sebastian Zaklika

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo