Poszukujemy firmy ogrodzeniowej do stałej współpracy

(1836652)

Wrocław

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące bram wjazdowych i ogrodzeń

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Jesteśmy wrocławską firmą działającą w branży ogrodzeń i z uwagi na bardzo dużą ilość zleceń poszukujemy podwykonawcy. Zapewniamy ciągłość zleceń na produkcję i montaż ogrodzeń -  głównie metalowych, balustrad, ogrodzeń metalowo-drewnianych itp. (ocynk ogniowy i malowanie proszkowe). 

Jesteśmy firmą rzetelną i w pełni wypłacalną. Zależy nam na fachowości, dokładności i terminowości. WAŻNE – podwykonawca będzie produkował i jednocześnie montował swoje wyroby na terenie Dolnego Śląska.

Współpraca od zaraz.

Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą zakresie produkcji oraz montażu ogrodzeń i balustrad (mile widziana umiejętność montażu automatyki bramowej), to prosimy o odpowiedź na to zapytanie lub kontakt telefoniczny pod nr ******* dlaczego ukryte?.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Izo-systems.pl Izolacje Natryskowe

Izo-systems.pl Izolacje Natryskowe

2018.06.25: Witam zapraszamy do współpracy w zakresie malowania konstrukcji metalowych za pomocą systemu LINE-X. wiecej przykładów oraz informacji na www.izo-systems.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Jarosław Pałys

Jarosław Pałys

2018.06.22: Dzień dobry. Głównie zajmujemy się montażem ogrodzeń z siatki i paneli , montażem bram wszelkiego rodzaju również z automatyka , proszę o informacje dotyczące zasad współpracy oraz rozliczeń finansowych. Dotrzymujemy terminów , po podpisaniu umowy nie podwyższamy cen. tel, 698 692 718

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Usługi Spawalnicze Marek Smyrek

Usługi Spawalnicze Marek Smyrek

2018.06.14: Witam, prosze o kontakt na maila : ms52@wp.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo