wykonanie prostej strony www

(1836634)

Kozia Wólka

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące prostych stron WWW

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 480 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 26
Średni koszt realizacji: 1 255 zł/całość  

Zlecę wykonanie prostej strony www. Posiadam materialy, laicki ( nie jestem informatykiem) projekt i wiem czego chce - fachowcy wiedza o czym pisze.

Ponizej ogolny opis strony:

Opis elementów na projekcie strony:

 - logo Podesle na maila jak sie dogadamy

- Slider - taka sama zasada działania jak na stronie www.poloniaintheworld.pl

- menu: WIADOMOŚCI, PUBLICYSTYKA itd. - linkujące do podstron o takiej samej nazwie - z możliwością umieszczania na nich w jednej kolumnie na całą stronę listy artykułów: z lewej zdjęcie, z prawej tytuł i kawałek tekstu - i tak kolejne zajawki artykułów jeden pod drugim. Po kliknięciu zdjęcia/ tytułu - przejście na podstronę z pełnym artykułem

- e-wydanie - podgląd okładki ostatniego wydania magazynu, po kliknięciu przejście na podstronę z dużą okładką magazynu (po kliknięciu której przekierowywałoby na issuu - przegladarkę pełnego wydania elektronicznego). Na podstronie z dużą okładką magazynu - pod zdjęciem okładki interaktywna lista poprzednich wydań - w kolumnie od najmłodszego (np. Lipiec 2018, Czerwiec 2018). Po kliknięciu kolejnych wydań ładowałaby się okładka wydania - po kliknięciu okładki - przerzucenie na issuu.

- Materiały z numeru - artykuły umieszczane na podstronach WIADOMOŚCI, PUBLICYSTYKA itd. miałyby możliwość zaznaczenia opcji żeby pojawiały sie jako wybrane materiały z numeru - przy każdym z nich - w czarnej ramce "dział" pojawiałaby się nazwa właściwego działu z którego pochodzą np.: PUBLICYSTYKA, KULTURA, ITD.

- Polecamy - możliwość dodania artykułu na takiej samej zasadzie jak w sekcji "Materiały z numeru", bądź wstawienia info linkującego na zewnętrzną stronę jakiejś imprezy, wydarzenia bądź reklamowanego eventu czy firmy.

Dolny pasek menu:

- reklama - linkuje do podstrony Reklama - sami późnej uzupełnimy treść

- o nas - linkuje do podstrony O nas - sami późnej uzupełnimy treść

- Autorzy - linkuje do podstrony Autorzy - sami późnej uzupełnimy treść

- kontakt - linkuje do podstrony kontakt - sami późnej uzupełnimy treść

- logo facebooka - linkujące do profilu magazynu na FB

 

KOLORYSTYKA:

nawiązująca do kolorów logo - czarna, biała i czerwona - oraz może być trochę ciemnego szarego/brązowego - całość z naciskiem raczej na ciemniejsze poważne kolory (czarny/szary/brązowy) - będziemy pisać o poważnych tematach a strona miałaby reprezentować eleganacki poważny magazyn (a nie krzykliwą promocyjną gazetkę o pisankach czy tym co zjeść na obiad)

w różnych aspektach chcemy trochę wzorować się na stronach:

- jeżeli chodzi o powage i elegancję to może byc nieco podobnie do: http://www.pangeamagazine.com/

- jezeli chodzi o układ i działanie części bloków to:

http://magazynsquare.pl/

- jeżeli chodzi o wyczucie kolorystyczne to trochę do:

http://polishculturesalon.wixsite.com/edinburgh

http://www.bik.bydgoszcz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=8

http://www.autorska.pl/

Niestety ale musze zmartwic co poniektorych gdyz 

NIE PLACE ZADNYCH ZALICZEK gdyz juz duzo ich naplacilem i nic z tego nie mam

Jednak jak sie zdecyduje NIE WYCOFUJE SIE gdyz zalezy mi na czasie.

Jesli wiec uzalezniasz wykonanie pracy od zaliczki nie pisz - szanuj swoj i moj czas.

Prosze nie pisac cena do uzgodnienia gdyz chcac cokolwiek uzgadniac musi byc cena wiec oczekuje wstepnej oferty cenowej

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
WeFORM Studio

WeFORM Studio

2018.06.14: Dzień dobry, z chęcią podejmiemy się zlecenia którym możemy zająć się od ręki! Specjalizujemy się w tworzeniu stron/sklepów internetowych oraz marketingu sieciowym, nasze portfolio można znaleźć na | http://weform.pl/ | biuro@weform.pl | 785-199-215 | U nas nie ma limitu poprawek. Oczywiście wystawiamy faktury VAT. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Daniel Świerżewski

Daniel Świerżewski

2018.06.14: Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych oraz systemów CMS, poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 1400 zł.. Czas realizacji 7-14 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

1 399 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Color Vision

Color Vision

2018.06.14: Dzień dobry! Z chęcią zajmiemy się tym zleceniem. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Pracujemy sumiennie i zawsze w pełni wywiązujemy się z danej umowy. Jesteśmy terminowi i kreatywni. Możemy wykonać całość na HTML, JSS i Java Script, bądź oprzeć np. na WP, z panelem administracyjnym, łatwimy możliwościami edycji. Wszystko oczywiście w technologii RWD. Całość zweryfikuje nasze portfolio: https://www.colorvision.pl/strony-internetowe/ www.maliczek.pl www.ccsklep.pl www.crypotpanel.pl Zapraszamy do współracy: kontakt@colorvision.pl | 799 059 380

2 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Codefia sp. z o.o.

Codefia sp. z o.o.

2018.06.14: Witam serdecznie, zgłaszamy się do realizacji tego zlecenia. Jesteśmy zespołem profesjonalnych grafików oraz web developerów, działamy również w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Specjalizujemy się w projektowaniu stron wizytówek, statycznych stron, landing page, stron opartych o CMS, sklepów internetowych. Jeśli chcą Państwo otrzymać właściwą wycenę prosimy o kontakt z nami na kontakt@codefia.pl. Zapraszamy również na naszą stronę www.codefia.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
3DESIGN4U.NET | WebDesigning

3DESIGN4U.NET | WebDesigning

2018.06.14: "Prosta strona" i bez zaliczki. ZAISTE, prosta. Już sama treść ogłoszenia mówi dużo o wiarygodności zlecającego. I pomyśleć, że zajmujecie się pomocą. Szukajcie dalej "januszów biznesu", jest ich dużo i macie czas.
603-374-056

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Adam Zieliński

Adam Zieliński

2018.06.14: Witam, Jestem zainteresowany. Zapraszam do: Portfolio - http://garmax.pl/realizacje/, Opinie - http://oferia.pl/wykonawca/maksym-harbar/949598#evaluations, Kontakt - garmaxpl@gmail.com lub 731 809 940. Benefity: Szybkość, Dokładność, Jakość, Możliwość wystawienia faktury VAT.

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2018.06.14 (zmieniono 2018.06.14 o 01:25): Z zaliczką 50%|50%

1 111 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Natalia Szczerba

Natalia Szczerba

2018.06.13: Dzień dobry, Chętnie podejmiemy się realizacji. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów projektu. Jesteśmy dostępnie pod numerem telefonu ☎ 733 163 035 codziennie 8:00-20:00, oraz adresem mailowym ➤ biuro@natalaweb.pl. Nasza strona wraz z portfolio: www.natalaweb.pl. Wystawiamy FV.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2018.06.13: Doradzam, szkolę, programuję, wdrażam: strony internetowe, sklepy on-line, aplikacje mobilne, portale e-learning. Specjalizuję się w technologiach internetowych, tworzę rozwiązania responsywne i mobilne w oparciu o najnowsze technologie i trendy: JavaScript/ jQuery + HTML5 + CSS3. Jako programista/freelancer używam CMS-y(D7/8, WP), sklepy on-line (PS1.7x, WP-WC), gry JavaScript, aplikacje mobilne. Słucham potrzeb Klientów, a posiadając wieloletnie doświadczenie biznesowe- pomagam w wybraniu rozwiązań efektywnych i skutecznych. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Szczegóły: biuro@gddm.com.pl GSM 794553153, gddm.com.pl. Jestem twórcą m.in. responsywnych, mobilnych portali wraz z dostępnymi na nich: grami, grafiką, poradnikami- treściami, prezentacjami multimedialnymi, filmami i animacjami: poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, poswojsku.pl, poswojsku.com.pl, poswojsku.org, poswojsku.com. PROMOCJA do strony www- doradztwo RODO- GRATIS! pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Michał Tokarski

Michał Tokarski

2018.06.13: Zapraszamy do nawiązania kontaktu w w celu ustalenia szczegółów. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę. Udzielamy gwarancji na każdą realizację, płatność wykonaniu realizacji. W celu ustalenia dalszej współpracy zapraszamy do kontaktu - email: office@alungo.pl website: alungo.pl

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Mega Marketing

Mega Marketing

2018.06.13: Witam, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapraszam do kontaktu: kontakt@mega-marketing.pl , wystawiamy Faktury, gwarancja na każdą pracę.

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
FutureCode Pl

FutureCode Pl

2018.06.13: Witam, portfolio: futurecode.pl, zapraszam do kontaktu: kontakt@futurecode.pl. Obejdzie się bez zaliczki, ale z umową, rozliczenie na fakturę, zrobimy to kompleksowo i profesjonalnie.

2 400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Piotr Pszsystem

Piotr Pszsystem

2018.06.13: Witam, Proszę o kontakt i przesłanie szczegółów do dokładnej wyceny na e-mail: pszsystem@gmail.com - wykonam dokładnie wg wytycznych. Zapewniam szybki kontakt, pomoc i wsparcie również po wykonaniu zlecenia, rozliczenie - Faktura (rachunek), zapraszam do kontaktu.

1 800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Usługi Informatyczne „webKS”

Usługi Informatyczne „webKS”

2018.06.13: Zapraszam do współpracy. Wszelkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie https://stronyfirmowe.webks.pl. Projekty realizujemy przywiązując szczególną uwagą na aspekty graficzne, funkcjonalne oraz wydajnościowe. Nasze realizacje są także odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek Internetowych. Każda strona firmowa to indywidualna realizacja: grafika, konfiguracja, system cms, SSL. Udzielamy gwarancji na każdą naszą realizację oraz zapewniamy stałą pomoc techniczną. Kontakt z Nami: biuro@webks.pl / 724 862 262
724 862 262

1 600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Mowicz Corp.

Mowicz Corp.

2018.06.13: Z chęcią podejmiemy się wykonania strony. Czas realizacji zlecenia do 7 dni. Portfolio + dodatkowe informacje znajdą Państwo na www.mowicz.pl / E-mail: kontakt@mowicz.pl / Wystawiamy fakturę VAT.

699 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Pawel Goc

Pawel Goc

2018.06.13: Jestem wstępnie zainteresowany realizacją. pawel.goc@gmail.com | www.softdesign-studio.pl

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Paweł Wegners

Paweł Wegners

2018.06.13: :) to nie jest prosta strona■Poproszę o więcej info dotyczących projektu na e-mail: info@luxpartner.pl Cena za wykonanie instalację, serwis. Fra VAT, gwarancja, serwis 1 rok. Ostatnie: https://luxpartner.pl/portfolio Polecam w WordPress, Joomla!, Drupal. Optymalizacja, szybkość, pozycjonowanie. Zapraszam. Paweł Wegners info@luxpartner.pl 607831701 telefon stacjonarny / fax: +48 59 83 310 33

1 860 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Emilia Karnecka

Emilia Karnecka

2018.06.13: Portfolio: http:/ekarnecka.vi4.pl ,Kontakt: biuro@vi4.pl . Proszę o szczegółową specyfikację niezbędną do wyceny. Umowa + fvat
663 972 903

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Black Art

Black Art

2018.06.13: "Prosta" strona według zlecającego = nierealny budżet = oszust od razu będzie chętny (poważne firmy nie pracują za prawie darmo), a potem zaliczki znikają :)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
WEBLOGISTICS - Marcin Skalski

WEBLOGISTICS - Marcin Skalski

2018.06.14: Jesteśmy Agencją Promocji Internetowej zajmującą się budową stron i sklepów internetowych oraz ich pozycjonowaniem na bardzo wysokim poziomie przy zachowaniu partnerskich relacji. Nasz zespół to sami wykwalifikowani profesjonaliści, osoby z ogromnym doświadczeniem - wyselekcjonowani i zatrudnieni, aby wspólnie tworzyć i prowadzić jedną rzetelną działalność dającą wysokie efekty. Działamy z sukcesami zarówno na rynku Polskim, jak i Brytyjskim oraz Niemieckim. W naszym portfolio posiadamy duże doświadczenie zarówno przy tworzeniu stron www zarówno dla mniejszych firm, jak i dla najbardziej znanych marek w Polsce, jak i w Europie. Nasze strony są w pełni responsywne i posiadają panel administracyjny - usługa od A do Z - optymalizacja SEO w cenie! Serdecznie zapraszam do kontaktu z Weblogistics: OFFICE@WEBLOGISTICS.PL lub tel. 512-732-250. Z poważaniem, Marcin Skalski - Weblogistics CEO

4 685 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Karol Krakowiak

Karol Krakowiak

2018.06.13: Chętnie podejmę się zlecenia. Zapraszam do zapoznania się z portfolio: https://karolkrakowiak.com

2 747 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Szymon Radosz

Szymon Radosz

2018.06.13: Dzień dobry Panie Marcinie. Chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Gwarantuję szybkie i rzetelne wykonanie. Po więcej informacji zapraszam na stronę https://digital-dot.eu/

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Krystian Wuczek

Krystian Wuczek

2018.06.13: Dzień Dobry, Wykonam to zlecenie. Proszę o szczegóły i kontakt na mail: krystian.wuczek@wp.pl .

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Marek Frankowski

Marek Frankowski

2018.06.13: Jestem zainteresowany zleceniem. Strona w wersji mobilnej oraz darmowa administracja . Zapraszam do kontaktu :) 514707639\ maprog.pl

600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Benkie Creative

Benkie Creative

2018.06.13: Szanowni Państwo, z miłą chęcią podejmę się stworzenia profesjonalnej, kreatywnej strony www z naciskiem na dużą estetykę. Gwarantuję błyskawiczną realizację oraz sprawny przepływ informacji ♦ Proszę o KONTAKT: ♦ E-mail: info@benkie-creative.pl ♦ Tel: 508-703-727 ♦ zapraszam do zapoznania się z moim PORTFOLIO: www.benkie-creative.pl

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kozackie Strony

Kozackie Strony

2018.06.13: ⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, dedykowanych aplikacji dla firm oraz dedykowanych systemach e-commerce. Prosimy o podesłanie więcej informacji na: oferia@kozackiestrony.pl⚡⚡⚡★ FORMULARZ WYCENY ★ ❗ http://kozackiestrony.pl/index.php/kalkulator-strony-internetowej/ ❗⚡⚡⚡★ WYPEŁNIJ BRIEF ★ ❗ http://kozackiestrony.pl/index.php/kalkulator-strony-internetowej/ ❗| Sklepy internetowe | Strony internetowe w tym: landing page, one page, wizytówki firmowe | Szablony aukcyjne | Logotypy | Wizytówki |Jesteśmy legalnie działającą firmą, w związku z tym wystawiamy pełną fakturę VAT 23%.⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕► www.kozackiestrony.pl ◄⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo