Załóż nowy lub popraw istniejący profil społecznościowy

(1834030)

Poznań

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na e-marketing

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę założenie nowego lub poprawienie istniejącego profilu społecznościowego ( zasięg, zaangazowanie itd.) przeaznalizuj statystyki w odniesieniu do benchmarków z rynku.

Zadanie zaliczające przedmiot E-marketing polega na prowadzeniu działań w wybranym medium społecznościowym (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest i in.) Dla wybranego proilu społecznosciowego należy przeanalizować statystyki ( zasięg, zaangażowanie i in.) w odniesieniu do benchmarkków z rynku z wykorzystaniem narzędzi do monitoringu social media. Nastepnie przygotuj plan działań, charmonogram publikacji postów okres 2 tygodnie w celu poprawy statystyk wybranego profilu społecznościowego z określeniem celów i KPI do osiągnięcia  (mówimy ,,kaj-pi-aj”, w liczbie mnogiej ,,kaj-pi-aje”) pochodzi z języka angielskiego od wyrażenia: Key Performance Indicators i oznacza nic innego jak kluczowy wskaźnik efektywności. Mówiąc o KPI mamy na myśli kluczowe wskaźniki efektywności, kluczowe wskaźniki działania. Mogą one być benchmarkiem w stosunku do innych firm, – mają określać naszą skuteczność, efektywność w działaniu np. KPI są używane jako narzędzie kontroli  do sprawdzania, czy założony cel jest realizowany. Umożliwiają śledzenie postępu lub spadku wyników dla danego celu.

Przygotuj plan diałań w social media (długość 2 tygodnie) jakie posty, zdjęcia itp będą dodawane i kiedy w exelu lub wordzie w tabelce czy opisowo. Cel działań zasięg powinnien zwiększyć się o ustaloną liczbę nowych fanów/ followersów/ obserwujących. Możliwe jest założenie całkowicie nowego porfilu na wybrany temat ( np. grupy na FB) i zdobycie koreślonego zsięgu oraz zaangazowania. 

Oceniana bedzie analizy rynku, zaplanoanie działań, sposób przeprowadzenia(styl komunikacji itp.) oraz efekty. 

W pakiecie materiałów dla mnie powinny być statystyyki, dokumentacja, i prezentacja opisująca wykonanie i efekty kilkanascie slajdów. 

Dla zainteresowanych firm moge udostepnić profil na facebooku, który na 20 tyś fanów i na jego podstawie można zrobić pracę zaliczeniową na przedmiot E-marketing. 

Kontakt ze mną ******* dlaczego ukryte? 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Agencja interaktywna Media Project Group

Agencja interaktywna Media Project Group

2018.06.14: Witam serdecznie. Jako przedstawiciel naszej Agencji interaktywnej Media Project Group pragnę zaproponować naszą wstępną ofertę wykonania zlecenia. Proponuję rozmowę telefoniczną lub spotkanie. Czekamy na kontakt w celach doprecyzowania kosztorysu oraz szczegółów realizacji. Z poważaniem, Damian Smal | +48 48 685 60 77 | biuro@mediaprojectgroup.com | www.MediaProjectGroup.com
+48 48 685 60 77

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2018.06.12: Polecam www.addfans.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Excelead S.A.

Excelead S.A.

2018.06.14: Polecamy Calltrackera do monitorowania KPI w postaci generowanych przez wymienione sieci społecznościowe połączeń przychodzących od potencjalnych klientów.

36,90 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Maja Fila

Maja Fila

2018.06.12: Witam, poproszę o szczegóły na majaannafila@gmail.com

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2018.06.12: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 99 zł | 700 tys - 289 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo