Esej po angielsku logistyka

(1798074)

Gdańsk

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na opracowania

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4
Średni koszt realizacji: 127,50 zł/całość  

Zlecę napisanie eseju z logistyki 2500 słów w języku angielskim, cena do ustalenia po zapoznaniu sie z tematem. Szybki termin realizacji.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Angielski z pomysłem Kornelia Polaczek

Angielski z pomysłem Kornelia Polaczek

2018.04.13: Witam serdecznie, jeśli dostanę tekst dziś w nocy to najpóźniej oddam go w niedzielę wieczorem. Pisanie nie jest dla mnie problemem. Liczę na wytyczne co ma się zawrzeć. 30 zł za 1000 znaków. kornelia1polaczek@gmail.com Zapraszam.

75 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Rafał Miszkurka

Rafał Miszkurka

2018.04.13: Witam! Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad sześcioletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne (licencjat oraz magister filologii angielskiej) i uzyskane certyfikaty (FCE, CAE). Doświadczenie zdobyłem współpracując z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym (angielskim, rosyjskim i indyjskim). Współpracując ze mną mogą więc Państwo być pewni wysokiej jakości przełożonych materiałów i wykonanych korekt. Na prośbę klienta przesyłam próbki potwierdzające moje doświadczenie. Wystawiam faktury nievatowskie. Moja cena za zlecenie to: 8 złotych za 1000 znaków. Kontakt: POLGLISH.KONTAKT@GMAIL.COM lub WWW.POLGLISH.PL

8 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Daniel Podgórski

Daniel Podgórski

2018.04.14: Dzień dobry! Proszę o szczegóły. Zagwarantuję wysoką jakość wykonania zlecenia. Przygotowuję się do certyfikatu CAE. Mam kontakt z doświadczonymi pisarzami oraz copywriterami biegle władającymi językiem angielskim. Wstępna wycena to ok. 180 brutto. Pozdrawiam.

180 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kinga Karolina

Kinga Karolina

2018.04.13: Jestem zainteresowana ofertą. Poproszę o szczegóły na e-maila: kingakarolina@onet.pl. Cena 200 zł netto Pozdrawiam i liczę na współpracę

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo