Zaproszenie do realizacji projektu/ów w zamian za udziały w zyskach

(1785730)

Bydgoszcz

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne pozostałe specjalistyczne zlecenia IT

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Witam serdecznie!

Poszukuję pasjonatów, którzy łączą doświadczenie zawodowe z wiedzą IT i którzy chcieliby dołączyć do realizacji projektu, nad którym obecnie pracuję.

Aplikacja ******* dlaczego ukryte? zakorzeniła się już dość dobrze w świadomości wielu użytkowników, hasło "mapa polski w excel" pojawia się od wielu lat w pierwszej "10" google.

Jednak jak każdy produkt, ma on swój cykl życia. Zmienia się także technologia, pojawiają nowe możliwości.

Obecnie pracuję nad stworzeniem zupełnie nowej jakości w wizualizacji danych na mapach - rozwijam narzędzie webowe w formie portalu, które ma docelowo być zintegrowane z pakietem Office (a być może nie tylko).

W związku z ogromem pomysłów oraz pracy, jaką trzeba wykonać aby powstał profesjonalny produkt, poszukuję osób (pasjonatów z wiedzą informatyczną i doświadczeniem biznesowym), którzy nie oczekują szybkiego zarobku, a chcieliby poświęcić trochę swojego czasu i w zamian za udział w zyskach ze zrealizowanego tego i innych projektów podjąć regularną współpracę polegającą na rozwijaniu tej i innych koncepcji (na GIS świat się nie kończy, a mam jeszcze w głowie inny, dosyć skomplikowany projekt - który już działa w jednej firmie, ale trzeba go skomercjalizować i rozszerzyć).

Forma współpracy jest do ustalenia. Uzgodnione warunki określone zostaną w umowie, która będzie też zawierała klauzule poufności.

Zdedycowanie preferuję osoby z Bydgoszczy/Torunia lub okolic - nie mniej w przypadku wyjątkowych umiejętności, nie zamykam się przed osobami z dalszych regionów Polski.

Uprzejmie proszę o nie nadsyłanie spamu przez różnego rodzaju agencje interaktywne, tudzież znane, spamujące osoby na Oferii.

Proszę jednocześnie o ocenę swoich umiejętności w skali od 1-5 w następujacych obszarach (proszę o szczere odpowiedzi - bez koloryzowania, mniejsze umiejętności lub ich brak w określonym zakresie nie dyskwalifikują danej osoby, gdyż docelowo planuję stworzyć zespół uzupełniających się osób):

1. Programowanie

- C# (.NET) dla Office

- C# (.NET) - Web

- Excel VBA

- HTML

- PHP

- jQuery/Javascript,

- SQL

2. Bazy danych:

- PostgreSQL,

- MS SQL,

- SQLite,

3. GIS:

- Postgis,

- Leaflet - wizualizacja.

4. Ubuntu server - administracja

5. Ubuntu server - obsługa linii poleceń.

Idealnie byłoby, gdybyście Państwo podesłali próbki/linki/opis swoich dotychczasowych realizacji (różnorakich) - nie mniej nie jest to bezwzględnie wymagane.

Oferuję znakomitą atmosferę współpracy, możliwość zdobycia doświadczeń i unikatowej wiedzy, a także poznania praktycznych potrzeb i rozwiązań jakie są stosowane w biznesie :)

I oczywiście udział w zyskach w realizowanych projektach :)

Po kontakcie mailowym i telefonicznym, przewiduję spotkanie/a osobiste - nie wyobrażam sobie współpracy tylko i wyłącznie na odległość.

Zapraszam i pozdrawiam,

******* dlaczego ukryte?
Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Marcin Krzyżanowski

Marcin Krzyżanowski

2018.04.24: 1. Programowanie - C# (.NET) dla Office - 1 - C# (.NET) - Web - 1 - Excel VBA - 3 - HTML - 4 - PHP - 4 - jQuery/Javascript - 2 - SQL - 4 2. Bazy danych: - PostgreSQL - 2 - MS SQL - 4 - SQLite - 4 3. GIS: - Postgis - 1 - Leaflet - wizualizacja - 1 4. Ubuntu server - administracja - 3/4 5. Ubuntu server - obsługa linii poleceń - 3/4 Dodatkowo posiadam kompetencje w tworzeniu raportów w SQL Reporting Studio i administracji bazami danych. Jako wartość dodaną mogę wnieść hosting oraz narzędzia do marketingu - do uzgodnienia. kontakt: marcink@kfam.pl, 795068458 Toruń

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2018.03.26: Witam, jestem konsultantem wspierającym rozwój firm jako programista/freelancer w technologiach webowych od 2008r. Preferuję rozwiązania responsywne i mobilne: JavaScript/ jQuery / jQuery Mobile+ HTML5 + CSS3. Wykonuję: gry JavaScript, aplikacje mobilne, responsywne strony www, CMS-y(D7, WP), sklepy on-line, frameworki JS i PHP. Słucham potrzeb Klientów i potrafię sprostać trudnym projektom. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa i f-ra VAT. PROMOCJA do strony www- doradztwo RODO- GRATIS!, szczegóły: biuro@gddm.com.pl GSM 794553153. O mnie: www.gddm.com.pl. Jestem twórcą m.in. responsywnych, mobilnych portali wraz z dostępnymi na nich: grami, grafiką, poradnikami- treściami, prezentacjami multimedialnymi, filmami i animacjami: www.poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, www.poswojsku.pl- kulinaria, www.poswojsku.com.pl- humor ;), www.poswojsku.org- bajki i bajeczki, www.poswojsku.com - fun arts turtorials. pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
ITAM Systems

ITAM Systems

2018.05.11: Witam, Prowadzę aktualnie jednoosobową, ale niedługo większą firmę i zainteresowałem się Pańskim zleceniem. Oczywiście mam wątpliwości co do ewentualnej rentowności, ale to po poznaniu paru szczegółów może się wyklarować. Poniżej subiektywna ocena umiejętności. Zapraszam do kontaktu poprzez linkedin: https://www.linkedin.com/in/piotr-czubek-itam-systems/ lub mailowo: piotr.czubek@itamsystems.pl 1. Programowanie - C# (.NET) dla Office - 1 - C# (.NET) - Web - 4 - Excel VBA - HTML - 3 - PHP - 3 - jQuery/Javascript, - 4 - SQL - 4 2. Bazy danych: - PostgreSQL, - 2 - MS SQL, - 3 - SQLite, - 4 3. GIS: - Postgis, - 1 - Leaflet - wizualizacja. - 2 4. Ubuntu server - administracja - 5 5. Ubuntu server - obsługa linii poleceń. - 5

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUP

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUP

2018.04.22: Wszystko oprócz gis, , braki szybko nadrabiam, jestem zainteresowany współpracą, strony.tworzenie@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo