Zlecę dokończenie projektu domu / Może byc projektrant bez uprawnień

(1780190)

Osiny-Majorat

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla architektów i biur projektowych

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 3 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4

Zlecę dokończenie projektu przebudowy domu po poprzednim włascicielu. Jest to prosty mały dom parterowy bez poddasza, bez piwnic .  Posiadam wiedze jak ten dom ma wygladac, jakie maja byc podstawowe wymiary ( szerokosci scian, wienca, wiazarow dachowych ). Posiadam takze pozostalosci niedokonczonego prjektu poprzedniego wlasciciela oraz pomiary geodezyjne i kolorowa wizualizacje budynku z czterech stron. Najlepsza opcja byloby minimum jedno spotkanie na miejscu w celu zweryfikowania wymiarow. Koszty transportu po mojej stronie ( cała Polska ). dla projektanta bez uprawnien proponuje kwote 2500 zl a z uprawnieniami 3500 zl. To jest moje maksimum kwoty wiec jesli to za mało to prsze nie podsylac oferty z wyzsza cena. tel ******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Mura Studio

Mura Studio

2018.03.14: Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Zajmuję się tworzeniem projektów architektury ogólnej oraz wnętrz a także tworzeniem grafik oraz wizualizacji. Wybrane prace można przejrzeć na http://martafoit2.wixsite.com/architect-portfolio. W razie zainteresowania proszę o kontakt pod numerem 795 504 238 oraz martafoit2@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Samek - Stapp

Tomasz Samek - Stapp

2018.03.15 (zmieniono 2018.03.15 o 22:38): W pełni zgadzam się z Panem Mateuszem w 100%. Posiada Pan wiedzę jak to ma wyglądać oraz kolorową wizualizacje :) - wprost pięknie, cudownie! Nie potrzebuje Pan projektanta a tym bardziej ARCHITEKTA i co więcej nie znajdzie go Pan na tym portalu. Żaden szanujący się ARCHITEKT nie weźmie tego zlecenia bez oględzin oraz z narzuconą z góry stawką za projekt! - mówimy tutaj o przebudowie, prawdopodobnie już spartolonego domu-> tzw. misja ratunkowa :) A tak poważnie - weź Pan się przejdź do lokalnego architekta / projektanta, koniecznie z uprawnieniami bo bez uprawnień jest również Pana sąsiad (może on ten projekt zrobi?), zapłać mu Pan godnie i ciesz się możliwością dokończenia budowy w zgodzie z obowiązującym prawem. W cenie być może będzie Pan miał nadzór nad inwestycją cobyś Pan ze szwagrem czegoś dodatkowo nie spartolił, w cenie będzie również fachowa wiedza i praktyczne podpowiedzi, pozdrawiam i życzę szczęścia podczas dobrze zapowiadającej się budowy!

300 zł

za m2

GreyDarkIcoInfo
AlexArchiLab Architects

AlexArchiLab Architects

2018.03.15: Witam! Zapraszam do kontaktu i współpracy. I tak w niedziele teraz nie ma co robić, to mogę podjechać: office@alexarchilab.pl - www.AlexArchiLab.pl - tel. 780 153 157 - mgr inż. arch. Aleksandr Jakovlev (Arch. IARP - uprawniony)

3 500 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Klimek

Mateusz Klimek

2018.03.15: Dzien dobry, uwazam, że zenujace jest wyznaczanie przez Panstwa ceny za projekt nie znajac realizow branzy projektowej, zastanawiam sie czy jak odwiedza Pan lekarza to tez mowi mu ile dostanie za diagnoze. Projektowanie nie naleza do potrzeb pierwszego rzedu, zatem mowienie komus ile mozna mu dac za usluge w ktorej sie specjalizuje to okazywanie braku szacunku wprost, no ale mamy wolny rynek, niech kazdy robi jak mu pasuje. pozdrawiam Mateusz

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo