Pozycjonowanie SEO nietypowej strony w nietypowy sposób

(1772870)

Lublin

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia pozycjonowanie stron, SEO

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 300 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 8

Zlecenie niby proste: wypozycjonować serwis ******* dlaczego ukryte?, żeby dotarł do jak największej ilości potencjalnie zainteresowanych ludzi.

Ale jest tu parę nietypowych szczegółów, które wymagają samodzielności i niestandardowego podejścia. Sama strona też tego wymaga, bo niczego nie sprzedaje.

Pozycjonować należy nie stronę główną, ale podstrony. Serwis składa się z kilku podcastów, a te składają się z kilkuset odcinków. Adres stron z odcinkami można znaleźć przez sitemap strony, RSS albo menu strony.

Zadanie polega nie tyljko na wypozycjonowaniu w ramach SEO za pomocą zewnętrznych serwisów, ale przede wszystkim na tym, żeby wybrać podstrony z największym potencjałem, wybrać dla nich hasła do pozycjonowania i dopiero pozycjonować te podstrony pod te hasła.

Jakich narzędzi, sposobów, metod, algorytmów do tego użyć, o tym decydujesz ty. Mnie interesują tylko wyniki. Czyli dużo wejść ludzi potencjalnie zainteresowanych tematyką na podstrony z odcinkami i już.

 

Stała współpraca by była najlepsza, ale może to być i jednorazowe zlecenie. Od czegoś trzeba zacząć.

 

Ponieważ nie mam czasu na bullshit, który tutaj przynajmniej 80% ludzi uprawia, chciałbym zrobić odsiew.

Dlatego nie zgłaszaj się, jeżeli:

1. Reprezentujesz firmę, agencję albo instytucję - rozmawiam tylko z żywymi ludźmi, którzy osobiście odpowiadają za to co robią!

2. Mówisz do mnie "Pan", "Państwo" albo piszesz "Ty" z dużej litery - z nadętymi nie współpracuję

3. Jesteś magistrem po państwowych studiach - sorry, ale szukam praktyka i entuzjasty nowych technologii w zmieniających się szybko świecie, a nie kogoś kto traci życie na wkuwanie teorii

4. Nie podoba ci się serwis, który będziesz promować - nie wierzę w "profesjonalizm", który zmusza ludzi do tego, żeby robili coś wbrew własnym przekonaniom, więc po prostu poszukaj innych zleceń

 

Jeżeli przeszedłeś przez te warunki i chcesz podjąć wyzwanie, to oznacza, że jesteś kimś wybitnym, więc zgłoś się koniecznie. Całą resztę uprasza się o niezawracanie gitary.

 

******* dlaczego ukryte?

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Paweł Cengiel

Paweł Cengiel

2018.03.24: SKLEP SEO: https://sklep-seo.com.pl - UŻYJ KODU RABATOWEGO: SKLEPSEO10 - OTRZYMASZ RABAT 10% NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!
(17) 250-99-24

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2018.03.04: Witaj, w IT pracuję 15 lat jako konsultant wspierający rozwój firm oraz programista/freelancer używający najnowszych technologii webowych. Słucham potrzeb moich klientów i potrafię sprostać trudnym wyzwaniom. Preferuję rozwiązania: JavaScript + HTML5 + CSS3. Posiadam doświadczenie m.in. w: grach JavaScript, aplikacjach mobilnych, responsywnych stronach www, CMS-ach(D7, WP), sklepach on-line, frameworkach JS i PHP. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę, rozliczenie: umowa i f-ra VAT. Proszę o kontakt: biuro@gddm.com.pl, GSM. O mnie: www.gddm.com.pl. Jestem twórcą m.in. responsywnych, mobilnych portali wraz z dostępną na nich: grami, grafiką, poradnikami- treściami, prezentacjami multimedialnymi, filmami i animacjami: www.poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, www.poswojsku.pl- kulinaria, www.poswojsku.com.pl- humor ;), www.poswojsku.org- bajki i bajeczki, www.poswojsku.com - fun arts turtorials. pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2018.03.03: Polecam www.samlink.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Beata Olszewska

Beata Olszewska

2018.05.05: Ludzie to chyba czytać nie umieją więc jak mają słuchać?

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
E300 .pl

E300 .pl

2018.03.20: Dzień dobry, z wielką przyjemnością popracujemy nad Pana projektem. Proszę o kontakt na firmowego maila - kontakt@e300.pl tam wskażę Panu jakie informacje są wymagane do dokładniejszej wyceny. Otrzyma Pan od nas mailowo kompleksową analizę i ofertę.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

Pozycjonowanie Stron, Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Studio Graficzne, WordPress, Prestashop, Magento

2018.03.05: Dzień dobry, nazywam się Paweł Włodarski i reprezentuje jedną z NAJLEPSZYCH agencji interaktywnych w Polsce. Początki naszej pracy w branży sięgają 2007 roku, gdzie z pierwszymi sukcesami wdrożyliśmy znane do dziś projekty w Polsce. Nasza firma szczyci się PROFESJONALNYM i INDYWIDUALNYM podejściem do każdego projektu. Klienci, którzy nam zaufały ZWIĘKSZYLI OBROTY i ZYSKI w swoich firmach. Posiadamy WŁASNY zespół doświadczonych programistów, grafików i marketingowców, którzy sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Po wykonaniu projektu zapewniamy stałą OPIEKĘ techniczną i marketingową. Masz już dość “specjalistów”, którzy wykonują strony na gotowych często kradzionych szablonach? Chcesz pozycjonować się przez uczciwe techniki WHITE SEO, które mimo zmiany algorytmu Google pozostawią Twój biznes na szczycie wyszukiwarki? Jeżeli na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że właśnie NAS SZUKASZ! Zapraszam do współpracy z NAJLEPSZYMI; biuro@coolbrand.pl +48 509 782 674

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Agencja interaktywna Media Project Group

Agencja interaktywna Media Project Group

2018.03.03: Witam serdecznie. Jako przedstawiciel naszej Agencji interaktywnej Media Project Group pragnę zaproponować naszą wstępną ofertę wykonania zlecenia. Proponuję rozmowę telefoniczną lub spotkanie. Czekamy na kontakt w celach doprecyzowania kosztorysu oraz szczegółów realizacji. Z poważaniem, Damian Smal | +48 48 685 60 77 | biuro@mediaprojectgroup.com | www.MediaProjectGroup.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kozackie Strony

Kozackie Strony

2018.03.03: ⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕ Zgłaszamy wstępną chęć realizacji tego zadania, podeślij więcej informacji na: oferia@kozackiestro­ny.pl ⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡ ★ EKSPRESOWA WYCENA STRONY ★ Zaoszczędź czas i szybciej otrzymaj wycenę strony internetowej: ❗http://kozackiestrony.pl/index.php/kalkulator-strony-internetowej/ ❗ ⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡ Nasza oferta | Sklepy internetowe | Strony internetowe w tym typu: landing page, one page, wizytówka firmowa | Szablony aukcyjne | Logotypy | Wizytówki | Modyfikacje istniejących stron | Wystawiamy fakturę VAT. ⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕► www.kozackiestrony.pl ◄⭕⬛⭕⬛⭕⬛⭕⬛

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo