Wykończenie stanu surowego do stanu pod klucz budynek jednorodzinny.

(1771880)

Kraków

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na kompleksowe usługi budowlane

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Budynek już istnieje w stanie surowym tzn. mamy  ściany nośne oraz dach. Chcemy  doprowadzić ten budynek do stanu pod klucz. Przyłączami zajmiemy się sami. Powierzchnia użytkowa ok. 220m2, powierzchnia całkowita ok. 315m2.Trzeba wykonać wszelkie instalacje wewnętrzne, to jest hydraulika, elektryka, tynki, wylewki a także prace wykończeniowe.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Open Way Sp. z o.o.

Open Way Sp. z o.o.

2018.03.01: Wykonamy dla Państwa na najwyższym poziomie - Tynki maszynowe - Prace wykończeniowe - Opcjonalnie wylewki Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną Open Way Bud z profesjonalnymi ekipami, wieloletnim doświadczeniem i referencjami od klientów jak prywatnych tak i biznesowych. Oferujemy wysoki poziom serwisu, w kontakcie ze zleceniodawcą 24/7. Wolny termin - Kwiecień. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.openwaybud.eu (referencje, zdjęcia realizacji). Proszę o telefon, odpowiemy osobiście na wszystkie pytania.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
REMMAR

REMMAR

2018.03.01: Witam ,chętnie podejmiemy wspolprace.Prace jakie możemy wykonac-hydraulika,stolarka,kompleksowe wykonczenie.Prosze o kontakt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo