Marketing telefoniczny - praca z domu, płynna znajomośc j.angielskiego

(1762882)

Poznań

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na marketing bezpośredni

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Zlęce wykonanie następującej usługi - Marketing telefoniczny dla osoby płynnie władającej językiem angielskim - klient anglo-języczny. Produkt i baza klientów(firmy z branży) jest dosyć specyficzna więc nie będzie to odbierane przez klienta jako natarczywe dzwonienie. Telefon ma doprowadzić do zgody na wysłanie katalogu reklamowego. Po 10 dniach do firm gdzie został wysłany katalog ponowny telefon.

Założenie jest na wykonanie 10 telefenów dziennie, całość może być wykonywana z domu aczkolwiek miejsce musi być spokojne i bez hałasu z zewnątrz.Notatka z odbytej rozmowy musi być zapisana w systemie. Do pracy wystarczy dostęp do internetu i komputer-wszelkie narzedzia zostana udostępnione-system do dzwonienia, baza klientów.  Poproszę o zgłoszenie się chętnych osób wraz z wyceną usługi, system nie godzinowy a raczej zadanionowy czyli wycena 10 wykonanych rozmów dziennie.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2018.02.19: Zajmujemy się wysyłką mailingu do osób ind. i firm. Mailing odbywa się z posiadanych przez nas wielu baz dzięki czemu nie ma „spamu” i każdy z użytkowników otrzymuje reklamę w dużych odstępach czasu. Użytkownicy wyrazili zgodę na otrzymywanie treści reklamowych drogą elektroniczną więc to czyni bazę dobrej jakości. Tym bardziej iż aktualizacja odbywa się przy każdej wysyłce dzięki czemu jesteśmy wstanie odfiltrować maile nie aktywne. Jesteśmy przekonani iż sprostamy Państwa oczekiwaniom. Szczegóły: Mailing wysyłany jest z baz 15mln (wybór: firmy bądź osoby ind.)w cenie jest szablon *500tys –199 zł netto *1 mln-299 netto. Możliwość negocjacji ceny przy zakupie większej wysyłki bądź zadowalającej współpracy. Jesteśmy otwarci na propozycje. Dodatkowo oferujemy tworzenie stron internetowych,grafiki i szablonów Allegro. Kontakt: Tel: 881708942 Email: bok@stworzymy.pl www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe gg: 51745832

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo