Ułożenie lastryka wraz z uzupełnianieniem ubytków

(1742450)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na montaż paneli, parkietu i desek podłogowych Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Firma ******* dlaczego ukryte? startuje do przetargu na remont dwóch klatek schodowych. Niestety w zakresie prac są prace dotyczące naprawy oraz wykonania lastryka czym firma bezpośrednio się nie zajmuje. Dlatego szukamy firmy podwykonawczej gdzie Inwestor ma pełną świadomość że firmy wykonujące remonty klatek wspierają się podwykonawcami z zakresu lastryko i dopuszcza je do wykonania zadania przy pełnym zgłoszeniu w czasie składania ofert.

Zachęcamy do wspólnego wykonania zadania na maila prześlę przedmiary w wersji PDF i ATH oraz kontakt do mnie w celu spotkania się na inwestycji i dokonania wizji lokalnej co jest możliwe w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 w godzinach pracy administracji Spółdzielni.

Telefon kontaktowy : ******* dlaczego ukryte? (jeśli nie odbiorę proszę o przesłanie wizytówki albo wiadomości sms oddzwonię jak będę mógł)

Ostateczny termin złożenia oferty 19.01.2018 r.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
bedliners.pl - powłoki samochodowe LINE-X, RAPTOR, COBRA

bedliners.pl - powłoki samochodowe LINE-X, RAPTOR, COBRA

2018.01.13: Cepochron.pl - oferuje powłoki natryskowe LINE-X na posadzki, baseny i oczka wodne, hydroizolacje płyt, fundamentów, stropów i dachów, elewacje, ściany... *** LINE-X to wytrzymała, odporna na ciężkie warunki poliuretanowa powłoka natryskowa *** fenomenalne parametry techniczne, krycie oraz wytrzymałość produktu, wysoka odporność na ścieranie, wodoszczelność i elastyczność oraz rewelacyjnie krótki czas schnięcia, jednolita, wodoszczelna powłoka bez połączeń i warstw. *** http://cepochron.pl/pliki/LINEX-zastosowanie.pdf *** www.cepochron.pl *** www.facebook.com/cepochronpl *** tel: 881-688-568 *** zapraszamy do współpracy ***

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo