Tłumaczenie przysięgłe PL - Czeski

(1741330)

Swarzędz

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla tłumaczy języka czeskiego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 1 800 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Witam

Zlecę tłumaczenie przysięłe 12 etykiet.

Powtarzający się tekst został znich skopiowany i umieszczony tutaj:

******* dlaczego ukryte?

z otrzymanego tłumaczenia powstanie 12 etykiet - linki dopolsklich wersji językowych są ponizej (dwustronne etykieta + instrukcja)

Przedmiotem zlecenia jest tłumaczenie przysięgłege + po wykonaniu przez nas etykiet, końcowe sprawdzenie i autoryzacja ich w dowolnej formie (papierowej lub pdf)

******* dlaczego ukryte?
Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Glosariusz Biuro Tłumaczeń

Glosariusz Biuro Tłumaczeń

2018.01.13: Wysoka jakość i doświadczeni tłumacze. Biuro tłumaczeń Glosariusz do usług! Chętnie dokonamy bezpłatnej wyceny (na podstawie plików). Kontakt: biuro@glosariusz.com.pl tel: 790341135 www.glosariusz.com.pl ZAPRASZAMY!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Centrum Tłumaczeń  "Lingua-Dar"

Centrum Tłumaczeń "Lingua-Dar"

2018.01.13: Dzień dobry, oferujemy rzetelne i profesjonalne tłumaczenie wykonywane przez doświadczonego i sprawdzonego tłumacza przysięgłego native speakera. Nasze usługi w zakresie przekładu cieszą się uznaniem licznych Klientów, a z ich opiniami mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie www.lingua-dar.pl oraz http://oferia.pl/wykonawca/centrum-tlumaczen-lingua-dar/105583#evaluations Stawka za stronę rozliczeniową od 40 zł netto plus VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji, kontakt@lingua-dar.pl

40 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
JEDYNKA Biuro Tłumaczeń

JEDYNKA Biuro Tłumaczeń

2018.01.13: Biuro Tłumaczeń JEDYNKA. Najtańsze tłumaczenia.WSZYSTKIE JĘZYKI ... Zawsze szybko i rzetelnie . Tłumaczenia są wykonywane przez wykwalifikowanych tłumaczy z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. . Forma rozliczenia przelew (termin do uzgodnienia) Referencje do wglądu. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od materiału i ilości stron. ATRAKCYJNE CENY DLA NOWYCH KLIENTÓW! Możliwa FV.Tłumaczenie wykonane na najwyższym poziomie. KONTAKT: www.bt1.pl ; tel. +48-608-711-001 e-mail: biuro@bt1.pl

29 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo