[Praca lub wspólny projekt] Automat instagram - bot jako usługa SAAS

(1729566)

Chorzów

Zleceniodawca:
Damian ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 58 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Szukam bystrego programisty (lub programistów), który pomoże mi w stworzeniu bota na Instagrama oraz stworzy panel SAAS (kupno, odnawianie licencji przez panel, płatności online/kryptowaluty, zadbanie o zabiezpieczenia aby było bardzo trudno łamać, robic lewe wersje oprogramowania).

Bot musi być niewykrywalny dla instagrama (decyzja czy idziemy w strone bota pod windowsa i operowanie na komputerowej wersji instagrama lub emulatorze komórkowym na komputer, czy na komórkach) i będzie miał bardzo dużo, sprytnych i elastycznych rozwiązań, które będą powodowały możliwie naturalne like'owanie, follow, unfollow, komentarze, wyszukiwanie itp itd. 

Możemy się wzorować na kilku tego typu oprogramowaniach ale tutaj będzie najwięcej ustawień, elastyczności i mam nadzieję bezpieczeństwa, a zarazem program będzie efektywny dla użytowników.

Wiele spraw będzie dokładnie opisanych, jednak dlatego szukam bystrego programisty bo wymagana jest też pomoc jesli chodzi o np zaawansowane zabezpieczenia oprogramowania (licencji) itp gdzie programistycznie trzeba to z głową zrobić.

Możliwa praca jako zlecenie lub może nawet to by był lepszy model - współpraca gdzie każda strona zajmuje się swoją działką (czyli programowanie i z drugiej strony support/reklama+ zainwestowanie z mojej strony w płatną reklamę także) i podział fair 50%/50% profitów z projektu.

Jeśli jesteś specem programistycznym "pod windowsa/pod komórki" ale będzie ciężko ze stworzeniem panelu SAAS - znajdziemy wtedy dodatkową pomoc więc nie ma problemu tutaj.

Proszę nie dzwonić z pytaniami, ofertami. Najpierw proszę o kontakt email.

ps. proszę nie wysyłać ofert standardowych na projektowanie stron itp bo ogłoszenie tego w większości nie dotyczy.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Programista

Tomasz Programista

2017.12.16: Witam serdecznie. Chętnie się podejmę zlecenia. Proszę o więcej szczegółów na maila programistaphp2016@gmail.com. Pozdrawiam Tomasz

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.12.16: Szanowni Państwo, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: lukaszcomnet@gmail.com.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Dawid Syty

Dawid Syty

2017.12.18: Witaj Pracuję jako programista od prawie 4 lat. Z miłą chęcią opowiem coś o sobie. I wysłucham twojej propozycji. czekam na kontakt dawid.syty1@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2017.12.18: Po zapoznaniu się z państwa zleceniem jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Czekam na podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny.Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo