Wdrożenie sprzedaży na Amazon i Ebay

(1711414)

Kraków

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na e-marketing Kraków

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 10
Średni koszt realizacji: 61 zł/całość  

Poszukuję osoby która pomoże we wdrożeniu oferty sprzedaży 

około 200 produktów (odzież) na Amazon (de,fr,uk) oraz Ebay. 

Zależy mi na osobie która jest biegła w temacie. 

Proszę o wstępną wycenę :

1. Ustawienie Konta

2. Wrzucenie 200 produktów (ewentualnie poprowadzenie szkolenia jak to zrobić) 

Możliwa praca zdalna.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
FUTUROWEB.pl

FUTUROWEB.pl

2017.12.31: Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć sprzedaż online: import produktów, responsywny szablon aukcji, zdjęcia i wideoprezentacje przedmiotów, regulaminy i informacje prawne metody dostawy i płatności. Profesjonalne aukcje internetowe szyte na miarę - początek sprzedaży internetowej jeszcze nigdy nie był tak prosty i szybki: sklep eBay, akcje marketingowe, import do 200 aukcji, responsywny szablon aukcji opracowany względem najnowszych wytycznych eBay. identyfikacja wizualna w cenie, doładowywanie treści przez bezpieczny protokół HTTPS, charakterystyka przedmiotu, konfiguracja metod dostawy, konfiguracja metod płatności. warunki zwrotu, regulamin aukcji AGB, ustawienie lokalizacji przedmiotu. Średni czas realizacji: 3 dni robocze, kontakt: info@futuroweb.pl, przykładowe realizacje: https://futuroweb.pl.

979 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2017.11.17: Po zapoznaniu się z państwa zleceniem jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Czekam na podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny.Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl
791 213 285

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Natalia Szczerba

Natalia Szczerba

2017.11.14: Dzień dobry, Chętnie podejmiemy się realizacji. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów projektu. Jesteśmy dostępnie pod numerem telefonu ☎ 733 163 035 codziennie 8:00-20:00, oraz adresem mailowym ➤ biuro@natalaweb.pl. Nasza strona wraz z portfolio: www.natalaweb.pl. Wystawiamy FV.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
DWG Design

DWG Design

2017.11.14: Www.dwgdesign.pl // kontakt@dwgdesign.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2017.11.14: Polecam kampanie reklamowe www.addclick.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Mega Marketing

Mega Marketing

2017.11.14: Witam, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapraszam do kontaktu: kontakt@megamarketing24.pl , wystawiamy Faktury, gwarancja na każdą pracę.

3 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Ask Me Aleksander Melech

Ask Me Aleksander Melech

2017.12.18: Serdeczne zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z Amazonem, Ebayem i sklepami internetowymi na rynkach wielkiej piątki Amazon'a. Do dokładnej wyceny potrzeba więcej informacji jak n.p. czy chodzi o konfigurację portali czy założenie również profili od zera. Zapraszam do kontaktu aleksander.askme@gmail.com, a na pewno znajdziemy wspólny mianownik.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Rafał Pazdan

Rafał Pazdan

2017.11.21: Witam Posiadam dość dobre doświadczenie na portalach Ebay. Tworzyłem od podstaw jeden z sklepów w tej witrynie. Dodawałem aukcje na ebay.co.uk oraz ebay.de , tworzyłem konto paypal oraz szablon aukcji. Opiekowałem się przez długi czas wszystkich co należało do obsługi tej witryny. Wszelkie pytanie proszę kierować pod rafalpaz@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TKF Development - OnPageOne.pl

TKF Development - OnPageOne.pl

2017.11.16: Witam. Chetnie podejmę sie Tego zlecenia. Posiada duże doświadczenie W sprzedaży na Platformach ebay.co.uk ebay.com oraz Amazon.com ( obsługuje kilka sklepów o obrotach przeszło 100K USD na miesiąc) zapraszam na moja strone o sprzedaży w ebay. https://www.onpageone.pl/ppc-amazon-ebay Cena to 49 zł/netto za godzine pracy ( lub szkolenia przez Skype) Mówię Biegle Po Angielsku.

61 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Gonito

Gonito

2017.11.14: Gonito zajmuje się kompleksową obsługą procesów na największej europejskiej platformie sprzedażowej. Wspieramy naszych Partnerów w zakresie prowadzenia działalności handlowej na platformie Amazon. Pomagamy dotrzeć do milionów kupujących z całej Europy. Nasz zespół tworzą eksperci z branży e-commerce, tłumacze oraz specjaliści zajmujący się prawidłowym funkcjonowaniem kont Partnerów. Nasze ponad trzyletnie doświadczenie w pracy z platformą Amazon gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz realny wzrost sprzedaży. www.gonito.pl | info@gonito.pl | 600 709 203

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo