Zlecę parafrazowanie newsów

(1711328)

Jaworzno

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na artykuły

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 800 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 15
Średni koszt realizacji: 5 zł/1000 znaków  

Witam,

Zlecę parafrazowanie newsów. Teksty do ok. 2000-2500 znaków ze spacjami. Codziennie 2 teksty (istnieje możliwość przygotowania większej liczby tekstów danego dnia, zmniejszając pulę artykułów z kolejnych dni) - łącznie 60-62 teksty w miesiącu.

Wskazuję sposób znajdowania newsów oraz wytyczne do parafrazy (budowy artykułu i użycia słów kluczowych).

Uwaga. Artykuły będą sprawdzane pod kątem plagiatu. 

Interesuje mnie długotrwała współpraca.

Proszę o określenie kwoty "na rękę" za 1000 znaków ze spacjami, sposobu rozliczenia oraz liczby artykułów, które uda się zrealizować w ciągu miesiąca.

Aby potwierdzić zapoznanie się z ogłoszeniem, proszę na końcu oferty napisać: "oferta zrozumiana".

Pozdrawiam!

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Agata Mościcka

Agata Mościcka

2018.01.09: Witam Jestem dziennikarzem, więc to zlecenie doskonale rozumiem i jestem w stanie wykonać w zadowalający Pana sposób. Nie obiecuję - pokazuję konkrety na swoim profilu i zachęcam do jego odwiedzenia i zwrócenia uwagi na linki do tekstów mojego autorstwa. Moja stawka to 10 zł netto/1000 zzs. Za tak małe pieniądze ma Pan zapewnione, że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie i terminowo. Nie obiecuję - wykonuję. Nie traćmy więc czasu - max.mila@op.pl - czekam na zlecenia. Oferta zrozumiana na pewno.

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

2018.01.04: Dzień dobry, POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie to firma oferująca usługi edukacyjne i edytorskie. Zajmujemy się korektą, redakcją i pisaniem tekstów. Jesteśmy w stanie wykonać dla pańskiej firmy określony przez pana limit parafrazowania tekstów. Cenę ustalamy każdorazowo z Klientem. Za 1000 znaków ze spacjami, za tekst do parafrazy, zazwyczaj wynosi ona 5 zł. Po wykonanym zleceniu wystawiamy rachunek. Mamy bogate doświadczenie w redakcji, pisaniu i korekcie różnego typu treści. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy (e-mail: korekta-polonika@wp.pl)

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
PISART

PISART

2017.11.14: CZYM CECHUJE SIĘ DOBRY COPYWRITER? Z pewnością winien on pisać nie tylko atrakcyjnie, ale również nieszablonowo. Rzeczą oczywistą jest bowiem, że niemal wszystkie teksty mają za zadanie przykuć uwagę odbiorcy, a zarazem zachęcić do podjęcia konkretnego działania. W dobie wszechobecnej reklamy „przypadkowe zlepki słów” stworzone bez znajomości sztuki perswazji i marketingu nie są w stanie podołać temu zadaniu. W Internecie swoje usługi oferuje wielu copywriterów, jednakże czy ich jakość odpowiada cenom, jakie narzucają? Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by dopasować się nie tylko do preferencji, ale również obranej strategii Zleceniodawcy. Nasze doświadczenie w połączeniu z kreatywnym podejściem do sprawy, pozwala nam tworzyć profesjonalne i skuteczne treści ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ TWORZENIEM STRON INTERNETOWYCH, ORAZ AUKCJI ALLEGRO. Referencje, przykładowe realizacje oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na www.piszemytexty.pl

10 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

2017.11.14: Dzień Dobry, Chętnie podejmiemy się zlecenia. Cena 6-10 zł 1000zzs. Jesteśmy Biurem Tłumaczeń Technicznych ( i nie tylko ) wystawiamy faktury. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Dostosowujemy się do budżetu klienta. Możesz być pewien, że będzie Cię stać na nasze usługi. Nasz zespół składa się z inżynierów z wykształceniem lingwistycznym, nauczycieli akademickich i tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Jesteśmy pasjonatami i profesjonalistami. Tłumaczymy ekspresowo ( 100 stron dziennie) i profesjonalnie. Wykonujemy tłumaczenia w 80 językach. Zajmujemy się także pisaniem tekstów- copywritingiem i działaniami marketingowymi, SEO. Z opinii klientów wynika, że jesteśmy nawet o połowę tańsi od konkurencji. Stale się rozwijamy i kształcimy. Sprawdź nas - to nic nie kosztuje. Pozdrawiamy Biuro Tłumaczeń Technicznych www.24htlumaczenia.pl e-mail: 24htlumaczenia@gmail.com tel:792 18 22 26

6 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Paulina Racis

Paulina Racis

2017.11.23: Witam. Jeżeli są Państwo zainteresowani moją osobą zapraszam do kontaktu. Jestem zainteresowana zleceniem. Oferuję poświęcenie, pisanie poprawną polszczyzną jak i zaangażowanie. Od 3 lat w zawodzie. kontakt racispaulina8@gmail.com lub 512896372

700 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Piotr Słyszyński

Piotr Słyszyński

2017.11.22 (zmieniono 2017.11.22 o 09:04): Witam. Jestem copywriterem z kilkuletnim stażem, zarówno jeśli chodzi o zlecenia internetowe, jak i współpracę z lokalnymi mediami. Chętnie prześlę portfolio. Obecnie jestem w stanie pisać 2-4 artykułów dziennie. Preferowany sposób rozliczenia to umowa o dzieło, ale możemy się dogadać ;) . Proponowana stawka za 1000 zzs to 5 zł. Pozdrawiam. Kontakt: pioslysz@wp.pl. Oferta zrozumiana.

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Kalina Leśnik

Kalina Leśnik

2017.11.22: Dzień dobry, z przyjemnością podejmę się realizacji zlecenia. Jestem studentką filologii angielskiej tłumaczeniowej, tak więc pisane przeze mnie teksty są poprawne językowo i zrozumiałe. Jestem w stanie zparafrazować 2-4 teksty dziennie, tak więc samodzielnie wykonać całość zlecenia. Mogłabym je wykonać na zasadzie umowy o dzieło, rozliczając się co dwa tygodnie, ale interesowały by mnie również zaproponowane przez Państwa rozwiązania. Proszę o kontakt, kalina.lesnik@gmail.com oferta zrozumiana

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Katarzyna Kluczkowska

Katarzyna Kluczkowska

2017.11.20: Dzień dobry, chętnie podejmę się współpracy. Preferuję zlecenie/o dzieło oraz rozliczenie przelewem na konto. Cena za 1000 zzs - 5 zł. W ciągu miesiąca jestem w stanie stworzyć co najmniej 60 tekstów ( w późniejszym czasie prawdopodobne zwiększenie ilości) . Z wykształcenia jestem prawnikiem oraz filologiem, od 5 lat zawodowo zajmuję się tworzeniem tekstów, pisaniem prac specjalistycznych oraz komercyjnych. Kontakt: kasia.kluczkowska@gmail.com Oferta zrozumiana.

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Sylwia Malicka

Sylwia Malicka

2017.11.17: Witam serdecznie, jestem zainteresowana realizacją zlecenia, zapraszam do kontaktu - sylw.mal@o2.pl / Oferta zrozumiana

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Justyna Kopiec

Justyna Kopiec

2017.11.17: Dzień dobry:) Jestem zainteresowana współpracą. Początkowo jestem w stanie realizować ok. 50-60 artykułów miesięcznie, później prawdopodobnie będę w stanie zwiększyć "produkcję;)". Cena za 1000 zzs to 6 złotych na rękę (7 złotych brutto) Jeśli chodzi o sposób rozliczenia to preferuję umowę o dzieło (przelew na konto raz w miesiącu za wszystkie sparafrazowane artykuły) Proszę o kontakt na justyna.kopiec@o2.pl Oferta zrozumiana:)

7 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Marzenna Kowalska

Marzenna Kowalska

2017.11.16: Witam, Jestem zainteresowana zleceniem, posiadam doświadczenie. Ze swojej strony gwarantuję rzetelność i dogodne terminy. Moja wstępna propozycja cenowa to 5 zł netto / za 1000 zzs. Forma rozliczenia do uzgodnienia, możliwa każda. Początkowo w ciągu miesiąca jestem w stanie napisać ok 25 - 30 artykułów. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia: marzennask@wp.pl "oferta zrozumiana"

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Patrycja Wyremska

Patrycja Wyremska

2017.11.16: Dzień dobry, chętnie nawiążę z Państwem dłuższą współpracę. Mam doświadczenie w parafrazowaniu tekstów. Moje przykładowe artykuły mogę przesłać mailem. Preferowany sposób rozliczenia - umowa o dzieło. Stawka netto za 1000 zzs - 7,50 zł. Liczba artykułów jak w zleceniu, 60-62. Kontakt: patrycja.wyremska@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy! Oferta zrozumiana

7,50 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Łukasz  Głowacz

Łukasz Głowacz

2017.11.15: Szanowny Panie, chętnie podejmę współpracę. Moją pasją jest wszelkiego rodzaju publicystyka, newsy, polityka, prawo. Natomiast moje teksty można przeczytać między innymi w kwartalniku Życie Seniora. Ponadto prowadzę bloga https://www.salon24.pl/u/franticbeholder/, moje opowiadania można znaleźć tutaj http://opowiadania.pl/main.php?id=portfolio&author=24704 . Ponadto prowadzę stronę firmową na facebooku https://www.facebook.com/browarglowacz/ . W kwestiach technicznych - nie wystawiam faktur. Jestem gotów przygotować 62 teksty w ciągu mc. Moja propozycja to 8,00 zł netto za 1k zzs. Mój mail l.glowacz@gazeta.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Oferta zrozumiana.

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Weronika De Oliveira

Weronika De Oliveira

2017.11.15: Dzień dobry, moja propozycja to 5 zł (netto) / 1000 zzs. W miesiącu mogłabym przygotować 50 - 60 tekstów. Umowa-zlecenie, rozliczenie przelewem na konto. Moje portfolio: https://weronikadeoliveira.wixsite.com/copywriter Oferta zrozumiana.

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Karolina Buczek

Karolina Buczek

2017.11.15: Witam, chętnie podjęła bym współpracę. Myślę że w miesiącu dała bym rade pisać od 30 do 50 tekstów w miesiącu, ale to kwestia dogadania. Jeśli chodzi o rozliczenie to preferowała bym przelew na konto. Na początku współpracy proponuje 4zł za 1000 znaków. Oferta zrozumiana :)

4 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo