Esej po angielsku marketing

(1711064)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na teksty specjalistyczne

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 330 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 8
Średni koszt realizacji: 350 zł/całość  

Esej po angielsku z dziedziny marketingu na poziomie studiów. Na podstawie literatury. 2500 słów plus plan eseju, posiadam przyklady jak taki plan ma wygladać.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Exito

Exito

2017.11.13: Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

380 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Rafał Miszkurka

Rafał Miszkurka

2017.11.12: Witam! Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad sześcioletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne (licencjat oraz magister filologii angielskiej) i uzyskane certyfikaty (FCE, CAE). Doświadczenie zdobyłem współpracując z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym (angielskim, rosyjskim i indyjskim). Współpracując ze mną mogą więc Państwo być pewni wysokiej jakości przełożonych materiałów i wykonanych korekt. Na prośbę klienta przesyłam próbki potwierdzające moje doświadczenie. Wystawiam faktury nievatowskie. Moja cena za zlecenie to: 8 złotych za 1000 znaków. Kontakt: POLGLISH.KONTAKT@GMAIL.COM lub WWW.POLGLISH.PL

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Katarzyna M-P

Katarzyna M-P

2017.11.16: Magister filologii angielskiej z chęcią zajmie się zleceniem - gwarantuję rzetelność wykonania i pełną poprawność językową.

250 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Geming

Magdalena Geming

2017.11.14: Dzień dobry. Z chęcią podejmę się zlecenia. Angielski na poziomie C2 potwierdzony CAE. czas wykonania: max 5 dni od otrzymania plików z literaturą.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Julia Ryb

Julia Ryb

2017.11.13: Hi Katarzyna, I can help you with this essay ;) I completed Business&Marketing Studies some time ago. I am running a blog in English and previously was writing articles about Social Media and Digital Marketing. If you are interested in my help, please drop me a message. yulia.socialmedia@gmail.com Cheers, Julia

350 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Hexagon IT Solutions

Hexagon IT Solutions

2017.11.13: Szanowany kliencie, jesteśmy zainteresowani wykonaniem tego zlecenia. Tworzymy nowoczesne rozwiązania zaczynając od rozbudowanych stron internetowych kończąc na aplikacjach mobilnych. Oferujemy rozwiązania CRM i ERP oparte na sieci Web dla zarządzania klientami. Budujemy niestandardowe aplikacje, systemy zarządzania treścią, systemy zarządzania dokumentami, systemy zarządzania klientami i wiele innych. Nasz wykwalifikowany zespół jest innowacyjny, opłacalny i potrafi zaprogramować solidną linię produktów. Kontakt mailowy: customer@hexagonitsolutions.pl | Telefoniczny: 572 04 0001 | Portfolio: hexagonitsolutions.pl | Wystawiamy faktury VAT!

350 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Aleksandra Sikora

Aleksandra Sikora

2017.11.12: Witam, jestem studentką trzeciego roku studiów licencjackich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku Finance and Accounting for Business, wykładanym w języku angielskim, tak więc pisanie esejów po angielsku na studia nie jest mi obce ;). Językiem angielskim posługuję się od dziecka. Posiadam certyfikat językowy CPE wydawany przez University of Cambridge, świadczący o biegłości językowej na poziomie C2. Z chęcią podejmę się wykonania zlecenia. Za priorytet obieram dostarczenie tekstu najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie. Zachęcam do współpracy!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Creative Solutions

Creative Solutions

2017.11.12: Wysłaliśmy wiadomość. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo