wyburzenie części ścianki działowej

(1695336)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla architektów i biur projektowych Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Chcę wyburzyć część ścianki działowej (nadproże drzwi plus ok. 60 cm x 250 cm wys), blok 10 pięter, wielka płyta.

W Spółdzielni powiedziano mi, że potrzebna jest opinia architekta z uprawnieniami (pieczątka/podpis, że ściankę można wyburzyć). Posiadam skan rzutu ze Spółdzielni (ścianki sa ewidentnie działowe) oraz rozrysowany rzut w prostym programie do projektowania, którą sciankę chciałabym wyburzyć.

Szukam pilnie osoby z uprawnieniami, która mogłaby to ocenić oraz podpisać się pod dokumentem, że ściankę można wyburzyć. Warszawa Ochota, okolica ul.1 Sierpnia.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Zakład Usług Projektowych Lechosław Dorobisz

Zakład Usług Projektowych Lechosław Dorobisz

2017.10.22: ARCHITRAW pracownia projektowa istniejąca od 1992 r, posiadająca pełne uprawnienia projektowe podejmie się tego zlecenia. Przygotowanie pełnej dokumentacji do pozwolenia na budowę. Chętnie podeślemy nasze przykładowe realizacje oraz opinie Inwestorów. Działamy na legalnych oprogramowaniach. Wystawiamy faktury. Możliwość spotkania. Więcej informacji poprzez kontakt telefoniczny 731 592 973 lub mailowy dawid@uslugiprojektowe.info

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

2017.10.20: Witam serdecznie, Jestem zainteresowany wykonaniem opinii. W przypadku opinii sporządzonej na miejscu koszt wyniósłby 350 zł. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Posiadam wiele referencji, które mogę przesłać oraz kontakty do Inwestorów z Warszawy i okolic w celu weryfikacji referencji i rzetelności.

350 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Projektant Konstrukcji

Projektant Konstrukcji

2017.10.24: Witam, W opisanej sytuacji niezbędne jest sporządzenie ekspertyzy budowlanej przez uprawnionego konstruktora (nie architekta) oraz i/lub PB wyburzenia-otworu w ścianie. Coś takiego kosztuje u mnie 1000 zł. I jest to realna kwota w przeciwieństwie do tej ,ktorą podają amatorzy sobotnio-niedzielnych fuch,których dużo na tym portalu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo