Uszkodzone współczesne budynki (modele 3d dla Unity3d)

(1691854)

Jelenia Góra

Zleceniodawca:
Mariusz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 83 dni
Budżet zlecenia: 600 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę wykonanie 15 budynków uszkodzonych jak i w dobrym w miarę stanie w stylu modularnym (do ponownej przebudowy i budowy od podstaw na podstawie części), poniżej dam link do filmiku w którym pokazują jakość wykonania (tekstury, oświetlenie, animacje otwarcia drzwi itd.) i takie coś chciałbym uzyskać. Chodzi oto że chciałbym otrzymać budynki jak w grze 'This War of Mine' tam są pokazane z innej perspektywy i coś takiego chciałbym uzyskać już w 3D do gry którą będę tworzył. Ten z filmu to budynek współczesny świetny i to niestety odpada, musi być ciut uszkodzony żeby było widać, że trwa jakieś oblężenie miasta itd. 

- 6 budynków rodzinnych 4 piętrowych z poddaszem oraz piwnicą (każde piętro po 2-4 mieszkania i każde mieszkanie po 3-4 pokoje) 
- 6 budynków 5 piętrowych w stylu kamienicy + piwnica i wejście do budynku od tyłu po schodkach (każde piętro po 2-3 mieszkania i każde mieszkanie po 2-3 pokoje)
- 5 budynków 2 piętrowych rodzinnych + garaż + piwnica + strych (każde piętro po 5 pokoi, gdzie strych będzie miał tylko 3 pomieszczenia)

Pokazówka jednego z assetów zagranicznych:
https://www.youtube.com/watch?v=DgSCxYM91KQ

 

Za całość mogę dać max 600 zł. Każdy budynek musi mieć już w sobie meble, urządzenia itd. najlepiej każdy ciut różne od siebie żeby nie było monotonni. 

PS. Osoby zgłaszające się i podające kwoty wyższe nie będą rozpatrywane. Proszę w komentarzu napisać ile to Państwu zajmie czasu, jaka jest kwota wykonania, czy 600 czy mniej oraz proszę podać swoje przykładowe modele właśnie tego typu budynków lub ogólnie budynków i modeli. W celu szybszego wyboru osoby dobrze by było gdyby osoba sprawdziła jakie są budynki w grze i zrobiła taki przykładowy budynek nagrywając jakiś filmik pokazujący jak wygląda lub parę screenów.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2017.10.14: Witam serdecznie :). Grafika reklamowa 2D/3D (logo, ulotki, wizytówki, plakaty, foldery, prezentacje multimedialne), filmy reklamowe- polecam moje usługi i 7-letnie doświadczenie. Oferuję uczciwą, kreatywną współpracę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Proszę o kontakt na maila: biuro@gddm.com.pl lub GSM. Więcej o mnie wraz z namiarami GSM: www.gddm.com.pl. Jestem twórcą m.in. responsywnych, mobilnych portali wykonanych w CMS D7 wraz z całą dostępną na nich grafiką, poradnikami, prezentacjami multimedialnymi, filmami i animacjami: www.poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, www.poswojsku.pl- kulinaria, www.poswojsku.com.pl- humor ;), www.poswojsku.org- bajki i bajeczki. pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Rafał Pietrzak

Rafał Pietrzak

2017.10.12: Dzień dobry, Pixelage to zespół trzech grafików, który specjalizuje się w grafice 2D/3D i animacjach. Dzięki naszej kreatywności możesz być pewny, że Twoje zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Pomożemy Ci stworzyć instrukcje (drukowane i animowane), wizualizacje produktu, oraz inne materiały reklamowe. Zobacz nasze portfolio na www.pixelage.pl . Kontakt rpietrzak@pixelage.pl, tel. 793710808

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Rafał Jurasz

Rafał Jurasz

2017.10.11: Chętnie pomogę, zapraszam na stronę www! :)
790 312 461

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
WeFORM Studio

WeFORM Studio

2017.10.11: Dzień dobry, z chęcią podejmiemy się zlecenia którym możemy zająć się od ręki! Specjalizujemy się w tworzeniu wizualizacji 3D, nasze portfolio można znaleźć na | http://weform.pl/ | biuro@weform.pl | U nas nie ma limitu poprawek. Oczywiście wystawiamy faktury VAT. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Damian Mencel

Damian Mencel

2017.10.12 (zmieniono 2017.10.12 o 11:52): Posiadam doświadczenie w modelowaniu obiektów do gier. Chętnie podejmę się współpracy. Obiekty wykonam w przeciągu 2 dni. Portfolio: https://damianxmencel.carbonmade.com/ Kontakt: lamejlyn@gmail.com

480 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo