OPIEKA NAD SERWISEM INFORMACYJNYM, PISANIE I PRZEREDAGOWYWANIE TEKSTÓW

(1690098)

Lublin

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na teksty specjalistyczne

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 15 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 11
Średni koszt realizacji: 13,50 zł/1000 znaków  

Zlecę pisanie, przeredagowywanie, a właściwie zmianę tekstów z oryginału na własny. Korzystanie z materiału źródłowego + rozszerzenie wstępu i zakończenia oraz rozszerzenie tematu i treści. 

3 artykuły tygodniowo z możliwością stałej współpracy 7 dni w tygodniu. Artukuł  wstawiony na stronę portalu + rozrzucenie go po kliku wskazanych grupach na Facebooku.

Znajomość Wordpress oraz SEO mile widziane. Trening może być zapewniony.

INTERESUJĄ MNIE TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O DOPISANIE WSTĘPU I ZAKOŃCZENIA ORAZ ZMIANĘ PRZYKŁADOWEGO TEKSTU PONIŻEJ NA MAILA: ******* dlaczego ukryte?

Firma przewozowa z Coventry wszczęła dochodzenie po tym, jak jeden z kierowców został oskarżony o rasizm. Skargę złożyła jedna z pasażerek, która słyszała jak kierowca skierował rasistowski komentarz w kierunku innego pasażera.

27-letnia mieszkanka Merseyside podczas wysiadania z autobusu First usłyszała, jak kierowca skierował obraźliwy komentarz w kierunku czarnoskórego mężczyzny. Kierowca miał powiedzieć: „Niby, jak miałbym zobaczyć go w ciemności?”. Kobieta zrobiła zdjęcie rejestracji autobusu i złożyła skargę na kierowcę.

Firma potraktowała incydent bardzo poważnie. Sprawa jest analizowana pod kontem przestępstwa z nienawiści.

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Aleksander Wysocki

Aleksander Wysocki

2017.10.16: Szanowni Państwo, w załączeniu przesyłam CV. Przetłumaczyłem ponad 150000 słów w parze en-pl w dziedzinach ekonomia, prawo, marketing, tłumaczenia techniczne, gry komputerowe. Dodatkowo, przeprowadziłem korektę ponad 50000 słów w parze ang-pl oraz napisałem kilkaset artykułów jako copywriter, wiele z nich były tekstami z dziedziny wymaganej przez Państwa. CV: http://cdn4.proz.com/profile_resources/2020841_r59a867ace4052.pdf Stawki: 20zł za 1500 znaków bez spacji za tłumaczenie 10zł za 1000 znaków bez spacji za copywriting 5 zł za 1500 znaków bez spacji za korektę Rozliczenie: umowa o dzieło/zlecenie

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jakub Kuszyński

Jakub Kuszyński

2017.10.15: Pragniemy złożyć ofertę na Państwa zlecenie. Bardzo proszę o kontakt email w celu ustalenia szczegółów - biuro@networklab.pl / Atrakcyjne ceny / Wieloletnie doświadczenie / FVAT / Portfolio: http://www.networklab.pl / Zapraszamy do kontaktu: email: biuro@networklab.pl / Tel.: 503 028 506

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Dawid Szostak

Dawid Szostak

2017.10.10: Pisze na pełen etat , zdobywam miejsca na konkursach literackich, . Więc zakończenie historii moge napisać od ręki bjombesz@gmail.com tel 504713430

350 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Emilia Jawor

Emilia Jawor

2017.10.17: Witam! Chętnie podejmę się współpracy. Proszę o kontakt superpisarz@interia.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
CONTENTOWNIA

CONTENTOWNIA

2017.10.16: Jestem zainteresowany podjęciem się tego zlecenia. Proszę o mejla na biuro@contentownia.com abym mógł napisać tekst próbny. Wówczas podam również portfolio i stawkę

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Katarzyna Bartkowiak

Katarzyna Bartkowiak

2017.10.14: Witam serdecznie, proszę o przesłanie informacji o adresie e-mail na: ninanegi@gmail.com Chciałabym dostarczyć przykładowy tekst.

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Dorota Biernacka

Dorota Biernacka

2017.10.13: Zajmująca się transportem osób firma z Coventry postanowiła wszcząć postępowanie kiedy to jej kierowca został oskarżony o nieodpowiednie potraktowanie pasażera. Kobieta, która była świadkiem zdarzenia stwierdziła, iż mężczyzna przejawiał w swoim zachowaniu rasistowską postawę. Zachowywał się on bowiem w nieodpowiedni sposób kierując rasistowskie komentarze w stronę jednego z podróżujących w prowadzonym przez niego pojeździe. Witam posiadam dużo wolnego czasu, stały dostęp do komputera i Internetu minimum 8 godzin dziennie dodatkowo doświadczenie w pisaniu tekstów do portali informacyjnych, SEO oraz pozycjonowanych. Z miłą chęcią nawiążę współpracę w trybie natychmiastowym.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
B&M Outsources

B&M Outsources

2017.10.12: Witamy serdecznie, prosilibyśmy o podanie swojego adresu e-mail na biuro@bmoutsources.pl. Chcemy dostarczyć propozycję wykonania, która wprawi Pana w zachwyt - jak wszystkich naszych klientów.

18,45 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tekstualia Tekstualia

Tekstualia Tekstualia

2017.10.11: Z miłą chęcią podejmę się realizacji zlecenia. Od wielu lat zajmuje się tworzeniem treści marketingowych. Każdy tekst i idący za nim przekaz buduję w oparciu o elementy, których dotąd nie powieliła konkurencja. Nigdy nie bazuję na tym, co powtarzalne - najpierw zbieram informacje, prowadzę selekcję zebranego materiału, a dopiero potem tworzę tekst o wysokiej wartości merytorycznej. Chętnie przygotuję próbny tekst. Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mailowym: tekstualia@wp.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

2017.10.10: Witamy, Chętnie podejmiemy się zlecenia. Jesteśmy Biurem Tłumaczeń Technicznych ( i nie tylko ) wystawiamy faktury. Działamy 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Nasz zespół składa się z inżynierów z wykształceniem lingwistycznym, nauczycieli akademickich i tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Tłumaczymy ekspresowo i profesjonalnie. Zajmujemy się także pisaniem tekstów i działaniami marketingowymi. Z opinii klientów wynika, że jesteśmy nawet o połowę tańsi od konkurencji. Wykonujemy tłumaczenia w 80 językach. Sprawdź nas to nic nie kosztuje. Pozdrawiamy Biuro Tłumaczeń Technicznych www.24htlumaczenia.pl e-mail: 24htlumaczenia@gmail.com tel:792 18 22 26

6 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Monika Kocięba

Monika Kocięba

2017.10.10: Szanowny Panie, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuję się w pisaniu tekstów na strony www, blogi, wpisów na Wikipedię, artykułów. Przez około 7 lat byłam redaktorką naczelną ogólnopolskiego magazynu drukowanego i wydawcą jego strony internetowej, więc poprawne skonstruowanie ciekawego newsa nie jest dla mnie problemem. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", Dolnośląską Organizacją Turystyczna, intymna.pl. Piszę "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo