Pisanie artykułów Lifestyle dla kobiet (2.5 PLN/2000 znaków)

(1674298)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 50 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę pisanie artykułów o tematyce Lifestyle/Miłość/Związki/Moda/ Uroda na serwis dla kobiet. Luźne artykuły związane z tematyką. To nie mają być artykuły preclowe!

Artykuły po 2000 znaków + dodanie do Wordpressa.

Proponuję cenę 2.50 PLN od artykułu (2000zzs) z dodaniem do WP.

Proszę o zgłoszenia TYLKO od osób, które akceptują taką stawkę wraz z informację jaki sposób rozliczenia umowa o dzieło/faktura.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Sandra Werner

Sandra Werner

2017.09.15: Chętnie podejmę się zlecenia. Na co dzień prowadzę stronę internetową przygotowując opisy i artykuły na bloga oraz zajmuję się prowadzeniem kanałów SM. Sama chętnie sięgam po artykuły ogólnie ujmując "kobiecą" oraz samodzielnie niejeden artykuł stworzyłam. Współpraca na podstawie umowy o dzieło. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: WernerSandra{at]seznam.cz.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CONTENTOWNIA

CONTENTOWNIA

2017.09.14: Zapraszam do współpracy z CONTENTownią! ;) Moje projekty to min. teksty min. na www.tax-pol.pl victorygames.pl, krakowiankasklep.pl, jrk.prv.pl, Miałem również epizod na igol.pl i instalki.pl. W chwili obecnej współpracuje z dużą firmą SEO pisząc dla nich kilkadziesiąt tekstów miesięcznie. Na priv mogę przedstawić więcej szczegółów i przykładowe teksty,Zapraszam do współpracy biuro@contentownia.com (wystawiam fakturę)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo