Pisanie artykułów Lifestyle dla kobiet (2.5 PLN/2000 znaków)

(1674298)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na artykuły Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Zlecę pisanie artykułów o tematyce Lifestyle/Miłość/Związki/Moda/ Uroda na serwis dla kobiet. Luźne artykuły związane z tematyką. To nie mają być artykuły preclowe!

Artykuły po 2000 znaków + dodanie do Wordpressa.

Proponuję cenę 2.50 PLN od artykułu (2000zzs) z dodaniem do WP.

Proszę o zgłoszenia TYLKO od osób, które akceptują taką stawkę wraz z informację jaki sposób rozliczenia umowa o dzieło/faktura.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

2017.10.09: Witamy, Chętnie podejmiemy się zlecenia. Jesteśmy Biurem Tłumaczeń Technicznych ( i nie tylko ) wystawiamy faktury. Działamy 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Nasz zespół składa się z inżynierów z wykształceniem lingwistycznym, nauczycieli akademickich i tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Tłumaczymy ekspresowo i profesjonalnie. Zajmujemy się także pisaniem tekstów i działaniami marketingowymi. Z opinii klientów wynika, że jesteśmy nawet o połowę tańsi od konkurencji. Wykonujemy tłumaczenia w 80 językach. Sprawdź nas to nic nie kosztuje. Pozdrawiamy Biuro Tłumaczeń Technicznych www.24htlumaczenia.pl e-mail: 24htlumaczenia@gmail.com tel:792 18 22 26

8 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Carolina Tomalkiewicz

Carolina Tomalkiewicz

2017.11.11: Proszę o kontakt. Jest to poniżej cennika,ale zlecenie mnie zainteresowało. Jeśli można wybrać temat to Lifestyle i Uroda. Mój e-mail to karolina.tomalkiewicz@onet.pl

2,50 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Sandra Werner

Sandra Werner

2017.09.15: Chętnie podejmę się zlecenia. Na co dzień prowadzę stronę internetową przygotowując opisy i artykuły na bloga oraz zajmuję się prowadzeniem kanałów SM. Sama chętnie sięgam po artykuły ogólnie ujmując "kobiecą" oraz samodzielnie niejeden artykuł stworzyłam. Współpraca na podstawie umowy o dzieło. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: WernerSandra{at]seznam.cz.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CONTENTOWNIA

CONTENTOWNIA

2017.09.14: Zapraszam do współpracy z CONTENTownią! ;) Moje projekty to min. teksty min. na www.tax-pol.pl victorygames.pl, krakowiankasklep.pl, jrk.prv.pl, Miałem również epizod na igol.pl i instalki.pl. W chwili obecnej współpracuje z dużą firmą SEO pisząc dla nich kilkadziesiąt tekstów miesięcznie. Na priv mogę przedstawić więcej szczegółów i przykładowe teksty,Zapraszam do współpracy biuro@contentownia.com (wystawiam fakturę)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo