Remont elewacji i termomodernizacji budynku wielorodzinnego

(1654432)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na docieplenia budynków Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Zarząd Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Warszawie (02-119), ul. ******* dlaczego ukryte? (dalej: „Spółdzielnia"), zawiadamia, że w dniu 21.08.2017 r. o godz. 10.30 w siedzibie Spółdzielni odbędzie się przetarg na: wykonanie remontu elewacji i termomodernizacji budynku wielorodzinnego ul. ******* dlaczego ukryte? w Warszawie, zarządzanych przez ******* dlaczego ukryte? w Warszawie.

Umowa z wybranym wykonawcą zostanie podpisana po przyznaniu środków finansowych na termomodernizację przez Bank Gospodarstwa Krajowego oraz zabezpieczeniu środków finansowych przez  użytkowników budynku posadowionego na nieruchomości przy ul. ******* dlaczego ukryte? na spłatę kredytu.

Materiały przetargowe można otrzymać, w siedzibie Zarządu Spółdzielni w Warszawie ul. ******* dlaczego ukryte? do dnia 18.08.2017r. w godz. 8:00-14:00.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
PLUSZBUD

PLUSZBUD

2017.08.13: DOCIEPLAJ REMONTUJ Z NAMI A UZYSKASZ 30% UPUSTU NA MATERIAŁY ! Firma PLUSZBUD działa na terenie województwa Mazowieckiego . Posiada doświadczenie w zakresie usług związanych z ocieplaniem budynków (STRUKTURA NATRYSKOWA). Specjalizuje się głównie w remontach i termoizolacji budynków jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Przedsiębiorstwo wykonuje szereg prac zarówno u przedsiębiorców spółdzielczych, wspólnot jak również inwestorów prywatnych. Od momentu powstania przedsiębiorstwa podstawowym jego celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz dotrzymywanie terminów realizacji. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami oraz wdraża nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych. Dzięki temu jakość wykonywanych usług jest wysoka, co cały czas podnosi naszą pozycję na rynku, dlatego grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Kontakt; dobredocieplenia.com.pl 507-242-542

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo