Tłumaczenie tekstu na język niemiecki, czeski oraz słowacki

(1651146)

Koszalin

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla tłumaczy języka słowackiego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 7

Witam,

Szukam przetłumaczenia tekstu z naszej strony internetowej z języka polskiego na następujące języki:

·         Niemiecki

·         Czeski

·         Słowacki

Nie musi być to tłumaczenie przysięgłe a jedynie zwykle, które zostanie umieszczone na stronie internetowej. Zlecimy najchętniej jednej osobie tłumaczenie na wszystkie 3 języki, ale również zlecimy dla jednego z powyższych.

Dla zainteresowanych wyślę tekst w formacie word celem wyceny i dogadania warunków. Zapraszam!

 

Na zlecenie możemy poczekać kilka dni. Byłbym wdzięczny za wszelkie komentarze.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Milena Semerat

Milena Semerat

2017.08.10: Witam. Mam kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z i na j. niemiecki. Chętnie podejmę się tego zlecenia. Przy kilkudniowym terminie gwarantuję najwyższą jakość tłumaczenia - jestem dyspozycyjna. Zapraszam do kontaktu: milena.semerat@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2017.08.07: Witam, Jesteśmy zainteresowani współpracą. Możemy przygotować dla Państwa tłumaczenie na wszystkie trzy języki. W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie tekstu na nasz adres mailowy: biuro@exito-group.pl Skupiamy wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Do każdego zlecenia dobieramy tłumaczy, którzy, oprócz doskonałej znajomości języka obcego są także specjalistami w danej dziedzinie. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
United Translations & Consulting LLC Sp. z o.o

United Translations & Consulting LLC Sp. z o.o

2017.08.07: Witam, zapraszamy do współpracy! Prosimy o podesłanie tekstu na adres biuro@united-tlumaczenia.pl lub kontakt telefoniczny 507 944 413 Przedstawimy atrakcyjną ofertę! Nasze biuro, nie jest agencją tłumaczeniową, lecz zespołem składającym się z wysoce wykwalifikowanego grona tłumaczy przysięgłych i native speakerów. Zapraszamy do kontaktu!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Centrum Tłumaczeń  "Lingua-Dar"

Centrum Tłumaczeń "Lingua-Dar"

2017.08.07: Dzień dobry, oferujemy rzetelne i profesjonalne tłumaczenia wykonywane przez doświadczonych i sprawdzonych tłumaczy native speakerów - czeskiego, słowackiego i niemieckiego. Nasze usługi w zakresie przekładu cieszą się uznaniem licznych Klientów, a z ich opiniami mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie www.lingua-dar.pl oraz http://oferia.pl/wykonawca/centrum-tlumaczen-lingua-dar/105583#evaluations Za tłumaczenie 1800 znaków ze spacjami proponujemy od35 zł netto plus VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji, kontakt@lingua-dar.pl

35 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Enigma Translations

Enigma Translations

2017.08.06: Biuro@enigma-tlumaczenia.pl, www.enigma-tlumaczenia.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Glosariusz Biuro Tłumaczeń

Glosariusz Biuro Tłumaczeń

2017.08.06: Wykształceni tłumacze, bogate doświadczenie oraz świetna obsługa projektów gwarantuje wysoką jakość przekładu. Chętnie dokonamy bezpłatnej wyceny (na podstawie plików). Biuro Tłumaczeń Glosariusz: biuro@glosariusz.com.pl tel: 790341135 www.glosariusz.com.pl ZAPRASZAMY!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
W3W2

W3W2

2017.08.06: |WEBstate| Witam serdecznie, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, marketingiem oraz e-commerce. 5 lat doświadczenia, szybka realizacja zleceń oraz bezpośredni kontakt z klientem. Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem, czas realizacji to maksymalnie 2 tygodnie (w zależności od wielkości wykonywanego zlecenia). Telefon kontaktowy - +48 574 277 220, adres mailowy - office@webstate.pl | Portfolio: webstate.pl Z poważaniem, Dział obsługi klienta WEBstate, Adam Jabłoński.

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo