Napisanie tekstu na stronę oferującą wakacyjny wynajem apartamentów

(1651002)

Kołobrzeg

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla copywriterów

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 60 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 7
Średni koszt realizacji: 120 zł/całość  

Witam,

posiadam stronę oferującą wakacyjny wynajem apartamentów. Chciałbym na niej poprawić opisy, tak by zachęcały gości do wybrania mojego obiektu. 

Adres strony: ******* dlaczego ukryte?

Do poprawy jest tekst na głównej stronie oraz napisanie krótkich opisów do apartamentów. Całość ma nieprzytłaczać,  wystarczy po kilka zdań.

 

Naszymi głównymi klientami są zamożniejsze rodziny z dziećm, które cenią sobie przestrzeń i wygodę.

Mam nadzieję, że inspiracją dla tekstów będą zdjęcia, obecne opisy oraz opinie gości (prawdziwe), które są na stronie. W razie dodatkowych pytań służę pomocą.

Docelowo napisany tekst chcę przetlumaczyć na inne języki.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
PISART

PISART

2017.08.06: CZYM CECHUJE SIĘ DOBRY COPYWRITER? Z pewnością winien on pisać nie tylko atrakcyjnie, ale również nieszablonowo. Rzeczą oczywistą jest bowiem, że niemal wszystkie teksty mają za zadanie przykuć uwagę odbiorcy, a zarazem zachęcić do podjęcia konkretnego działania. W dobie wszechobecnej reklamy „przypadkowe zlepki słów” stworzone bez znajomości sztuki perswazji i marketingu nie są w stanie podołać temu zadaniu. W Internecie swoje usługi oferuje wielu copywriterów, jednakże czy ich jakość odpowiada cenom, jakie narzucają? Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by dopasować się nie tylko do preferencji, ale również obranej strategii Zleceniodawcy. Nasze doświadczenie w połączeniu z kreatywnym podejściem do sprawy, pozwala nam tworzyć profesjonalne i skuteczne treści ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ TWORZENIEM STRON INTERNETOWYCH, ORAZ AUKCJI ALLEGRO. Referencje, przykładowe realizacje oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na www.piszemytexty.pl

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Teraz Studio

Teraz Studio

2017.08.06: Bardzo chętnie przygotuję teksty. Cena netto, wystawiam FV - kontakt@copywriterka.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA

ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA

2017.08.06: Witam serdecznie. Panie Łukaszu, nasza firma chętnie wykona opisy. Zapraszamy do współpracy - wystawiamy F-VAT. Myślę, że zmieścimy się w podanym budżecie. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2017.08.06: Witam serdecznie! Chyba mogę się przydać. KONTAKT e-mail: lukasz@polskie-znaki.pl, tel.: 792 213 177. ----------- Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI, w której piszę ja oraz nasza niezastąpiona ULA – specjalistka od marketingu i doskonała pisarka. Razem tworzy zgrany pisarski duet! Na co dzień piszemy: teksty sprzedażowe, interesujące artykuły wysokiej jakości i prowadzimy blogi o różnej tematyce. Innymi słowy, staramy się, aby oferty reklamowe, artykuły, strony WWW i fanpag'e były ciekawe, zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i czytelników. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: http://polskie-znaki.pl/. Zapraszam! ----------- Zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania! Jesteśmy FIRMĄ i wystawiamy FAKTURY.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Justyna Jagielska Logosed

Justyna Jagielska Logosed

2017.08.06: Dzień Dobry. Nie działam amatorsko, z przypadku i dorywczo, a nade wszystko nie jestem agencją, która zleca prace studentom i amatorom inkasując pieniądze tylko za pośrednictwo. Zajmuję się profesjonalnym pisaniem tekstów, artykułów, opracowań. Współpracuję z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami. Prowadzę strony FanPage oraz blogi. Tworzę teksty reklamowe, marketingowe, także Seo. Redaguję książki. Odebrałam gruntowne wykształcenie w tej dziedzinie. Jestem polonistką, kontynuuję kształcenie zawodowe w trybie doktoranckim. Wystawiam FAKTURY VAT. Zapraszam na moją stronę i do kontaktu. Gwarantuję przede wszystkim oryginalne i niebanalne podejście do tematu oraz najwyższą jakość. biuro@copywright.pl, www.copywright.pl. Tel: 508-642-435 Podana cena netto.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
W3W2

W3W2

2017.08.06: |WEBstate| Witam serdecznie, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, marketingiem oraz e-commerce. 5 lat doświadczenia, szybka realizacja zleceń oraz bezpośredni kontakt z klientem. Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem, czas realizacji to maksymalnie 2 tygodnie (w zależności od wielkości wykonywanego zlecenia). Telefon kontaktowy - +48 574 277 220, adres mailowy - office@webstate.pl | Portfolio: webstate.pl Z poważaniem, Dział obsługi klienta WEBstate, Adam Jabłoński.

120 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Marcel Niedzielski

Marcel Niedzielski

2017.08.06: Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Zapraszam do kontaktu: marcel.niedzielski@apropostudio.pl

180 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo