sprzątanie mieszkania

(1643952)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na sprzątanie i czyszczenie

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Dzień dobry, poszukuję firmy która porządnie wyczyści mieszkanie, interesuje mnie przede wszystkim czyszczenie parowe. Mieszkanie właśnie przeszło nieduży remont. Nie będzie tam absolutnie żadnego gruzu itp. natomiast głównie chodzi o porządne wyczyszczenie, wydezynfekowanie łazienki, która nie była remontowana, okien z obu stron, lodówki (inne sprzęty są nowe). Poza łazienką pozostaną do wyczyszczenia podłogi (pył itp.) Mieszkanie jest 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Wszystkie pomieszczenia poza łazienką były remontowane i poza kuchnią prawie nie będzie tam mebli. 

Dosyć istotny jest termin tj. 31lipca-3 sierpnia, w tych dniach. Bardzo proszę o informację cenową, jak długo potrwa wykonanie oraz jaka jest Państwa elastyczność czasowa w tych dniach.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Ewelina Rokosz

Ewelina Rokosz

2017.07.26: Witam Firma Miotełka chętnie podejmie się zlecenia. Posiadamy własne środki czystości oraz odpowiedni sprzęt w cenie usługi. Zajmujemy się również myciem parowym, używamy profesjonslnego sprzętu firmy Karcher. Możemy wykonać usługę w dniu 1.08 lub 3.08 Wstępny koszt usługi to 300zl - 400zl (do uzgodnienia) w zależności od stopnia zabrudzenia. Czas pracy to 4-5 godzin. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt 731 041 551

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Jolanta i Andrzej Gromek

Jolanta i Andrzej Gromek

2017.08.13: Mycie, pranie wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych i aut, wózków dziecięcych, stołów bilardowych (parowe i wodne - środki na roztocza, grzyby, pleśnie). Sprzątanie obiektów, biur, bloków mieszkalnych (klatek schodowych), instytucji, mieszkań, mycie okien, odśnieżanie. Rozbiórki, porządki poremontowe, remonty, malowanie, prace nietypowe, usuwanie usterek.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sego

Sego

2017.07.25: Dzień dobry. Proszę o kontakt tel. 508 649 333

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo