Tłumaczenie na j. czeski

(1621072)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla tłumaczy języka czeskiego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 13
Średni koszt realizacji: 17 zł/strona A4  

Zlecę tłumaczenie umów.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Exito

Exito

2017.06.20: Witam, W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie tekstu na nasz adres mailowy: biuro@exito-group.pl Skupiamy wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Do każdego zlecenia dobieramy tłumaczy, którzy, oprócz doskonałej znajomości języka obcego są także specjalistami w danej dziedzinie. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Glosariusz Biuro Tłumaczeń

Glosariusz Biuro Tłumaczeń

2017.06.20: Biuro Tłumaczeń Glosariusz oferuje wysokiej jakości tłumaczenia z/na język czeski. DARMOWA WYCENA po przesłaniu materiałów. Doświadczeni tłumacze! Gwarancja jakości! biuro@glosariusz.com.pl tel: 790 341 135

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Centrum Tłumaczeń  "Lingua-Dar"

Centrum Tłumaczeń "Lingua-Dar"

2017.06.19: Dzień dobry, oferujemy rzetelne i profesjonalne tłumaczenie wykonywane przez doświadczonego i sprawdzonego tłumacza native speakera. Nasze usługi w zakresie przekładu cieszą się uznaniem licznych Klientów, a z ich opiniami mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie www.lingua-dar.pl oraz http://oferia.pl/wykonawca/centrum-tlumaczen-lingua-dar/105583#evaluations Za tłumaczenie 1800 znaków ze spacjami proponujemy od 39 zł netto plus VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji, kontakt@lingua-dar.pl

39 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
JEDYNKA Biuro Tłumaczeń

JEDYNKA Biuro Tłumaczeń

2017.06.19: Biuro Tłumaczeń JEDYNKA. Najtańsze tłumaczenia.WSZYSTKIE JĘZYKI ... Zawsze szybko i rzetelnie . Tłumaczenia są wykonywane przez wykwalifikowanych tłumaczy z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. . Forma rozliczenia przelew (termin do uzgodnienia) Referencje do wglądu. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od materiału i ilości stron. ATRAKCYJNE CENY DLA NOWYCH KLIENTÓW! Możliwa FV.Tłumaczenie wykonane na najwyższym poziomie. KONTAKT: www.bt1.pl ; tel. +48-608-711-001 e-mail: biuro@bt1.pl

32 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Julia Wojtkowiak

Julia Wojtkowiak

2017.06.19: Chętnie podejmę się zlecenia. Jestem tłumaczką języka słowackiego oraz czeskiego z dużym doświadczeniem i pasją. Jako absolwentka filologii słowackiej (specjalizacja: przekładoznawstwo) na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie władam biegle oferowanymi językami. Ponadto moje miejsce zamieszkania - Bratysława - zapewnia mi stały kontakt z żywym językiem. Język polski jest natomiast moim językiem ojczystym. Oprócz usług tłumaczeniowych oferuję również pomoc biznesową, doradztwo biznesowe oraz przedstawicielstwo oraz pośrednictwo handlowe w zakresie działalności obejmującej współpracę polsko-słowacką. Jestem osobą ambitną i nietuzinkową, szukającą nowych rozwiązań i nastawioną na rozwój. Zachęcam również do zapoznania się z moją stroną internetową: http://www.podrugiejstronietatr.za.pl/.
+48793752792

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
United Translations & Consulting LLC Sp. z o.o

United Translations & Consulting LLC Sp. z o.o

2017.06.19: Witam, zapraszamy do współpracy! Prosimy o podesłanie tekstu na adres biuro@united-tlumaczenia.pl lub kontakt telefoniczny 507 944 413 Przedstawimy atrakcyjną ofertę! Nasze biuro, nie jest agencją tłumaczeniową, lecz zespołem składającym się z wysoce wykwalifikowanego grona tłumaczy przysięgłych i native speakerów. Zapraszamy do kontaktu!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Natalia Herezo

Natalia Herezo

2017.07.10: Witam serdecznie. Bardzo chętnie podejmę się zlecenia. Posiadam 3 letnie doświadczenie w tłumaczeniu stron internetowych oraz systemów informatycznych poprzedzone ośmioletnim pobytem w Czechach. Oferuję szybkie oraz dokładne wykonanie tłumaczenia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

17 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Pro Tłumaczenia Pro.tlumaczenia@o2.pl

Pro Tłumaczenia Pro.tlumaczenia@o2.pl

2017.07.01: Sz.P. Chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Mamy doświadczenie w tłumaczeniach specjalistycznych. Oferujemy niskie ceny. Zapraszamy do współpracy. Prosimy o przesłanie tekstu na nasz adres e-mail: pro.tlumaczenia@o2.pl. do całościowej bezpłatnej wyceny Tel.: 796683613

15 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Jana Buszyńska

Jana Buszyńska

2017.06.22: Podejmę się zlecenia. Mam długoletnie doświadczenie w tłumaczeniach PL-CZ jak również CZ-PL w zakresire: Tłumaczenia techniczne – tłumaczenia instrukcji obsługi, dokumentacje techniczne specjalistyczne, certyfikaty, aplikacje IT, itp. Tłumaczenia zwykłe – korespondencja zwykła, maile, strony www, itp. Tłumaczenia medyczne – publikacje, expertyzy itp. Tłumaczenia prawne - umowy biznesowe, ustawodawcze.

31 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Prolexico

Prolexico

2017.06.21: Dzień dobry! Posiadamy bardzo bogate tłumaczenie w zakresie języka czeskiego - referencje na życzenie. Tłumaczenia realizowane są pzez native speakerów. Proponujemy rozliczenie za słowo źródłowe - koszty w przypadku tłumaczeń prawniczych to około 0,16zł netto/słowo źródłowe. Szczegółowe informacje i wycenę będziemy mogli przygotować na podstawie rzeczywistych plików. Proszę o kontakt na adres mailowy biuro@prolexico.com. Kontakt telefoniczy: 660463257. Jesteśmy do dyspozycji!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Iveta Dabrowa

Iveta Dabrowa

2017.06.20: Dzień dobry, Jestem native speakerem języka słowackiego i czeskiego, zamieszkałym w Polsce. Jestem tłumaczem polsko-czesko-słowackim. Posiadam referencje, wystawiam faktury VAT. Mam doświadczenie w różnych dziedzinach tłumaczenia, w tym tłumaczenia stron internetowych, opisywanie produktów, odpisywanie na emaile do klientow. Kontakt: ivetadabrowa@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Michal Cigos

Michal Cigos

2017.06.20: Witam, oferuję szybkie i dokładne tłumaczenie z i na język czeski. Posiadam długoletnie doświadczenie w tłumaczeniu PL/CZ. Jestem native speakerem języka Czeskiego. Zapraszam do kontaktu.

15 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Pavel Piatek

Pavel Piatek

2017.06.19: Witam. Jestem native Czechem. Zajmuje sie tez biznesem, wiec bez problemow moge sie podjac tego zlecenia. Prosze o wyslanie dokumentow do wyceny na pavelpiatek@gmail.com. Pozdrawiam, Pavel.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo