sklep z gadżetami inluencerów / youtuberów - szukamy pełnej obsługi

(1616738)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na gadżety reklamowe

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Reprezentuję agencję współpracującą z influencerami o dużych zasięgach w polskim internecie. Mamy na wyłączność popularne gwiazdy internetu z bardzo dużymi grupami fanów stojącymi za nimi. Sprzedaż gadżetów jest formą crowdfundingu i cegiełką do wsparcia ich twórczości, ale nie tylko.

 

Chcemy stworzyć dla naszych partnerów sklep internetowy, który oferowałby gadżety z motywami powiązanymi z ich twórczością (kubki, koszulki, smycze itp.). Każdy influencer posiadałby swój dedykowany link do subdomeny z jego gadzetami i zachęcał do zakupów. Odnośnik do sklepu umieszcza na swoim profilu (fanpejdz, instagram, kanał Youtube itp.) oraz w produkcjach (w przypadku youtuberów) pod hasłem wsparcia jego twórczości.

 

Zaznaczamy, że nie chcemy mnożyć ilości gadżetów tylko skoncentrować się na początek na „pewniakach” (koszulka z logotypem najpierw a dopiero później kolejne wzory i motywy)

 

Rozglądamy się za firmą, która obsłużyłaby nas w zakresie kompletnej logistyki obsługi sklepu – od postawienia platformy (chętnie multiplikacja sprawdzonego engine i powiązanie z domeną sklepu aby nie budować od zera, generując przy okazji zbędne nakłady), przez produkcję określonych wzorów, obsługę magazynu, wysyłkę itp.

 

Testowaliśmy cały proces z jedną z najpopularniejszych platform do sprzedaży odzieży z własnym nadrukiem, ale nie odpowiadała nam marża oraz traktowanie klientów. Następnie postawiliśmy własną stronę, ale przerosła nas logistyka (wysyłka i kontrolowanie magazynu) vs czas który musimy poświęcić na inne działania reklamowe i managementowe. Popyt w obu przypadkach był bardzo duży i towar schodził na pniu. Tak doszliśmy do wniosku że potrzebujemy wsparcia ludzi z doświadczeniem, którzy szukają okazji do wejścia na rynek influenserski ale nie są w stanie zdobyć odpowiednich kontaktów lub napotykają barierę komunikacyjną. Załóżmy z miejsca ze ten problem mamy z głowy i jedyne czego potrzebujemy to ekipy zdolnej podjąć się przedsięwzięcia.

 

Podkreślamy że w grę wchodzi wyłącznie układ rozliczania się na stałym share od sprzedaży. (do ustalenia w zalżeności od  gadzetu lub całościowo). Nie chcemy finansować ani budować sklepu od zera, nie chcemy też wykładać za towar. Fakturujemy się raz w miesiącu na podstawie raportów ze sprzedaży. Nasi partnerzy w umowach zobligowani są do rozliczania się wyłącznie przez naszą agencję, a więc rozliczenia cąłościowo z nami bez rozdrabniania się na poszczególnych influeserów.

 

Prawa do nazwy/logotypu/domeny – przekazujemy w formie licencji wyłącznej na czas współpracy i jest to warunek konieczny dla nas aby całość osadzona była pod naszym brandem.

 

Podkreślamy raz jeszcze sedno: posiadamy internetowych twórców na wyłączność, którzy nie współpracują z żadnym ze sklepów lub są gotowi przejść z obecnych platform do naszej platformy. Kluczowa jest tutaj mraża (musi być konkurencyjna względem molochów typu cupsell czy koszulkowo).

 

Podobne przedsięwzięcia na polskim rynku:

******* dlaczego ukryte?

 

Oferty/zapytania i przykładowe projekty prosimy składać lub przesyłać za pomocą formularza kontaktowego lub pod tym zapytaniem

 

Prosimy nie oferować zleceń cząstkowych na zasadzie „zrobie wam koszulki” a ja kubki a ja stronkę itp. – chcemy oddelegować temat w całości i tylko w takiej opcji podejmiemy się współpracy.

 

Michał.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Wydawnictwo Xercom Grzegorz Suski

Wydawnictwo Xercom Grzegorz Suski

2017.07.07: Witam serdecznie. Nasza firma bardzo chętnie wykona zlecenie. Posiadamy dział graficzny oraz własną drukarnię wielkoformatową, offsetową oraz znakowania gadżetów. Posiadamy również dział znakowania odzieży. Dzięki temu zlecenia naszych klientów realizowane są w jednym miejscu sprawnie i szybko. Zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@inadrukuj.pl oraz do odwiedzenie naszych stron: www.xercom-druk.pl oraz sklepu internetowego: www.inadrukuj.pl Pozdrawiamy

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Leszek Sitarz

Leszek Sitarz

2017.06.12: Cena jest orientacyjna. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Mój e-mail: leszek.s4@gmail.com. Posiadam wolny czas, aby podjąć się Państwa zlecenia. Wystawiam fakturę VAT. Moje referencje: http://oferia.pl/wykonawca/leszek280686/178061#evaluations Realizacje podam po kontakcie.

2 200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2017.06.12: Czas oczekiwania: 8 dni. CMS, logo, SEO, indywidualna grafika RWD + serwer. Portfolio: tomlot.eu/portfolio ★ kontakt@tomlot.eu, Fb, G+, Twitter i Skype: Tomasz Root, GG: 5551820 ★11 lat w IT!

2 222 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2017.06.13: Po zapoznaniu się z państwa zleceniem jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Czekam na podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny.Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo