Prezentacja Angielski ZLECĘ! PILNE

(1609866)

Kraków

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na korepetycje z angielskiego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 50 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3
Zlecę napisanie prezentacji z języka angielskiego związanego.. Najlepiej coś z alternatywnym źródłami energii typu pompa ciepła lub z instalacjami wód. Kan. Pilne!
Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Sonia Musz

Sonia Musz

2017.06.01: Dzień dobry, jestem zainteresowana współpraca. Mam ponad 4 letnie doświadczenie pracy w e- marketingu. Dyspozycyjna jestem od zaraz. Na maila mogę wysłać portfolio i rekomendacje. Posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2+. Zapraszam do współpracy: biuro.scryba@gmail.com Poniżej jest mój fanpage: https://www.facebook.com/scrybamarketing/

250 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Edyta Kazimierczuk

Edyta Kazimierczuk

2017.07.27: Witam. Chętnie podejmę się współpracy. Jestem Copywriterem z ponad 5 letnim doświadczeniem w pisaniu różnego rodzaju tekstów, artykułów, opisów itd. Zajmuję się również pisaniem tekstów pod SEO. Ponadto wykonuje tłumaczenia w języku angielskim oraz piszę własne teksty w tym języku na bardzo wysokim poziomie nativ speaker, posiadam certyfikaty potwierdzające stopień znajomości języka. Posiadam lekkie pióro oraz wielką pasję do pisania. Wszystkie teksty wykonuje na jak najwyższym poziomie, aby zadowolić klienta w 100% . Zawsze wysyłam próbny tekst, aby klient miał pewność, że nie otrzyma przysłowiowego „kota w worku”. Oferuję wysoką jakość wykonania oraz szybki czas realizacji zleceń w przystępnej cenie. Zapraszam do kontaktu: Edyta.neugebauer@gmail.com . Pozdrawiam serdecznie, Edyta Kazimierczuk.

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Klaudia Pałaś

Klaudia Pałaś

2017.06.07: Witam, Jestem studentką inżynierii środowiska w języku angielskim, przygotowywanie prezentacji w tym języku to dla mnie codzienność. Styczność z podanymi przez Pana tematami mam również właściwie bez przerwy, jak i ze związaną z nimi terminologią techniczno-naukową. W języku angielskim uczę się od ponad pięciu lat, w programie matury międzynarodowej miałam ocenę 7 (najwyższą) z tego języka. Z chęcią przygotuję dla Pana prezentację. Proszę o kontakt. Pozdrawiam, Klaudia P.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo