Blog | branża księgowa wymagająca specjalistycznej wiedzy

(1601804)

Poznań

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na artykuły

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 100 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 7
Średni koszt realizacji: 14 zł/1000 znaków  

Zlecę pisanie tekstów na firmowego bloga o tematyce księgowej. Czytelnikami publikowanych artykułów są głównie osoby pełniące zawód księgowego, właściciele biur księgowych, dyrektorzy finansowi, właściciele firm z sektora MŚP.
Tematyka materiałów: bieżące zmiany w prawie, ordynacja podatkowa, rozliczenia, prowadzenie firmy, trendy technologiczne, prawo pracy, odwrotne obciążenie, środki trwałe etc.
Artykuły mają posiadać głównie funkcję edukacyjną, zatem muszą cechować się rzetelenością, dogłębną analizą, wiedzą merytoryczną z zakresu księgowości, znajomością zmian w prawie.
Częstotliwość przygotowania tekstów: 1-2 materiały tygodniowo (publikacja materiału nie wchodzi w zakres obowiązków - wyłącznie przygotowanie materiału do publikacji).
Pod uwagę będą brane wyłącznie osoby posiadające doświadczenie w branży księgowej.
Oferty wraz z próbką tekstu proszę przesyłać na adres
 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Mira Szant

Mira Szant

2017.05.25: Witam serdecznie, jesteśmy z Poznania i mamy siedzibę w Centrum. Chętnie się spotkamy, jeśli będzie to wymagane. Posiadamy duże doświadczenie w branży księgowej ekonomicznej i prawnej. Zapraszam do kontaktu - przekażemy wszystkie szczegóły: biuro@slowostworcy.pl -> 535 351 131

15 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
MYBRAND Tomasz Szymański

MYBRAND Tomasz Szymański

2017.05.24: Księgowa (kadrowa) z doświadczeniem i certyfikatami z ZKwP chętnie podejmie się wyzwania. 15 zł netto / 1000 zzs, FVAT. ola@mybrand.com.pl

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Pasja- Pisania.pl

Pasja- Pisania.pl

2017.05.22: Dzień dobry, zapraszam do współpracy z naszym zespołem - www.pasja-pisania.pl. Wystawiamy FV, w portfolio mamy dużo znanych marek, a także zlecenia dla pojedynczych klientów - m.in. agencja K2, Lemon Sky JWT, Oponeo.pl, inFakt.pl, Idea Bank, Radio Eska, marka kosmetyków samochodowych K2, sieć marketów Intermarche, Rankomat.pl, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej i inni. Kontakt: biuro@pasja-pisania.pl, kom. 664 458 772. Pozdrawiam serdecznie.

14 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Justyna Jagielska Logosed

Justyna Jagielska Logosed

2017.05.19: Dzień Dobry. Posiadam doświadczenie w tej dziedzinie. Nie działam amatorsko, z przypadku i dorywczo, a nade wszystko nie jestem agencją, która zleca prace studentom i amatorom inkasując pieniądze tylko za pośrednictwo. Zajmuję się profesjonalnym pisaniem tekstów, artykułów, opracowań. Współpracuję z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami. Prowadzę strony FanPage oraz blogi. Tworzę teksty reklamowe, marketingowe, także Seo. Redaguję książki. Odebrałam gruntowne wykształcenie w tej dziedzinie. Jestem polonistką, kontynuuję kształcenie zawodowe w trybie doktoranckim. Wystawiam FAKTURY VAT. Zapraszam na moją stronę i do kontaktu. Gwarantuję przede wszystkim oryginalne i niebanalne podejście do tematu oraz najwyższą jakość. biuro@copywright.pl, www.copywright.pl. Tel: 508-642-435 Podana cena netto.

14 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Gajowska

Magdalena Gajowska

2017.05.18: Dzień dobry, jestem zainteresowana wykonaniem zlecenia. Z mojej strony gwarantuję terminowość, rzetelność i wysoką jakość artykułów. Pracę mogę zacząć już teraz. Zapraszam do kontaktu - magdalena.gajowska@gmail.com

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Anna Król - EFinansistka.pl

Anna Król - EFinansistka.pl

2017.05.19: Dzień dobry, Z wykształcenia jestem magistrem administracji, technikiem ekonomistą.Trzy lata pracowałam w księgowości. Specjalizuje się w tworzeniu tekstów z zakresu prawa, finansów oraz ekonomii. Gwarantuję, że moje teksty będą nie tylko merytoryczne, ale również zgodne z prawem. Zachęcam do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy. efinansistka@wp.pl | Moje portfolio: www.efinansistka.pl

18 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
A. Kn.

A. Kn.

2017.05.18: Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Przez ponad rok współpracowałam z biurem rachunkowym w zakresie pisania tekstów. Na e-maila mogę przesłać przykładowy tekst, który napisałam. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

7 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo