pozyskanie funduszy unijnych i ZUS na wypożyczalnię kajaków w W-M

(1597738)

Iława

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące audytu finansowego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę pozyskanie funduszy unijnych na wypożyczalnię kajaków w woj. Warmińsko-Mazurskim: znalezienie własciwego programu, napisanie wniosku i przeprowadzenie go przez ścieżkę dotacyjną aż po wypłatę funduszy. Mile widziana także obsługa rozliczeń.

Wypożyczalnia istniejąca, chodzi zwiększenie możliwości działania, wejście w innowacyjne formy i wspieranie rozwoju regionu (np. zwiększenie zatrudnienia). W praktyce przede wszystkim zakup kajaków, przyczepy i busa na sporą liczbę miejsc, ewentualnie na promocję.

Ważne! Płatność po uzyskaniu dotacji. Nie płacimy za samo przygotowanie wniosku, jeśli aplikacja nie okaże się skuteczna. Możliwa niewielka zaliczka z chwilą złozenia gotowego wniosku, ale generalnie płacimy za skuteczne działanie. 

Jesteśmy też zainteresowani innymi ścieżkami pozyskania fundyszy na wyposażenie (np. ZUS), jak też aplikowaniem w innych zakresach naszej działalności, możliwa stała współpraca.

Więcej informacji telefonicznie i na spotkaniu, tel. ******* dlaczego ukryte?

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Iga Faryś

Iga Faryś

2017.06.06 (zmieniono 2017.06.06 o 18:51): Witam serdecznie, moje biuro chętnie podejmie z Państwem współpracę. Bardzo chciałabym poznać szczegóły związane z podjęciem współpracy, oraz jakie macie Państwo dodatkowe oczekiwania, aby współpraca układała nam się jak najlepiej. Zapraszam do kontaktu. Iga Faryś tel: 665-323-585 mail: iga@ifksiegowosc.com www: ifksiegowosc.com facebook: www.facebook.com/ifksiegowoscigafarys/

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Hamera Group

Hamera Group

2017.05.23: Szanowni Państwo, proszę o kontakt telefoniczny 888 677 422. Będziemy w stanie Państwu pomóc, jeśi poznam więcej szczegółów. Pozdrawiam Dominik Hamera

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo