Ekspertyza stanu laptopa

(1584616)

Wrocław

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia naprawy i serwisu laptopów

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 5

Dzień dobry,
poszukuję firmy która podejęłaby się wykonania ekspertyzy stanu laptopa. Posiadam Lenovo Y50-70, który prawdopodobnie ma w sobie wadę fabryczną powstałą już na etapie produkcji. Problem charakteryzuje się tym, że podczas normalnej pracy ekran zostaje w 80-90% przysłonięty różnokolorowymi pasami i równie często gaśnie samoistnie ekran. Nie ma znaczenia czy używam Linuxa czy Windowsa i czy sterowniki są aktualne. Ten problem dla laptopów tej serii jest dość powszechny (według tego co można znaleźć w internecie). Podjąłem próbę reklamacji komputera z tytułu rękojmi (zażądałem wymiany sprzętu na nowy, wolnego od wad), ale niestety sprzedawca (firma x-kom), zarzucił mi, że problem powstał w wyniku uszkodzenia mechanicznego powołując się na ułamaną obudowę (która miałaby wg firmy x-kom powstać wskutek uderzenia/upadku o twarda nawierzchnię). Także poszukiwałbym firmy która zweryfikowałaby (bez naprawy) czy wada w tym urządzeniu rzeczywiście nie pochodzi od ułamanej obudowy lecz jest wadą fabryczną? 

Kontakt: ******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
NETRONIC Serwis Komputerowy

NETRONIC Serwis Komputerowy

2017.04.27: Witam! Chętnie podejmiemy się Pańskiego zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
E-COMP Profesjonalne Usługi Informatyczne

E-COMP Profesjonalne Usługi Informatyczne

2017.04.22: Według mnie po pierwsze trzeba wykonać sprawdzenie taśmy a po drugie wyeliminować uszkodzenia karty graficznej. Jeśli by tak było, to faktycznię wymiana grafiki jest nie opłacalna z punktu widzenia posiadacza laptopa. Laptop odbieram od pana na koszt firmy i odsyłam również na mój koszt. Zapraszam do kontaktu. Dostaje pan protokół z diagnostyki laptopa, laptop jest przez nas testowany pod specjalnym oprogramowaniem. Jesli pan się godzi na warunki jakie panu przedstawiam. Wysyłam kuriera pod wskazany przez pana adres. Zapraszamy do kontaktu. Na wykonaną usługę wystawiamy gwarancję. e-comp.net.pl 693-300-726

80 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kaleron sp. z o. o.

Kaleron sp. z o. o.

2017.04.21: Jeśli laptop upadł, nikt odpowiedzialny nie napisze, że to wada fabryczna. W wyniku uderzenia mógł wystąpić cały szereg usterek począwszy od wspomnianych przez koleżankę problemów z taśmą lub matrycą, skończywszy na pęknięciu lutów, a nawet uszkodzeniu laminatu. Powszechnie przyjętą zasadą jest, że uszkodzenie mechaniczne kończy gwarancję. Nie ma sensu psuć nerwów pracownikom sprzedawcy, kiedy się nie ma racji.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Aleksandra Grzegorzek

Aleksandra Grzegorzek

2017.04.21 (zmieniono 2017.04.21 o 21:44): Uszkodzona obudowa dyskwalifikuje jakąkolwiek ścieżkę reklamacji, tyko pieniądze stracisz na ekspertyzy które wylądują w koszu. Może po upadku poluzowała się taśma matrycy? W tym modelu już kilkanaście razy wymienialiśmy taśmy które się przecierają.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SUDISTUDIO.COM

SUDISTUDIO.COM

2017.04.20: Witam serdecznie, chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą to proszę pisać na e-mail: biuro@sudistudio.com lub telefon: 574 193 978

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo