naruszenie dóbr osobistych: konsultacja+plus ewent. prowadzenie sprawy

(1581610)

Kraków

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące prawa cywilnego

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 7
Średni koszt realizacji: 50 zł/całość  

Wyłącznie Kraków:

Wypowiedziałem umowę o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Rozważam założenie mojemu (wnet) byłemu pracodawcy sprawy o naruszenie dóbr osobistych. Pracodawca - prezes - jest osobą publiczną i medialną. Głównym dowodem w sprawie byłby wysłany mi przez prezesa email, w którym:

1. Prezes grozi mi pomówieniem i zdyskredytowaniem w środowisku zawodowym, powołując się na nieprawdziwe przesłanki.

2. Dokonuje znieważenia poprzez sformułowanie oskarżeń, które naruszają moje dobra osobiste, w szczególności godność oraz cześć. 

3. Przypisuje mi pejoratywne cechy, których nie posiadam.

Forma maila wyklucza możliwość polubownego rozwiązania sprawy. Oprócz powyższego maila posiadam kopie innych maili pomiędzy mną a prezesem, które w moim rozumieniu mogą być użyte jako materiał dowodowy na moją korzyść. Mam też świadków.

Interesuje mnie:

1. Pisemne przeprosiny w formie listu od prezesa do mnie, podpisane przez prezesa. Nie jestem zainteresowany publikacją tych przeprosin.

2. Pisemnymi referencjami potwierdzającymi zgodnie z prawdą okres zatrudnienia i przyczyny rozwiązania umowy o pracę (również podpis prezesa).

Jestem zainteresowany:

1. Konsultacją prawną zebranego materiału w celu oszacowania, czy jest on wystarczający do złożenia pozwu. Proszę o podanie ceny i czasu trwania takich konsultacji.

2. Wyceną kosztów poprowadzenia sprawy w razie mojej decyzji o złożeniu pozwu.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Dawid Haśnik

Dawid Haśnik

2017.04.18: Dzień dobry, jako prawnik z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w Kancelarii Adwokackiej z Katowic wyrażam gotowość do wykonania zlecenia. Specjalizuję się głównie w prawie cywilnym. Gwarantuję rzetelność, terminowość oraz krótki czas wykonania zlecenia. Zapraszam do kontaktu mailowego: dawidhasnik@gmail.com, oraz tel. 502995678, Pozdrawiam

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Adwokat Edyta Żygas

Adwokat Edyta Żygas

2017.04.21: Witam serdecznie. Kancelaria Adwokacka w Krakowie chętnie podejmie się zlecenia. W razie zainteresowania moją ofertą uprzejmie proszę o kontakt mailowy edyta.zygas@gmail.com lub telefoniczny 508 174 446 w celu uzgodnienia szczegółowych zasad wykonania zlecenia.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Adwokat Georgina Kubik

Adwokat Georgina Kubik

2017.04.20: Georgina Kubik Kancelaria Adwokacka w Krakowie podejmie się zlecenia. Celem przedstawienia szczegółów sprawy zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 790 680 717, w formie mailowej: georgina.kubik@gmail.com lub bezpośrednio w siedzibie kancelarii po uprzednim ustaleniu terminu spotkania. Konsultacja nie ma sztywno ustalonych granic czasowych, lecz celem jej jest wyczerpujące omówienie tematu. www.georginakubik-adwokat.pl

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Łukasz Gil

Łukasz Gil

2017.04.19: Radca prawny Łukasz Gil prowadzący praktykę w Krakowie i Zielonej Górze podejmie się zlecenia. W swojej praktyce zajmuję się sprawami z ochrony dóbr osobistych. Proszę o kontakt w sprawie. Moje wynagrodzenie to 50,00 zł za konsultację.

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Adwokacka Justyna Węgrzynowicz-Cichońska

Kancelaria Adwokacka Justyna Węgrzynowicz-Cichońska

2017.04.18: Kancelaria JWC z Krakowa zaprasza do współpracy. Dochodzimy roszczeń naszych klientów z tytułu ochrony dóbr osobistych. tel. 501192189 mail biuro@jwc-kancelaria.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Adam Sroga

Adam Sroga

2017.04.18: Dzień Dobry! Jestem zainteresowany realizacją zlecenia. Jestem radcą prawnym z Bydgoszczy. Zapraszam do kontaktu na e-mail: adam-sroga@wp.pl, w celu uzgodnienia szczegółów. Proponowana stawka dotyczy konsultacji (czas trwania - 1 dzień). Wycena dalszych kosztów możliwa będzie po zapoznaniu się ze sprawą.

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law

2017.04.18: Witam serdecznie Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law chętnie pomoże w niniejszej sprawie. Aby móc wycenić niniejszą usługę zapraszam do kontaktu 735 987 066 sekretariat@ml.org.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo