Ekspertyza budowlana

(1580630)

Piaseczno

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia ekspertyz i kosztorysów instalacji budowlanych

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę ekspertyzę budowlaną domu parterowego wykonanego z czerwonej cegły. Powierzchnia domu 76 m2. Dom utytułowanego na działce 580m2. Potrzebuje ekspertyzy budowlanej w celu wydania pozwolenia na rozbudowę domu.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

2017.04.18 (zmieniono 2017.04.18 o 11:59): Witam, Jestem zainteresowany wykonaniem ekspertyzy do wydania pozwolenia na rozbudowę domu w Piasecznie. Koszt wykonania ekspertyzy wyniósłby 950 zł. Polecam się również na pełnienie funkcji kierownika budowy. Koszt nadzoru do ustalenia. Nadzór pełnię w formie wizyt na głównych etapach budowy. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Ilość wizyt do ustalenia, istnieje możliwość większej ilości wizyt dodatkowych na Państwa życzenie. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru. Posiadam również do polecenia geodetę, elektryka z uprawnieniami a także dobre jakościowo firmy budowlane. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Posiadam wiele referencji, które mogę przesłać oraz kontakty do Inwestorów z Warszawy i okolic w celu weryfikacji referencji i rzetelności.

950 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Urbanek

Tomasz Urbanek

2017.04.20: Witam serdecznie, proszę o przesłanie materiałów do wyceny na adres tomasz.urbanek@wp.pl Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mariusz Książek

Mariusz Książek

2017.04.14: Dr inż. Mariusz Książek ekspert budownictwa lądowego, biegły sądowy i biegły prokuratury, uprawniony konstruktor, materiałoznawca i specjalista mykologiczno-budowlany adiunkt i pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej wykona zlecenie w całości Kontakt: e-mail: ksiazekmariusz@wp.pl ; tel. 603-347 419 http://wroclaw.cylex.pl/firmy/ekspertyzy-mykologiczno-budowlane---dr-in%c5%bc--mariusz-ksi%c4%85%c5%bcek-11358187.html

2 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo