Przygotowanie corki do zdania certyfikatu DeFL J.Francuski

(1566126)

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na korepetycje

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Corka uczyla sie francuskiego w szkole i prywatnie. Nauczycielka zaczela przygotowania do zdania certyfikatu i powidziala ,ze corka ma bardzo duze szanse tylko musi kontynuowac nauke. W nowej szkole niestety nie ma francuskiego.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Dominika Brząkała

Dominika Brząkała

2017.03.27: Dzień dobry, chętnie udzielę korepetycji z j. francuskiego -jestem magistrem filologii romańskiej -na co dzień posługuję się językiem francuskim, a także posiadam doświadczenie w nauce tego języka. Proponuję kurs przez Skype - 45zł/1h. Proszę o kontakt e-mail: dominique8891@interia.pl Pozdrawiam!

45 zł

za godzina lekcyjna

GreyDarkIcoInfo
Krzysztof Foder

Krzysztof Foder

2017.03.25: Witam, jeśli jest to w okolicach Gliwic, to mogę podjąć się tego zadania. Mgr Anna Foder, Gliwice, 601 595 704, kfoder@op.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Korepetycje Online

Korepetycje Online

2017.03.24: Szanowny Panie, gdyby był Pan zainteresowany korepetycjami online reprezentuję szkołę, która się w nich specjalizuje. Używamy Skype oraz platformy e-learningowej. Pierwsza lekcja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Cena lekcji zależy od wybranego pakietu- od 34 do 49 zł, bez ukrytych opłat. Najważniejszy jest dla nas dobór doświadczonych i sympatycznych lektorek, z jak najlepszą wymową. Zawsze dostosowują kurs indywidualnie do potrzeb ucznia. Można się o tym przekonać oglądając film z lekcji na naszej stronie. Wystawiamy faktury. Proszę pisać na: biuro@korepetycje-online.com.pl . Naszą stronę znaleźć można pod adresem: http://www.korepetycje-online.com.pl

40 zł

za godzina lekcyjna

GreyDarkIcoInfo