Poszukuję pomocy w integracji platformy sprzedażowej shoper z allegro

(1563308)

Pruszków

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące Allegro WebAPI

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 600 zł/całość  

Zlecę pomoc w integracji platformy sprzedażowej shoper z allegro, poszukuję osob z okolicy którę pomogą zintegrowac mi mojego shopera z allegro, tak by wszystkie produkty ze strony mógł wystawiac na allegro automatycznie.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Webiq Agency

Webiq Agency

2017.03.22: Witam, Po zapoznaniu się z opisem zlecenia jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Posiadamy bogate doświadczenie związane z tworzeniem serwisów internetowych, zarówno małych jak i tych bardzo dużych, opartych o najróżniejsze technologie internetowe. W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku internetowym jest bardzo duża, a w związku z tym trudno jest odpowiednio wypromować swoją stronę. Wybierając nasz zespół mogą mieć Państwo pewność, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Pańska strona była najszybsza, najbardziej zoptymalizowana, najlepiej przygotowana graficznie, a przede wszystkim zgodna z założoną specyfikacją i oddana w odpowiednim terminie. Wykonaliśmy już wiele złożonych projektów programistycznych, więc wszelkie słowa możemy poprzeć referencjami od naszych klientów, jak również naszym portfolio. Prosimy o kontakt email w celu ustalenia szczegółowej specyfikacji produktu oraz dokładniejszej wyceny. WebIQ Agency. Email: hello@webiq.agency
791 194 174

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ONISOFT Marcin Nowak

ONISOFT Marcin Nowak

2017.03.21: Witam serdecznie. Reprezentuję Agencję Interaktywną Onisoft - autoryzowany reseller sklepu SHOPER. Chętnie Pomożemy. Poproszę o kontakt. Faktura VAT. Więcej informacji oraz portfolio - www.onisoft.pl, kontakt: bok@onisoft.pl, tel. 517099758. Zapraszam do współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.03.21: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail - > lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Seobit

Seobit

2017.03.28: Witam, jesteśmy zainteresowani. Podana cena jest ceną (brutto), czas realizacji to maksymalnie 3 dni. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania tworząc aplikacje internetowe, kampanie reklamowe oraz wszelkiego rodzaju identyfikację wizualną. Wystawiamy fakturę VAT. WWW: seobit.pl | Kontakt: kontakt@seobit.pl

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2017.03.28: Witam serdecznie. Chętnie podejmę się tego zlecenia proszę, proszę o pełne szczegóły zlecenia i dokładny opis. Proszę pisać na kontakt programistapresta2016@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
RedBay

RedBay

2017.03.21: Proponuję skorzystać z gotowego rozwiązania na platformaintegracyjna.pl kontakt do nas: info@redbay.pl

1 900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo