Integracja Subiekt GT z allegro/sklepem

(1562958)

Wrocław

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące Allegro WebAPI

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 11
Średni koszt realizacji: 5 145 zł/całość  

Dzień dobry,


poszukuję gotowego rozwiązania lub firmę, która wdroży integracje programu Subiekt GT z wieloma kanałami sprzedaży, przede wszystkim pozwoli na obecnym etapie połączyć jedno konto na allegro, uruchomić drugie i podłączyć się z Amazon Marketplace. Zależy mi na narzędziu rozbudowanym, stabilnym, a jednocześnie intuicyjnym, który pozwoli zoptymalizować pracę na każdym jego etapie. Ważne, aby integracja była aktualizowana uwzględniając zmiany systemowe w WebAPI RestAPI allegro/ aktualizacje Subiekta i inne niezbędne zmiany - więc autorskie małe wtyczki odpadają.

Firma, którą reprezentuje zajmuje się sprzedażą obuwia, odzieży, akcesoriów i sprzętu sportowego. Od strony systemowej pracujemy na najnowszej wersji Subiekta, ze Sferą i Niebieskim Plusem z wykorzystaniem pól własnych. Struktura kartotek w programie wygląda następująco, np. "Buty producent model numer katalogowy rozmiar", w polu symbol znajdują się kody EAN lub w przypadku braku "Model_rozmiar" - brak multiwariantów w Subiekcie powoduje, że kilka popularnych integracji, które chcieliśmy wprowadzić zakończyły się niepowodzeniem, gdyż dla każdego rozmiaru w sklepie/magazynie tworzyło osobny rozmiar.  Jedna firma stworzyła integrator, który przetwarzał karty dodane do sklepu i zakładał w Subiekcie, ale powodowało to dużo błedów, więc integracja nowych produktów musi działa w kierunku Subiekt -> panel/sklep/system. Do tego dochodzą różne formaty rozmiarowe, np. 40, 40,5, 40 1/2, 40 2/3, natomiast w allegro nie ma możliwości wystawiania rozmiarów w systemie ułamkowym, więc zachodziłaby konieczność parowania w integracji rozmiarów. 


Miesięczne realizujemy średnio 2000-3000 zamówień (tendencja jest wzrostowa, więc z miesiąca na miesiąc będzie więcej) i wszystkie transkacje, które spływają do menedżera allegro wprowadzamy ręcznie do Subiekta, etykiety natomiast generujemy w panelu GLS/Paczkomatów, które zaczytują formularze dostaw. Jest to żmudny i czasochłonny proces, który zajmuje nam nawet 5 godzin dziennie, dodatkowo naraża na popełnienie błędu przy np. wprowadzaniu ceny produktu, kosztów dostawy czy danych klientów, a przede wszystkim system nie pilnuje stanów magazynowych. Gdy sprzedamy produkt w innym źródle musimy ściągać go z aukcji, czasami jednak nie zdążymy, bo sprzedał się na aukcji. Zdarza się równeż - prawdopodobnie ze względu na błędny mechanizm działania aukcji wielowariantowych - że klient dokonuje zakupu na aukcji, a rozmiar nie jest ściągany - w przypadku, gdyby działała integracja i Subiekt wysyłał biężace stany takie sytuacje możliwe, że nie zdarzałyby się. 


Kolejny problem to brak zautomatyzowania wystawiania aukcji - nowe aukcje wystawiamy poprzez opcje "wystaw podobne" w allegro i zmieniamy w edytorze html informacje potrzebne dla danego produktu. Opisów i zdjęć nie zapisujemy w Subiekcie, gdyż nie ma takiej potrzeby, natomiast najlepiej byłoby właśnie trzymać to w programie.


Integracja taka musi być gotowa na połączenie z systemem WMS, gdyż posiadamy obecnie na magazynie kilkanaście tysięcy produktów. Naszym celem jest, aby magazyn mógł korzystać z kolektorów danych, do których trafiałyby gotowe zamówienia do obsługi z uwzględnieniem regału/sektoru, w ktorym się znajduje. 


W dalszej perspektywie mamy uruchomienie sklepu internetowego z obuwiem/odzieżą z obsługą spredaży zagranicznej, więc system, który zostanie przygotowany musi być gotowy do nowych rozwiązań bez konieczności przebudowy go.


Zdaję sobie sprawę, że Subiekt GT nie jest zaawansowanym programem do sprzedaży w internecie, natomiast przy dobrej integracji wiem, że może być całkiem niezłym i wystarczającym narzędziem.


Efekt jaki chciałbym osiągnąć:  
1. Wygodna obsługa wielu kont allegro
2. Integracja dwustrona w czasie rzeczwistym - coś się sprzedaje - tworzy rezerwacje w Subiekcie, ściąga stan z innych kanałów sprzedaży
3. Obsługa aukcji wielowariantowych oraz aukcji z osobnymi wariantami
4. Obsługa zamówień "jednym kliknięciem" - system zamyka ZK, wystawia paragon/fakture -w zależności od wyboru przez klienta - elektrocznienie wysyła do klienta i tworzy etykiety GLS/Paczkomaty
5. Obsługa różnych form płatności: przelew tradycyjny, payu, pobranie, paypal w przypadku sklepu dotpay itd
6. Możliwość zmiany cen aukcji, opisów aukcji, miniatur
7. Integracja z Amazon Marketplace

Proszę o przedstawienie ofert, w przypadku dodatkowych pytań zachęcam do ich zadawania - lepsza analiza, więcej pytań i zrozumienie projektu da lepszy efekt. Cena do negocjacji w zależności od możliwści i stopnia prac.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
biznesownia.pl

biznesownia.pl

2017.04.13: Www.biznesownia.pl. Projektujemy i programujemy sklepy internetowe Prestashop i Magento. W naszym portfolio posiadamy kilkadziesiąt wdrożeń e-commerce i www. Między innymi takie projekty jak: www.janda.pl, www.konsimo.pl, www.americandreams.dk, www.livro.pl, www.lamarqueuse.pl, www.mennica-gdanska.pl, www.mocgrilla.pl, www.kyocerasklep.pl, www.e-interium.pl. Specjalizujemy się w trudnych i złożonych projektach w których nie wystarczy użyć gotowych szablonowych rozwiązań. Programujemy dodatkowe funkcjonalności i rozszerzenia zgodnie z wymaganiami biznesowymi projektu. Przed wyceną chciałbym porozmawiać odnośnie wymagań i uściślić pewne założenia. Posiadamy również dokument analityczny, który byśmy chcieli Państwu podesłać do wypełnienia. Kontakt: biuro@biznesownia.pl. tel. 609336690, skype: dariusz.tomon

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
WieczorekWeb LTD

WieczorekWeb LTD

2017.03.23 (zmieniono 2017.03.23 o 13:06): Witam. Oferta wysłana na e-mail. www.wieczorekweb.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Warsaw Interactive Sp. z o.o.

Warsaw Interactive Sp. z o.o.

2017.03.22: Witam serdecznie, jeśli zależy Państwu na najlepszej jakości i prawidłowo wykonanej pracy, to zapraszam. 50 pozytywnych opinii na fb, na allegro 100 % pozytywnych opinii mówi samo za siebie. Klienci polecają nas innym. Pracujemy już od 12 lat, dzięki czemu mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w tworzeniu mniej i bardziej zaawansowanych produktów. Jesteśmy partnerami na długie lata!| www.pearbrand.pl | biuro@pearbrand.pl | Więcej realizacji: www.onebrand.pl | +48 791 380 012 skype: pearlbrand www.pearbrand.pl Zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze, poniżej opinie o naszej pracy: Facebook.com/pearbrand

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.03.21: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail - > lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
EffiSoft Piotr Zuk

EffiSoft Piotr Zuk

2017.04.13: Jesteśmy oficjalnym partnerem InsERT. W ofercie posiadamy gotowe rozwiązanie, które dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Aktualnie już ponad 150 firm w Polsce korzysta z naszego oprogramowania Subiekt Explorer (http://effisoft.pl/subiektexplorer, http://effisoft.pl/integracja-subiektgt-z-allegro). Nasi programiści to doświadczeni inżynierowie z ponad 15 letnim doświadczeniem. Zachęcam do zapoznania się z Subiekt Explorer (do pobrania za darmo z naszej strony) i kontaktu mailowego effisoft@effisoft.pl lub telefonicznego 691518599.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marcin Kiersnowski

Marcin Kiersnowski

2017.03.30: Zapraszam do współpracy | mario_vs@o2.pl | 669 619 719 Ponad 10 lat programming.

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2017.03.28 (zmieniono 2017.03.28 o 07:35): Witam serdecznie. Chętnie podejmę się tego zlecenia proszę, proszę o pełne szczegóły zlecenia i dokładny opis. Proszę pisać na kontakt programistapresta2016@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Skarled - Agencja reklamowa

Skarled - Agencja reklamowa

2017.03.21: Witamy, chętnie wykonamy dla Państwa to zlecenie, orientacyjna kwota (brutto) podana w ogłoszeniu, czas realizacji tutaj to kwestia maksymalnie 7 dni roboczych. Zapewniamy 100% zadowolenie klienta dając naszym klientom nielimitowaną ilość propozycji czy też poprawek oraz gwarancje poprawnego działania wszystkich wykonanych przez nas projektów. Więcej szczegółów naszej oferty przedstawimy przy skontaktowaniu się z nami. Wystawiamy fakturę VAT. WWW: skarled.pl | Kontakt: biuro@skarled.pl

1 290 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
RedBay

RedBay

2017.03.21: Witam serdecznie. Nasz produkt spełnia wszystkie Państwa wymagania, dodatkowo mamy już zintegrowanych klientów z Subiektem GT ze Sferą oraz z Subiektem Nexo. Nasze narzędzie jest stabilne i pozwala na pracę z dużą ilością aukcji jak i produktów. Demo obejrzy Pan na : platformaintegracyjna.pl kontakt do nas: info@redbay.pl Podana wycena jest informacyjna pełna po szczegółowej specyfikacji

9 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
RTNET Sp. z o.o.

RTNET Sp. z o.o.

2017.03.21: Dzień dobry. Możemy zaoferować wdrożenie programu EasyUploader wraz z naszym integratorem do GT (wykorzystuje Sferę) który możemy dodatkowo dostosować do Państwa wymagań gdyby było to konieczne. Opis integratora znajduje się tutaj: http://www.easyuploader.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=2867 opis EU: http://www.easyuploader.pl/ . Jeśli chodzi o integrację z Amazonem, chętnie przymierzymy się do tego, generalnie API Amazon jest zaprojektowane znacznie lepiej od API Allegro i obsługuje np. kody SKU. Możemy także zapewnić późniejszy maintenance. Zapraszam do kontaktu: tel. 616416234 oraz WWW: rtnet.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marcin Szot

Marcin Szot

2017.03.21: Witam . Jestem programistą z kilkunastoletnim doświadczeniem i z siedzibą we Wrocławiu. Znam dobrze Allegro Web Api oraz zagadnienia integracji zewnętrznych systemów z Allegro i Subiektem. W dorobku programistycznym mam wiele przydatnych narzędzi zarówno w zakresie Subiekta GT , jak i Allegro Web Api, jak automatyzacja wystawiania przedmiotów i pobierania danych klientów i wysyłek, automatyczna edycja aukcji z wymianą opisów , szablonów , zdjęć , zmianą cen i ilości w magazynie , automatyczne kończenie aukcji w/g zadanych kryteriów i wiele innych. Chętnie nawiążę współpracę w zakresie stworzenia / wdrożenia narzędzi usprawniających państwa pracę. Zapraszam do współpracy. 11mszot@gmail.com

50 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo