Szukam dobrego serwisu komputerowego we Wrocławiu

(1560426)

Wysoka

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia naprawy i serwisu komputerów

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 150 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Szukam dobrego serwisu komputerowego we Wrocławiu, najlepiej z dojazdem do klienta i diagnozą, naprawą u klienta.

Mam nowy komputer. Nagle zaczął mi piszczeć podczas poruszania myszką. Stawiam na płytę główną, ale sama nie zlokalizuję dobrze, potrzebuję fachowca który zna się na płytach głównych itp. Konfiguracja komputera:

Intel Core i7-7700K 4.20GHz, MSI Z270-A-PRO, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Black, Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB, Patriot 240GB M.2 SSD PCIe Hellfire 2280, Crucial 525GB SSD MX300, zasilacz be quiet! Pure Power 630W.

Odłączyłam wszelkie przewody, zmieniałam nawet kabel w monitorze, odłączyłam kartę graficzną i dalej piszczy. Więc te rzeczy wykluczam. Wentylatory też nie, bo były wymieniane, odłączane, zatrzymywane, więc je sprawdzałam. Myszkę też zmieniałam. Dźwięk wydobywa się jakby z płyty głównej. Więc możliwe że to płyta główna lub chłodzenie na procesorze. Dodam że płyta popiskiwała już wcześniej co jakiś czas, ale wcześniej przy ruchach myszką nie piszczała. Dziś się to stało przy podłączaniu nowego monitora, ale odłączyłam i dalej piszczy.

Szukam fachowca z dobrym słuchem, bo nie każdy słyszy te dźwięki, dopiero przy przybliżeniu się do wnętrza komputera. Lecz te piski mnie niepokoją i irytują, zwłaszcza przy każdym ruchu myszką.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Rafał Kłosiński

Rafał Kłosiński

2017.03.15: Http://joker.wroc.pl/ - tutaj może zadzwoń.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
SUDISTUDIO.COM

SUDISTUDIO.COM

2017.03.15: Witam serdecznie, chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą to proszę pisać na maila: biuro@sudistudio.com lub telefon: 574 193 978 Portfolio / Nasze prace: https://sudistudio.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo