Modyfikacja skryptu

(1519574)

Kraków

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla programistów Javascript

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 850 zł/całość  

Zlecę 

Modyfikacja skryptu
magnoliyan.video-chat-pro. webrtc
https://www.magnoliyan.com/video-chat-pro/#Requirements
Pliki to. js,php,css,html.
Ta aplikacja wykorzystuje następujące biblioteki javascript:
jQuery
bootstrap
Ta aplikacja wykorzystuje następujące biblioteki PHP:
Zapadkowy
Ta aplikacja jest inspirowana przez następujących projektów:
App RTC
WebRTC
bootstrap motywy autorstwa Bootswatch

Dodanie nadawania z kilku kamer z jednego urządzenia,pod jednego użytkownika
link demo. https://www.webrtc-experiment.com/RTCMultiConnection/Broadcast-Multiple-Cameras.html

Zrobienie siadki grid osób nadających(widoczne zdjecie - nie obraz rzeczywisty z kamery, po najechaniu myszka widac obraz rzeczywisty wtedy)
TO NIE SEX KAMERKI
moja strona
******* dlaczego ukryte?

Proszę o cene wykonania

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Interaktywni.pro sp. z o.o.

Interaktywni.pro sp. z o.o.

2017.01.17: Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana modyfikację skryptu. Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną. Zachęcam do powołania się na portal oferia.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Artur Ozimek

Artur Ozimek

2017.01.12: Wykonamy dla Państwa to zlecenie. Jesteśmy ekspertami jeśli chodzi o HTML5, CSS3, PHP, MySQL, JavaScript, AJAX, HTML, CSS. Bardzo dobrze znamy systemy Wordpress, Drupal, ZentCart,Open-Cart, Prestashop, OsCommerce, Magento i Joomla. Możemy komunikować się przez Skype, chat lub telefonicznie, żeby omawiać szczegóły. Działamy szybko, skutecznie i wykonujemy wszelkiego rodzaju przeróbki Portfolio: http://weblab24.pl/portfolio/ Ostatnie strony: http://www.fx-edge.com http://tuning.ybm.pl/ http://ropeaccessteam.com/ http://happytable.pl http://krzysztofszumski.pl http://serwis.ybm.pl/ http://bmcracing.pl/ http://www.3dsystems.pl/ http://www.lc.com.pl/ http://collagen-colway.de/ http://www.swingthing.pl http://progrips.pl http://www.arturozimek.weblab24.pl http://www.ziomale.co.uk

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Saigy Media

Saigy Media

2017.01.11: Szanowny Panie Łukaszu, Świetnie znamy się na zastosowanych technologiach. Jest kilka rzeczy do ustalenia dlatego zapraszamy do kontaktu. Możemy pomóc rozwinąć Pana aplikację według wytycznych. Czekamy na kontakt.

2 400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Programista

Tomasz Programista

2017.01.11: Witam serdecznie bardzo chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o więcej szczegółów na maila programistaphp2016@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.01.11: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail -> lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Sebastian Rozmus

Sebastian Rozmus

2017.01.11: Zapraszam do współpracy

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo